Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Gee.Rocks

Děsivé dost.... já si na ty děsivé scény ani nechci vzpomínat... pak pro mě bylo děsně těžký dívat se na starý lidi.... ()

Martin741

Drag me to the Hell je nadpriemerny horor od rezsera Sama Raimiho /Evil Dead 1, Evil Dead 2 ...../, ktory sa na moje pomery az prilis inspiroval svojou slavnou seriou Evil Dead ..... 69 % ()

zdenotvor

Tento typ hororu mám veľmi rád. Plno lakačiek,niektoré síce dosť predvídatelné,no zopár krát mi srdce vyskočilo až do krku. Hlavní hrdinovia mi perfektne sadli a hneď som si ich obľúbil,stará cigánaka bola naozaj presvedčivá a hrôzostrašná. Téma mi tiež sadla, kliatba a démon lamia ma naozaj bavili,spolupráca s veštcom,atmosféra počas celého filmu bola neskutočná a napätie neustále stúpalo. Koniec ma prekvapil a vôbec som neočakával že film môže takto skončit keď už som videl šťastný párik spolu na vlakovej stanici. Možno záverečná scéna ako si prišli z pekla po hlavnú hrdinku mohla byť lepšie spravená ale celkový dojem z filmu je nadpriemerný a u mňa sú to lepšie 4* bez debaty. Darmo, Sam Raimi to proste vie ()

honajz2

Bacha na staré cikánky, můžou vás snadnou proklít. Mám jednu vzpomínku - Se školou jsme jeli kamsi na výlet. Jeli jsme autobusem a po cestě zpátky jsem na dálnici viděl bilboard na kterém byl tenhle film. Nevím čím to bylo, ale zajímalo mě, o čem to asi je. A dnes přišel ten den, kdy to vím. Pravda, něco mi připadalo zbytečné a někdy se děj dal jednoduše odhadnout a někdy to bylo až zbytečně hnusné, ale jinak jsem nadšen. Je to dost napínavé, zvlášť druhá polovina. Příběh taky napínavý a konec jsem víceméně odhadl, ale i tak jsem měl pocit, jako kdybych to netušil. 4* ()

Tomik12345

Tak po dlouhý, dlouhý době jsem měl opět možnost vidět dobrej horor. Skvělé lekací scény proložené nějakou tou nechutností nepříjemně zamrazí v zádech, ale zanechají skvělý dojem po skončení filmu. Konečně zase horor, u kterého se leknete a nebudete se jen smát, jako u jiných. I když občas tu jsou místa k pousmání. Za sebe asi tak 73%. ()

lebowski!

Není to "atmosférický" horor, tady se sází na lekačky a v kině vám to rve bubínky z uší. Na konečném vyznění filmu je nicméně znát vyzrálost režiséra. Kvalitní podívaná, obzvlášť díky za skvělý originální konec! ()

Jino

Humor a určitá dávka napětí jsou Raimim kombinované už od dob Evil Dead 2 a Stáhni mě do pekla jen pokračují ve vyjetých kolejích. Škoda jen toho předvídatelného konce, jinak dávám plný počet. Hodně se mi líbili všechny ty typické Raimiho prvky - kamera, auto, atd. Navíc je zde nepopiratelná podobnost s Evil Dead, a to já rád. 80% ()

Vojťas

Paráda ... napamatuji, kdy jsem se tak lekal a naskakovala mi v kině husí kůže. Ač je to místy dosti předvídatelné, má to osobité kouzlo a určitě se na to někdy podívám znova. No a teď snad jen dodám, jak film mohl skončit podle mě a co bych hodnotil 5*: POZOR SPOILER: Jak Christine spadne obálka a ona ji poté najde, aby darovala knoflík mrtvé proklínačce, tak bych tam hodil scénu, jak zbytek rozházených listů dává příteli s komentářem "Na, vem si to k sobě." On by s poděkováním přijal. .... Tudíž výsledná pointa by vypadala úplně jinak, a to, že onen "do pekla propadlý" by byl Christinin přítel Clay, nikoli Christina sama KONEC SPOILERU. Ovšem i tak nadmíru poutavé a z řady ostatních horrorů vybočující lekárna! ;-) ()

Jimmi

Konecne som sa dockal nejakeho poriadneho hororu v kinach.(Horor som uz nevidel v kine ani nepametam). Tak sme sa s partiou dohodli ze takuto prilezitost si nemozme nechat ujst.....a podivana to bola fakt na urovni. lakaciek bolo fakt dost...sice maloktora ma vystrasila ale hororov som uz videl fakt pozehnane a hocico ma nemoze rozhadzat:) Ale ansli sa tam aj humusoviny ktore som fakt este nevidel(alebo si to nepametam)....a ciernohumorne scenky mi tiez velmi sadli. Zhrnutie...toto bol fakt film natoceny pre mna:) Jedina chyba ako spominal DaViD´82....postavu milosa mal hrat jednoznacne Bruce....ten by to tam roztocil este viac. ()

Rocky88

Horor je velice ošemetný žánr. Často je totiž režisér nucen balancovat na hranici hnusu a komedie. Raimi se tu v komedii přímo topil (Světlej Kozlik byla fakt prdel :D ), na druhou stranu o tom věděl, takže film zaplavil litry zvratků, plivanců, kily červů, vypadanými zuby a podobně. A už jaksi zapomněl na atmosféru, která byla akorát ve scéně s. . . vlastně ona nikde nebyla. Navíc od konce scény zaříkávání už byla každá další sekunda dopředu jasná, takže jsem opravdu trpěl kletbu zvanou Nuda. Měj se, Same. ()

Nautila

Gratuluji Samu Raimimu za to, že po všech těch Spidermanech ještě nezapomněl na to, z čeho vzešel. Skvěle se dokázal atmosférou filmu navrátit do hororů let 70./80., se všemi jeho prostředky a dokázal je dotáhnout k naprosté dokonalosti. Je cítit, že Raimi je ve své kůži a že si toho řádně užívá. Dokáže gradovat napětí formou už plnokrát užitou, v jeho podání se ale stává neokoukanou a vždy překvapující. Nevzpomínám si ve filmu ani na jeden okamžik, který by mi vyloženě vadil. Bavím se od začátku až do konce. Scénky ,jako bitva kancelářskými potřebami, vyvolávání duchů a pomsta na hřbitově, bych si nejraději pouštěla stále dokola. ()

Petoss1

Musím na rovinu napísať, Evil Dead som zniesol pod čiernu zem a tak som len dúfal, že v tomto prípade sa to opakovať nebude. Trošku som aj tušil, že Drag me to Hell ma nesklame a nesklamalo. Pre mňa to bol určite fajn oddych. Možno som až tak nelapal po dychu ako som očakával, ale malo to fakt blééé scény, na ktoré bolo radosť pozerať. A so všetkými tými tekutinami, s dvojicou hlavných protagonistov a s hnusnou babou som sa cítil v kine fajn. 80% ()

shyster

70%. Stáhni mě do pekla působí jako světlo na konci dlouhé temné remakami prošpikované cesty. Má to myšlenky, dobré nápady, chvílemi se budete i poctivě bát a hlavně to není další přihlouplá teenagerovská vyvražďovačka. Má to ale i své mouchy a konec cítite na kilometry dlouho. ()

cariada

Tak nečekal jsem od toho kdo ví co, ale tohle zato opravdu stálo. Mladá žena co dělá někde v bance musí odmítnout pomoc staré ženě (opravdu hnusná baba), nebot jí už dvakrát odložili splátku a ted je na řadě exekuce. Baba to nehce pochopit a vrhne se na ženu a prokleje jí. Posléze si to s ní ještě rozdá na parkovišti A od tý doby to má nahnutý, i když se jí snaží najít a odprosit, je jí to prd platný nebot baba záhy natáhne brka (scéna, kdy se připlete na obřad a baba na ní spadne a nazvrací jí do pusy je hustá "brr") Obrátí se na věštce ,ale ten jí moc nepomůže až po čase, ale bude to něco platný? Platí tu jedno pravidlo před osudem se neschováš a ani ho neoblafneš. Celý film má hustou atmosféru a dobrý děj, který drží pohromadě nenechá vás vytuhnout. Jo takhle by se měli točit horory dneska. ()

bourec

Tak jsem teď nedávno sjel znovu tenhle filmek, a ty moje ódy nad Raimiho filmem jsou až úsměvné. Bez strašení, cikánka je spíš nechutná, než strašidelná, a film docela nudnej. Tohle si zaslouží maximálně tři hvězdy. 60% s odřenýma ušima. ()

KooNY

V dobách, kdy se točí jen samé remaky, sequely, prequely "příjemná" změna. Ještě jsem se ve filmu nesetkal s tím, že by ve mě jedna scéna vyvolala dvě naprosto opačné emoce najednou. Několikrát během filmu se mi stalo, že se mi v jednu chvíli chtělo smát a bylo mi zárověn z té scény špatně. Skvělá atmosféra, která místy fakt nepříjemně mrazí. Rozhodně doporučuji. ()

Mefistofelle

Nemůžu si pomoct, ale Sam Raimi má v rámci hororu už to nejlepší za sebou a i když jsou zde prvky, které připomínají Evil Dead, nezaujalo mě to ani zdaleka tolik. První půlka se mi docela líbila. Ta čarodějnice, která uvrhla na Christine kletbu je fakt odporná babizna a pár scén s ní je správně nechutných. Alison Lohman taky nehraje špatně a vše má tu správnou hororovou atmosféru. Jenže jakmile začně Christine pátrat po způsobu jak se zachránit, upadá to do průměrnosti, přičemž ta část se seancí je sice místy opravdu vtipná, ale zároveň poněkud nedomyšlená, stejně jako závěr. No, ze začátku to zkrátka mělo docela slušné tempo, ale během druhé poloviny filmu se to nějak vytratilo. Každopádně jsem ale moc ráda, že se Sam Raimi od všech těch Spidermanů vrátil k hororu. ()

Abes

Sam Raimi opět vyprodukoval horror, u kterého se člověk ze srdce zasměje. THIS IS ENTERTAINMENT BITCHEEES ! ! ! Pro štědrovečerní filmovou tabuli není lepší volby. Kam se bude děj dále ubírat, hádala celá rodina. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)