Je to místy přece jen trochu utahané a myslel jsem si, že to bude ještě o něco vtipnější. Pokud máte vztah k protagonistům, bude vás to bavit mnohem více. Přesto je to ale celkem dobrá jízda se skvělými postavami, jež jsou nesmírně uvolněné, což rozhodně bylo třeba. Film funguje a pointa je překvapivá, alespoň pokud znáte Soderberghovu verzi.(2.3.2015)

• Diego

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.(7.8.2012)

Inu.. snímku nelze upřít povedená atmoféra a silné charismatické osobnosti, jakými Dean Martin a Frank Sinatra bezpochyby byli. Příběhová stránka mě už tolik nepotěšila, občas jsem se nudil, proto tedy dávám pouhé 3*. Co ovšem nemělo chybu, tak to písničky v podání Dean Martina. How lucky can one guy be, I kissed her and she kissed me, Like the fella once said, Ain't that a kick in the head? The room was completely black....(18.1.2016)

Ocean's Eleven působí tak trochu samoúčelně. Je vidět že si ho chtěli herci především užít, chtěli si spolu zahrát, zazpívat si před kamerou a trochu se u toho zasmát. Tak se i stalo a tehdejší publikum z toho muselo být nadšeno, ale dnes, o půl století později, už film nemá takové kouzlo. Galapředstavení populární pětice totiž nejede podle typického schématu. Začátek je neúměrně natažený aby každá jednotlivá postava dostala prostor pro svou vlastní show. Příprava a samotná loupež je odbytá v několika málo okamžicích a kamera se okamžitě zase vrací na to hlavní kvůli čemu se všichni sešli, totiž k záběrům na idoly tehdejší doby. Populární Rat Pack pamatují především milovníci staré Ameriky 50. a 60. let a ti ho budou zbožňovat i dnes. Pro všechny ostatní je Dannyho Jedenáctka zdlouhavá krimikomedie se spoustou výborné hudby, pohodové atmosféry a břitkého konverzačního humoru. Tedy nic co by nebylo k nalezení v libovolné veselohře s Cary Grantem, Walterem Matthauem či Jackem Lemmonem. Ty jsou ovšem dějovější, lépe gradované a hlavně celistvější.(12.1.2012)

Och, hrozne mdlé tempo, jednotliví parťáci sa mi pol filmu mýlili, asi až po hodine som sa nejak dostával do príbehu (so stále odbiehajúcou pozornosťou). A celý ten "dokonalý zločin", na ktorý sa pripravovali slimačím tempom tak dlho bol napokon fádny a pramálo zaujímavý. Ale pozitíva: najmä Gable-ovsky sadistické odpálkovávanie ženských postáv doradu (či išlo o manželky, milenky, alebo manky), pár náhodných situačných vtipov, Sammy Davis Jr. s nemožne komickým účesom a záverečný znepokojujúci fade-out. Takže sumár: mne sa najviac páčilo to, čo bolo vo filme najmenej podstatné a podliehalo najmenšiemu úsiliu. Nechcem upozorňovať na to, čo stihli skoro všetci ostatní, ale teda asi mi to nedá: Soderbergh potvrdil výnimku: remake zvalcoval originál. Odťaživšou atmosférou, energiou, charizmou... a až pod jeho taktovkou som pochopil zmysel vo sfilmovaní oceánovej jedenástky.(10.7.2013)

• - Průměrná délka záběru je 12 vteřin. (Mol)

• - Rezidence v Beverly Hills, která ve filmu představuje sídlo Spyra Acebose, ve skutečnosti patřila hollywoodskému agentovi Kurtu Fringsovi, manželovi scenáristky Ketti Fringsové. (Mr.Hudson)

• - V německé verzi se postava, kterou hraje Frank Sinatra jmenuje Frankie Ocean. (Kulmon)