• asirtes

Asi si niekto myslí, že vždy platí "čo je staré to je dobré" a táto sugescia u väčšiny vyvoláva efekt podpostelných hamburgerov a balkonového popkornu od predloni a hlavne navyšuje priemerne tak jednu * navrch. Neďakujem.(7.4.2011)

Tenhle film možná frčel před 50 lety, teď bohužel zůstává ve stínu svého remaku. Moc dialogů, pozvolný začátek a málo akce. Tím nechci říct, že by Dannyho jedenáctka byla špatná, je to kvalitní film, a milovníci šedesátých let a Sinatry si ho užijí, ale v současné době čekám od filmu něco jiného. 70%(21.2.2012)

Straaaaašne dlhé. Aj keď 127 minút nie je až tak vela, pri všetkých tých zbytočných scénach sa to zdá byť večnosť. Smola je, že som videl najprv remake, ktorý je fakt super. Originál z 1960 sa už potom javí ako zlý žart. Ale tak, Sinatra zahral dobre keď vezmem do úvahy akým štýlom sa vtedy herci vo filme prezentovali. Pobavil som sa hlavne pri tom páde elektrického stožiara a následného otvárania trezorov.(18.10.2009)

Hodně dobrý film. Jelikož většina herců zde jsou velmi dobří přátelé, sálá z něj úplně domácká a dobová atmosféra. Co na tom, že provedení a příprava loupeže jsou hodně odbyty. Pěkný písničky (a i když si tu Frank žádnou nezazpíval, tak zasvěcenec rozezná melodii Tender Trap), přesvědčivé herecký výkony, inteligentní a konverzačnější humor a hlavně Frank a zbytek Rat Packu to dostatečně vynahrazují. Tenhle film stojí a padá s Rat Packem, protože ve své době to byli nejžádanější muži Ameriky (pokud nebudeme počítat Elvise). Z hodně dialogů je cítit improvizovanost a lehkost (podobně jako když hraje Oldřich Nový nebo Hugo Haas). zajímavé je, že natáčení probíhalo hlavně v raních hodinách, přes den herci spali a večer a v noci měli mnohá vystoupení na místních show. Je jen škoda, že Angie Dickinson nedostala více prostoru, protože vypadá jako moc příjemná ženská (nic ve zlým, ale kam se hrabe Julie Roberts). Shirley MacLane si sem odskočila z natáčení filmu Billy Wildera Apartment a střihla si tu opilou oslavující dívčinu, která líbne Deana Martina a zbaví jej tak na okamžik slov. Není to sice můj nejoblíbenější film s Frankem, ale zatím je asi na druhým místě.(20.12.2005)

Prvých 45 minút filmu zdĺhavo zbytočných. Priznám sa, nevedel som poriadne kde je sever. Toľko postáv, mien, nič nehovoriaceho vedlajšieho deju, že som sa začínal obávať, že moje očakávania boli priveľké. Zdanie klamalo. Po nudnej úvodnej trištvrte hodine film konečne dostal spád a vtiahol do deju tejto megaštýlovej kriminálnej partičky v oblekoch. Dobré zoskupenie hercov s dobrým námetom, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že s tou úvodnou (45 minutovou) pasážou sa dalo vymyslieť niečo ďaleko viac. (Klasické) zoskupenie okolo Sinatru (Dean Martin, Sammy D. Jr.,...) je ale TOP.(21.4.2017)

• - Tony Curtis, Jackie Gleason a Milton Berle měli nabídnuty cameo role. (Kulmon)

• - V úplném závěru filmu je možné zahlédnout pravá jména protagonistů filmu a členů The Rat Pack. Jména Sinatra, Martin, Davis Junior, Lawford a Bishop jsou k vidění na vývěsním štítu hotelu Sands, v němž v tehdejší době skutečně účinkovali. (Aere)

• - Shirley MacLaine natočila své cameo během natáčení filmu Byt (1960). (Kulmon)