Pohoda, klídek, Rat Pack. Všechny kostičky po dvou hodinách zapadnou na své místo, ale škoda, že po první hodině, která příjemně hořce rozehrává charaktery a rodinné poměry Oceana a jeho přátel, a vrcholí "rat packovským" vtipkováním u kulečníku, přichází velký "casino placement" lákající amíky do pěti kasín v Las Vegas. A v těch přepychových interiérech některé zápletky vyšumí do ztracena (milenka) a film zase chytí dech až v závěrečné dvacetiminutovce.(27.9.2018)

Straaaaašne dlhé. Aj keď 127 minút nie je až tak vela, pri všetkých tých zbytočných scénach sa to zdá byť večnosť. Smola je, že som videl najprv remake, ktorý je fakt super. Originál z 1960 sa už potom javí ako zlý žart. Ale tak, Sinatra zahral dobre keď vezmem do úvahy akým štýlom sa vtedy herci vo filme prezentovali. Pobavil som sa hlavne pri tom páde elektrického stožiara a následného otvárania trezorov.(18.10.2009)

Jako jeden z mála nebudu tvrdit, že je remake lepší, protože jsem ho neviděl. Komparace s dobovými detektivkami a zařazení do kontextu filmové produkce Franka Sinatry však nedopadá příliš slavně, padesátiminutové úvodní mlácení loňské slámy mělo být sestříháno maximálně na polovinu, protože "zbytek" filmu je opravdu dobrý.(9.10.2009)

• asirtes

Asi si niekto myslí, že vždy platí "čo je staré to je dobré" a táto sugescia u väčšiny vyvoláva efekt podpostelných hamburgerov a balkonového popkornu od predloni a hlavne navyšuje priemerne tak jednu * navrch. Neďakujem.(7.4.2011)

• Diego

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.(7.8.2012)

• - V německé verzi se postava, kterou hraje Frank Sinatra jmenuje Frankie Ocean. (Kulmon)

• - Průměrná délka záběru je 12 vteřin. (Mol)

• - Všichni hlavní herci se vzájemně velmi dobře znali, často improvizovali, což bylo lepší než daný scénář. (Kulmon)