Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiální text distributora)

Torgal

Sám tomu nemôžem uveriť, ale David Hasselhoff je dôvod, pre ktorý som sa priklonil k jednej hviezde namiesto k odpadu. Čo inak povedať k tomuto filmu? Keď pominiem všetky tradičné prvky týchto céčkových bijákov (absencia scenára, réžie, hereckých výkonov a trikov, z ktorých nekrvácajú oči), tak mi v pamäti utkvelo dosť výživné gore a relatívne malé množstvo logických dier. 2/10 ()

SimonShot

Nevím tato seríe klesá a klesá nevím, jestli ma na to vliv, že tenokrát do toho zasáhlo rumusko více, nebo co, prostě už mě to nebáví je to nuda,,,,,,, ()

Dimo odpad!

Neskutečně, neuvěřitelně, nepochopitelně tupé. Hledět se na to dá snad jen když si užíváte oné tuposti. ()

Stíba

Už mi chybí jen čtvrdý díl a jestli ten posune hranici demence ještě dál tak to bude asi na zápis do nějaké hnihy filmových rekordů. David Hasselhoff byl třešničkou na dortu! ()

helraiser odpad!

A tohle bylo jako co? Příšrnější postavičky jsem ještě neviděl, to bylo tedy panoptikum. Vše špatně, nic horšího v subžánru jsem zatím neviděl. By jeden brečel. Vůbec nechápu ten název, tahle srajda nemá s Anakondou nic společnýho a to vůbec nemluvím o tý příšerný digi potvoře. Ruce pryč od této zrůdnosti. ()

pemap odpad!

To snad nemyslí vážně…???!!! Tak tuhle větu jsem si během filmu zopakoval několikrát. Celý film je nějak úplně mimo: od herců, kteří neumí hrát, děj který je utopený, tak po efekty (jestli se to tak dá nazvat). Oproti předchozím dvěma dílům naprostý propadák :( Téměř celou dobu jsem se filmu smál, přitom jde prý o horor. Taky je zde několik chyb a v jednom záběru jde i vidět kdosi ze štábu jak se projde v pozadí, zkrátka a dobře odpad! ()

HonzaMag

Asi nikdo nečekal nějaké veledílo - snímek je nutno brát jako béčkový/céčkový film, který často nechtěně pobaví (scénář, triky, logika, dialogy,...), hemží se to v něm veskrze rumunskou potravou pro zmutované hadice, s hlavní značně vyhaslou hvězdou z pobřežní hlídky (buď byl v alkoholovém opojení, že tuto roli vzal nebo je na tom finančně opravdu špatně). a při jehož sledování je potřeba vypnout mozek (tady bude mít asi problém J.Paroubek se svým populárním "sexy mozkem" :-). ()

Likan7 odpad!

Posviťte baterkou na hada a apokalypsa biblických rozměrů je na světě...Naprostá ubohost, která byla stvořena jako pokračování průměrné jedničky a silně podprůměrné dvojky, které se ale stále daly označit za film. Děti anakondy mají všechno pro odpad. Triky byly lepší v počítačových hrách v devadesátých letech, když anakonda papá nějakýho chasníka, je hrozně vidět, jak se tady chtělo jen nějak přiživit na celkem známé sérii a vydělat na dvdčkách pár babek. Všechny postavy se chovají naprosto klišoidně a přemýšlí tak, jako by před týdnem utekly z léčebny. PS - Hasselhoff je sice hvězdně uprostřed plakátu, ale v první polovině je na plátně cca 2 minuty. Triky na blití, herci na blití, všechno na zvracení. ()

Acrobat odpad!

Az niekde na dno som dopadol a okolo same hady a krysy ako cernoch hovorik. Nez som mu dohovoril tak uz palil plastovou AK47. Kde je ta prsnata vedecka blondina? Aha uz ide a par tuctovych z ulice vzatych ludi. Baywatch tiez vyslal svojho zastupcu ale ten twist potom fanusikovia nerozdychaju. Skratka pre psychicke problemy do ustavu vzaty Don s cudnym priezviskom vytvara tak zbytocnu zlataninu tych najhorsich zaberov deja a akcie ze nie ste cudny ak tomu napalite trestne oznamenie. Hazardovanie s volnym casom je u neho nejaka zvrhlost. (Videne 10.12.2019, filmplus archiv) ()

playboy_05 odpad!

uplně zbytečný film...obě pokračování úplně zkazili původní Anakondu...béčko béček s "hvězdným obsazením" v čele s Hajzlhrochem...opravdu škoda slov ()

beso74 odpad!

Tí vedci si nejako nedajú povedať a samozrejme ani filmári. Prví géniovia sú ochotní pre trošku slávy a nejaké tie bubáčiky naviac pustiť sa do experimentovania s hocičím, aj keby to mal byť poriadne prerastený plaz a tí druhí sú schopní aj zapredať svoju dušu rohatému, aby o tom natočilo film, aj keby to mal byť obsah použitej pampersky. A aby som nezabudol, je tu ešte David Hasselhoff, relikt z rokov 80-tých, ktorý už nemá žiadne zábrany a je schopný natočiť reklamu hoci aj na preháňadlo alebo kozmodisk. Poprípade Anakondu 3. Tento film odporúčam púšťať každý piatok v 3. výchovno-nápravnej skupine. Ale fakt len v piatok, mám nejaký ten súcit s nimi, tiež sú to len ľudia... ()

lusa

Koko+ina jak voda v koši. Jediný bod dávam za Davida, ktorého som si v škôlke kedysi dávno zobrala v predstavách za muža. V dobrom aj v zlom až kým nás smrť nerozdelí. Hrozní herci, hrozný scenár, hrozná kamera, hrozný zvuk, hrozné hrozné hrozné...1* ()

FandaHoffman

Bylo to hodně špatný, ale dokoukal jsem to... takže aspoň tu 1* za to, že jsem to dokoukal, i když nevim, co mě u filmu tak drželo :D 1/10 ()

Stejšn odpad!

Tady totiž došlo k nedorozumění. Původně se film měl jmenovat Děvky Anal Kundy, měl být sice taky o dlouhém černém hadovi, ale místo scénáře se počítalo s improvizací. Jenže pak námět telefonicky předali do Rumunska, režisér neuměl dobře řeč, špatně si přeložil název a tohle je výsledek. ()

Pitryx

Béčko nebéčko, za to gore si to nějaké kladné hodnocení zaslouží. A není ho ve filmu málo. I maskéři se vyřádili. Bohužel, digikrev v některých scénách to kazí. Samo, že jinak je to kravina jak bič. Ale v podstatě nemá hluchá místa a stále se něco děje. Za ten dějový spád také plus. Ale víc toho dohromady nedám. Ostatní triky na úrovni laciného, respektive free softu. 201310138441/8734 ()

Brano odpad!

Po úvodnej polhodine som to vzdal. Hrozná hlúposť, ktorá je bez akejkoľvek logiky a nápadu. A tie animácie a efekty hrôza. /10%/ ()

1V4N

Po zhliadnutí jednotky, ktorá bola vcelku dobrá (možno je to tým, že tam hrali herci ako Jennifer Lopez, Owen Wilson a raper Ice Cube) prišlo pokračovanie s názvom: Honba za krvavou orchideou. K tomúto filmu sa nebudem vyjadrovať. Samozrejme ako sme na američanov zvyknutí, muselo prísť ďalšie a to tretie pokračovanie. Hlavnou postavou je David Hasselhoff o ktorom si tvorcovia mysleli, že keď ho nasadia do filmu tak to bude trhák. Bohužiaľ sa veľmi mýlili a film je prepadák. Jednú hviezdičku čo som dal je len za anakondu, ktorá pôsobí nie moc príjemným dojmom :) ()