Prvých 45 minút filmu zdĺhavo zbytočných. Priznám sa, nevedel som poriadne kde je sever. Toľko postáv, mien, nič nehovoriaceho vedlajšieho deju, že som sa začínal obávať, že moje očakávania boli priveľké. Zdanie klamalo. Po nudnej úvodnej trištvrte hodine film konečne dostal spád a vtiahol do deju tejto megaštýlovej kriminálnej partičky v oblekoch. Dobré zoskupenie hercov s dobrým námetom, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že s tou úvodnou (45 minutovou) pasážou sa dalo vymyslieť niečo ďaleko viac. (Klasické) zoskupenie okolo Sinatru (Dean Martin, Sammy D. Jr.,...) je ale TOP.(21.4.2017)

Jako jeden z mála nebudu tvrdit, že je remake lepší, protože jsem ho neviděl. Komparace s dobovými detektivkami a zařazení do kontextu filmové produkce Franka Sinatry však nedopadá příliš slavně, padesátiminutové úvodní mlácení loňské slámy mělo být sestříháno maximálně na polovinu, protože "zbytek" filmu je opravdu dobrý.(9.10.2009)

Po zhliadnuti komentu od "monolog" remake tohto filmu z 2001 som pozrel aj original z 1960. Je pravda ze tu panuje priatelska atmosfera herecky ozaj pekne myslim prirodzena krasa, skoda vsak ze vela priestoru nedostanu. Na tu dobu slusny snimok ale bez nejakej dejovej linie pride mi to take chaoticke a lupez planuju az niekde v strede filmu aj to len niekolko minut, co by malo zabrat najviac snahy, aj ked zaver je zabity "co je to za zvuk...", remake z 2001 pekne na seba nadvezuje dej sa zamotava a odmotava priprava je prepracovana do detailov, samozrejme starsi snimok prerobit je jednoduchsie ako nieco nove vymysliet.(30.4.2017)

Hodně dobrý film. Jelikož většina herců zde jsou velmi dobří přátelé, sálá z něj úplně domácká a dobová atmosféra. Co na tom, že provedení a příprava loupeže jsou hodně odbyty. Pěkný písničky (a i když si tu Frank žádnou nezazpíval, tak zasvěcenec rozezná melodii Tender Trap), přesvědčivé herecký výkony, inteligentní a konverzačnější humor a hlavně Frank a zbytek Rat Packu to dostatečně vynahrazují. Tenhle film stojí a padá s Rat Packem, protože ve své době to byli nejžádanější muži Ameriky (pokud nebudeme počítat Elvise). Z hodně dialogů je cítit improvizovanost a lehkost (podobně jako když hraje Oldřich Nový nebo Hugo Haas). zajímavé je, že natáčení probíhalo hlavně v raních hodinách, přes den herci spali a večer a v noci měli mnohá vystoupení na místních show. Je jen škoda, že Angie Dickinson nedostala více prostoru, protože vypadá jako moc příjemná ženská (nic ve zlým, ale kam se hrabe Julie Roberts). Shirley MacLane si sem odskočila z natáčení filmu Billy Wildera Apartment a střihla si tu opilou oslavující dívčinu, která líbne Deana Martina a zbaví jej tak na okamžik slov. Není to sice můj nejoblíbenější film s Frankem, ale zatím je asi na druhým místě.(20.12.2005)

Tento sním mě na začátku překvapil hned dvakrát. Zaprvé - Dannyho jedenáctka není kupodivu remake české Klabzubovi jedenáctky, jak mají američané rádi a za druhé není vůbec o fotbale.. Kupodivu se jedná o film, kde Danny Ocean v podání Franka Sinatry se svými kamarády z 82. oddílů výsatkářů (možná to někoho překvapí, ale je jich celkem jedenáct) vykrade během jedné bravůrně vymyšlené akce pět kasin v Las Vegas. Film je docela dost poplatný své době - hodně barviček, hodně zpívání.. Jinak bohužel ve zpracování a v logice nic moc výrazného.. Nejsem si jist, ale myslím si, že v šedesátých letech minulého století byla v americe známá věda zvaná daktyloskopie, a když jsem viděl jak Dannyho parťáci "profesionálně" vybírají kasína bez rukavic atd., tak jsem se musel smát.. Ty tři* jsou za to, že je to Sinatra a že je to klasika..(17.10.2009)

• - Shirley MacLaine natočila své cameo během natáčení filmu Byt (1960). (Kulmon)

• - V úplném závěru filmu je možné zahlédnout pravá jména protagonistů filmu a členů The Rat Pack. Jména Sinatra, Martin, Davis Junior, Lawford a Bishop jsou k vidění na vývěsním štítu hotelu Sands, v němž v tehdejší době skutečně účinkovali. (Aere)

• - George Raft, který se ve filmu objeví v malé roli majitele kasina, skutečně v minulosti pomáhal newyorskému Bugsymu Siegelovi s financováním a propagací kasina Flamingo. (Mr.Hudson)