Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiální text distributora)

Jayem

Typicke TV bečko. Snad čo najviac filmu ubližilo boli tie otrasne efekty, ktore boli robene asi na 286. Zato na druhu stranu na Crystal Allen sa da pozerať. Asi iste vačšina už vie že sa toči Anakonda 4. Len dufam že sa poučia a nedopadne to ešte horši ako toto. ()

Spacecore

Dávám 3 * za Davida Hasselhoffa a za neuvěřitelně vtipně provedenou režii.. K tomu popisu "akční / horror" bych přidal ještě parodie.. ()

Luukec

David nám tu ukazuje že má stále koule jako za starých časů kdy dělal šéfa pobřežní hlídce.. Film je klasické hororové béčka se zvířecí tématikou, grafika anacondy nic moc, ale člověka neuráží tak jako její chování.. někdy vraždí koho vidí a někdy prostě nechá "hlavní hrdinku" žít i když by ju dávno mohla sežrat.. děj je nepochopitelný, ale o ten tu nejde.. nebylo to až tak špatný a David Haselhof jako kladný záporák domu dodal šmrnc.. každopádně hororů s anacondou a Davidem už stačilo, takže další pokračování už asi půjde mimo mě.. ()

Dzarule

Film totální blbos tu hodinu a pul už mi nikdo nevrátí ale 1 hvězdička za ten Hasselhoffuv ,,akčí" přijezd na scénu to mě ,,pobavilo" ()

RomeroIsGod odpad!

Tak takhle hnusný efekty jsem dlouho neviděl. A ano, i v roce 2008 se točí jízda v autě před plátnem :-D Vtipný taky bylo, jak honili hada po lese autem a on se ten dobrák plazil jen po vyjetejch cestách, aby to měli lovci jednodušší :-D 0% ()

Ramone11 odpad!

Hajzlhof ve sve zivotni roli (samozrejme az po Pobrezni hlidce!) v roli drsneho padoucha! Ale je mu to prd platny, kdyz dostane nakladacku od nezne dr.herpetolozky ovladajici umeni karate. Do toho banda neschopnych lovcu hadu, ktere si najal stary dobry Gimli z Pana prstenu touzici po ovladnuti digitalni anakondy! Ou Jeeee! Sakra a od kdy hadi ukusuji svym obetem hlavy? Zrejme by se meli prepsat ucebnice zoologie:) ()

rusty09 odpad!

Skvělej příklad jak si za 5 minut vysloužit odpad. Anakonda jako nakreslená, auto ve kterym nikdo nejede a přesto ho někdo řídí. Asi nejlepší je stejně když anakonda někoho jí. Moc horšího na světě už toho není. ()

Matli

K odpadu to nemá moc daleko, jediná záchrana je snad trapný herecký výkon Dejvida. Efekty bych ocenil jako luxusní v reklamě na použité kondomy a celkový dojem bych přirovnal k úspěšnému vyšťourání čehosi nazelenalého z nosu v podobě anakondy. 11% ()

zdeny99

Anakonda s Jennifer Lopez z roku 1997 byl vkusný natural horror. Dvojka šla hodně dolů, ale aspoň se odehrávala v pralese. Jenže tahle trojka se odehrává v listnatém lese, zřejmě někde v Rumunsku... To mi fakt hlava nebere, aby anakonda byla v Evropě. Navíc je ještě tak příšerně udělaná, že ani neprominu fakt, že je v hodně, hodně záběrech. Naopak místo anakondy se dá mnohem víc dívat na tu blonďatou čubku Crystal Allen, jak je napasovaná do riflí a jejího bílého trička. A jen tak malá zmínka na okraj... Také jste si všimli, že ve 23. minutě (jak se děj přesune z laboratoří na rumunský venkov) jsou na starých domech česká popisná čísla, na kterých je napsáno Praha? [1474. hodnocení, 125. komentář, 15%] ()

Romeo5 odpad!

Přesyceni lacinými i kvalitními filmy, už s nepotřebou shlédnout vše co vypadá zajímavě a zajímavé je, se po spuštění Dětí Anakondy během chvilky sešla konečně má rodina a společně se výborně bavila. :) Co nejvíc zaujalo? David H. s pistolkou, mířící z okna jeepu, nejspíš hledající 20 m dlouhou anakondu :) ,jedna z členek komanda po zjištění že jí z nohy čouhá přelomená kost, pronesla do vysílačky" asi mám zlomenou nohu" :) a konečně opět David H. stopař, po nálezu krve na listech , nás konečně usadil nadobro "kde je krev- tam je hodně krve".No a šli jsme do kolen všichni :) .Jinak po cestě autem v pozadí puštěná ubíhající krajina, také nebyla k zahození. :) Moment když David říká "kryj mě" ona odpoví "dobře" a jeden moment mu míří na kostrč je taky megahustej :) Opravdu vše velice komické, groteskní a trapné :) ()

PepeCCM odpad!

A: "Prej se jim nikdy nemíš dívat do očí. Můžou tě zhypnotizovat." B: "Hahaha toje krása." A: "Nenene, to je fakt. Říkal mi to jeden lovec, co se jí příliš dlouho díval do očí a upadnul do hypnózy a ona ho sežrala za živa." Tenhle dialog z filmu mluví za vše. ()

Étienne

Peniaze boli asi tak na občerstvenie (destilátové) pre Davida a dva predné zuby vsadené do obrovskej hadice. Jediný, kto skutočne niečo zahral, bola úbohá kozička. Ale za nezabudnuteľnú hlášku "Říkal mi to jeden lovec, co sem moc dlouho koukal anakonde do očí. Najednou upadl do hypnózy. Sežrala ho zaživa." pridávam hviezdičku ako záchranu z pomyselného bahna odpadu, pretože takéto typy filmov sú označkované očakávaním očakávaného, preto niečo neočakávané prináša na divácky tanier aspoň kúsok zábavy. I keď rozhodne nechcenej. Napísal by som viac, ale tá záhradná hadica pred domom sa mi nezdá... ()

illy.cz

Viděno omylem na HBO někdy okolo 3 ráno, a to ještě v baru. Heh, tak to dopadá, když se vydá banda tupců na lov asi 40ti metrového hada s uzinama, nebo co to vlastně měli. Efekty strašné, ale to se dalo čekat, had je opravdu úsměvný a CGI připomíná počítačovou hru tak 6 let starou, ale co už. Jedna hvězda za nějaké to gore, i když špatně zpracované a samozřejmě za Davida. Nejúsměvnější scéna? Skoro každá, ale nejvíc je to ta, když had čumí asi z 20ti cm na hlavní hrdinku a těžko říct, co se mu právě honí hlavou, ale najednou si to na scénu přihasí David, který doletí ve smyku v autě, asi 3 na hada vystřelí z nějaké pidi pistolky, se kterou by zastřelil tak možná psa, a had se otočí a zdrhe. Podle velikosti by udělal ze všech účastníků této scény, včetně auta, sekanou tak za 3 vteřiny. Nasmál jsem se... ()

foundation

Tak vcera som skompletizoval ,,seriu,, Anakonda ked som pozrel trojku aj stvorky za sebou. Podla hodnotenia mi bolo jasne ze to budem pozerat vazne len koli tomu aby som si mohol povedat ze som to videl :). Je to hovadina ako mraky ale na druhej strane videl som uz vela vela podstatne komedialnejsich a debilnejsich filmov/horrorov. A David Hasselhoff vazne nema chybu. Ten clovek dokaze nechcene povedat totalne vaznu vetu takym sposobom ze sa musim na tom iba smiat. ()