Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiální text distributora)

bobin odpad!

Zápletka filmu je tak složitá , jako cesta doma na klozet . Hladová anakonda likviduje členy expedice vzdor stovkám zásahů se samopalů . Na zákeřného plaza platí jedině půvabná blondýnka . Příšernost , ve které navíc hraje tupý Hasselhoff. ()

Virusman666 odpad!

Bohužel přesto, že to není sovětská, či ruská sračka, musím dát odpad! i kdybych nechtěl, toto je americko-rumunská sračka. ()

kishi_SO odpad!

slusny komentar sa ani neda napisat!!! Ziada sa mi tolko vulgarnych slov ale beriem do uvahy mozny trvaly zakaz pristupu na tuto stranku.-D proste hovadina najhrubsieho zrna s Hasselhoffom vtipkujucim o alkohole.-DDDD ()

RedBoryyys

Nebudu dávat odpad,protože koukat na ex plavčíka jak zachraňuje lidi v lese a ne na pláži mě prostě bavilo,škoda jen že něměl ten oranžový plovák a nemlátil s ním ty hady,to bych dal pak plnou palbu... ;-))) ()

Catella odpad!

Takhle to dopadne, když se někdo rozhodne, že natočí celovečerák na kameru v mobilu, místo herců zaměstná dělníky z Ukrajiny a jako anakondu použije dlooouhou tlustou hadici, která se ve vzduchu kmitá tak rychle, že stejně není poznat, že to není had. ()

Pan.Antonin

Třetí Anakonda už se mi nelíbila téměř vůbec a ta jedna hvězda je opravdu, ale opravdu hodně milosrdná. Je hlavně za zápletku (vědecký pokus v laboratoři -> uniklý netvor). Bohužel její provedení doopravdy není vůbec dobré a problém je skoro všechno od scénáře, přes herce v čele se slavným Davidem až po příšerné digitální efekty. Horší jsem opravdu dlouho neviděl. Docela mě překvapuje, že zrovna u tohohle filmu máme otevřený konec a že tvůrci teda asi věřili v úspěch. Protože to muselo být strašné zklamání. P.S. Jak se dostal z laborky ten druhý had? ()

chumaj odpad!

jednoducho neviem za co by som tam splechol co i len jednu hviezdu.podpriemerne herecke vykony, nudny pribeh a hrozostrasne efekty. ()

Adoshek odpad!

Bože to byla blbost, to byla blbost.... bože.... proč jsem se na to jen díval? :-D Komentovat ubohost děje, efektů a dialogů.... to je snad škoda času, stačí si přečíst ostatní komentáře... Takhle trapnej film s tak mizernými "efekty" jsem neviděl fakt hodně dlouho :-D ()

Beawish

Jak se přidává příspěvek do rubriky "Zajímavosti"? Rád bych tam vložil "Chyba ve filmu: celý film". Mimochodem, všimli jste si statického záběru na průčelí domu těsně před scénou s Davidem v hospodě? Zaujaly mě cedule "Praha 1 - Malá Strana" a "Na Újezdě". ()

Majklkm odpad!

Boha jeho. Obří zmutované anakondy v lese a ještě k tomu je loví David Hasselhoff. Tak to už je i na mě moc. Díl za dílem anakondy má vzestupný potenciál, vzestupný však do čím dál většího exkrementu. Viděl jsem tu, že jsou natočeny ještě 2 díly, bohužel nenacházím v sobě odvahu na zhlédnutí. Ikdyž na druhou stranu větší ptákovinu jako tento díl snad ani nejde natočit, ale při pomyšlení, že by byli na stejné úrovni mně zvedá žaludek. ()