Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

m@rz

První polovina filmu jedním slovem nářez. Pak přijde bohužel trochu rozvedení děje a očekávaný konec. Ale rozhodně to za to stojí. ()

Trevor

Tri milosrdné hviezdičky najmä za úvodných 45 minút, keď boli pouličné boje Bonea zvládnuté veľmi dobre, skvelý černošský slang a rovnako túto časť doprevádzala vynikajúca hudba. Ďalšia časť filmu, ktorá tvorila hlavnú dejovú líniu a priniesla naplnenie sľubu, ktorý dal vo väzení Bone však už mala výrazné medzery a napriek snahe o lepší príbeh ako iba o stúpanie po rebríčku pouličných bojovníkov filmu uškodila a ozaj sľubný úvod pokazila. Dojem sa tvorcom nepodarilo zachrániť ani v závere a tak príbeh o pomste stiahol film so sebou nadol. Film na odporúčanie jedného zo známych, ktorý nepatrí k filmovým fanatikom, avšak bojové filmy má zmapované ako málokto a jeho slová o kvalite filmu sa potvrdili čo sa týka bojových scén, avšak bolo vidieť že film trápil nízky rozpočet a to celkový dojem trochu pokazilo. ()

Chen

Mohl by už někdo dát M. J. Whiteovi pořádnou roli v nějakém akčním spektáklu? Ten chlap je nekompromisní hora svalů, které se hýbe rychlostí světla. Škoda jen, že v Blood and Bone bylo jen pár soubojů, kde by to předvedl, mohlo jich být více na úkor příběhové "omáčky", která ovšem není až tak patetická, jak jsem se bál (respektive je patetická, ale neruší to). Blood and Bone je poctivá arénovka, která určitě neurazí. ()

Wiikii

Tak jak začít ? Vezmu to trochu na přeskáčku a začnu tedy kamerou...Ta je i povedená má hodně zajímavých náhledů, ale bohužel jen místy není to po celou dobu. Po hudební stránce je to průměr, ale jedna scénka byla opravdu super, odehrávala se nějak kolem 20 minuty filmu, kdy se hlavní padouch vypořádává s "nepotřebným". A teď ty boje na které asi tento film nejvíce láká.. no... většina jich je oku lahodící, ale né všechny, hlavně ta závěrečná je tedy dobrá, + ta analýza soupeřů ze začátku se mě opravdu zamlouvala :) . Herecky je to průměr a nejvíce zaujme právě zápletka, která by trochu potřebovala Cameronův perfekcionizmus, ale ono je to nakonec dobrý počin, i když se to na začátku úplně nezdá..Ta závěrečná "vsuvka" ve věznici byla i nečekaná :D .... HODNOCENÍ: 65% (3*) ()

Figu

Pro milovníky akčních filmů, kde se hoši na ulici řežou jedna báseň, kde jsou nekompromisní zabijáci a hlavně kde řádí korba Michael Jai White přezdívaný "Kost", je tahle podívaná jako stvořená! Jai Whita jsi pamatuju coby záporáka v Univerzálním vojákovi 2 či Lovci policajtů, ale nejvíc se ukázal v druhém díle Neporazitelného! To, že je to frajer, kterej umí kopat lidi do hlavy a lámat jim pazoury, mi dokázal napodruhé. Každopádně si tím řekl o to, že si filmky s ním začnu shánět... 85% ()

O´Neill

Pro mě naprosto perfektní záležitost. Ideálně zvolený čas, režisér se s ničím nemaže a naservíruje nám akci od začátku do konce. MJW hraje opravdu přesvědčivě, a jeho kolegové jsou na tom podobně. Zkráceně - akce od začátku do konce, u niž herci odvádějí to, co se od ní čeká, a k tomu nás doprovází solidní hudba. ()

TomikZlesa

MJW je bezpochybu rubač jak prase, asi nikdo by ji od něj nechtel dostat, ale mohl by se naučit tvářit i jinak než dítě kterýmu rozkopete babovičku a vyserete se mu na lopatku. Ke konci už snad nemoh a pohybuje se čím dál pomalejš, i když pořád bych ho asi nedostal :-). Nejvíc mě sral fakt že celej film je z něj chodící terminátor kterej neměl sebemenší šanci dostat na prdel, škoda že tenhle film nenatočil Florejtnajnův Izák ! Příběh ani nemá cenu rozebírat ten je starej a ohranej jak korupce v našem státě. ()

Pajky3

V rámci žánru jsem byl spokojenej, ale příběh stál za starou belu. Michael Jai White je hodně ve formě, ale působil na mě tak trochu bez chuti a zájmu. Příběh opravdu nepřináší nic nového. Taková pecka jako Undisputed to sice nebyla, ale i přesto to šlo. Ale má to jedno pozitivum, neporazitelný zápasník je opravdu neporazitelný a ne jako vždy jednou vyhraje jednou prohraje.To mi bylo sympatický. ()

c.tucker

Je to velmi efektní podívaná, která oku velmi lahodí, ale jak poznamenal Adrian je to celé moc nastrojené. Jinak jsou rvačky i celkem dobře sestříhané. Příběh je takový jaký od toho každý čeká - jednoduchý a dvoubarevný (hodný proti zlému). Byl to jeden z pro mě hodně očekávaných filmů a trochu mě to zklamalo, ale z celkového měřítka jsem spokojen. Dvě věci mě dost zamrzeli: 1. nevyužitý potenciál Kimba Slice a 2. celkem někdy špatně zvolená hudba a táhlé prostoje mezi zápasy. ()

Vecko99

Příběh nemá cenu hodnoti, kvůli tomu ten film nevzniknul, ale škoda té akce. M.J.White při všech soubojích jen stojí na místě, všechny porazí na základě jednoho, max.dvou úderů a závěrečný souboj je výsměch. Člověk čeká, že konečně přijde pořádný souboj a ono ani to ne. Nebýt tam Whitea, tak tento film má těžko takové hodnocení. ()

Jizni Tlapa

Tohle "novodobé" akční béčko má vše co má mít. Dialogy nacpané k prasknutí vulgarismy (doporučuji rozhodně v originálu s titulky), drsňácký hudební doprovod, skvělou choreografii bojových scén a hlavního hrdinu tvrďáka s citlivou duší, který hrát neumí. Co ale umí na jedničku je skákat, kopat, lokýtkovat, kolínkovat a vůbec s noblesou sobě vlastní zkostit každého seběvětšího "steroiďáka" co se mu přimotá do cesty. Nebýt hluché, přetáhnuté, patnáctiminutové díry uprostřed a "přeslazených" slintů na závěr, kopal bych za 100%! ()

Sfinkter

Svižná jednoduchá akční jízda, která je postavena na kvalitních soubojích správného motherfuckera Whitea. Snímek dává víc než jsem čekal, snad jen škoda posledního protivníka. Takovou bílou třasořitku by si White dal se zavázanýma očima kdykoliv. ()

psajko

Příběh u kterého se prostě jen uvelebíte v křesle, a pak už jenom sledujete jak Bone láme jednu kost za druhou v pouličních rvačkách. Prostě děj ze špíny až na vrchol, a pak zmizet ve stylu cowboye, který všechny záporáky zabil a může s klidným srdcem odjet do západu slunce. A proč? Aby nám všem ukázal, že pokud něco slíbíme, tak to musíme splnit. Na to kolik tam hraje MMA zápasníků jsem čekal, že tam bude o něco víc (o mnoho víc) rvaček. ()

viperDavid

Hodně špatný příběh, ale luxusní bojové scény. Víc od toho nemá smysl čekat. Nebylo to úplně zlí, ty bojovky to hodně vylepšili, takže vlastně docela dobrý pokoukání ()

Beky

Žádný zázrak se nekoná, souboje nejsou vyloženě mizerný, ale ke spokejnosti jim pořád hodně chybí!! No a zápletka, to snad nemá ani cenu rozebírat!! Jednou větou: Škoda, mohla to být zajímavá arénovka, bohužel ke konci se už do toho začaly zase míchat zbraně+nudný kecy a to nemám rád!! ()

ywo666

Chcel som dať 4*. Fakt chcel, ale film proste stojí za len za tri, maximálne tri a pol. Pritom mám vcelku len slová chváli. MJW je fakt hustý a dokonca aj sympatický. Pri tomto filme som mu fakt závidel tiech jeho čierne pásy v siedmych bojových umeniach a svaly kulturistu. Nerobí síce také skopičiny a akrobaciu ako Jet Li, Jakcie, alebo Tony Jaa ale bojovým umeniam na výsosť rozumie. Čo sa tíka hereckých výkonov celkom prekvapil Eamonn Walker. Scénar je lacný ale vyhýba sa hlúpostiam ktoré by ma urážali. Vlastne celý film sa na nič nehrá. Vie aká je jeho úloha a plní do bodky. Nečakajte ale ultimátnu martial arts režbu. Film je označený za akčnú drámu a 50% filmu skutočne dráma je. Ide proste o jednoduchý béčkový film ktorý je ale veľmi dobrý, ale len v rámci jednoduchých béčkových filmoch. 65% ()

Phietros

Po té co jsem shlédnul Jai Whita v neporazitlný 2 jsem zápatral v jeho filmografii, co by od toho to držitele 7 černých pásku stálo za shlédnutí a musím říct, že tohle byl fakt nářez a tento herec ce mi zamlouvá čím dál více! Zápletka jednuchá, když opuští vězení dá slib kamarádovi, že najde jeho dítě a ženu a postará se o ně. Zůčastí se několika poluičních zápasů, po kterých stoupá jeho reputace, až dojde na zápas s neporazitelným hamermanem, kterého samozřejmě porazí a dostává se na večírek k mafiánskému bosovi, co drží jako svojí lehkou děvu právě přítelovu ženu. Získá jí na svojí stranu, avšak musí bojovat s nejlepším pbojovníkem světa, kterého odmítne a tak je vlákan do pasti, kdy nakonec nabídku musí příjnout a čelí tváří v tvář zápasníkovi... Bojové scény naprosto dokonalé, White(Bone) předvádí pěkné techniky a vymakané tělo! Prostě akční mlátička jak má být :-) ()

Dawid199

Michael Jai White je mi jako herec velice sympatický od chvíle, kdy jsem ho poprvé viděl v Undisputed II. A jelikož mám filmy s tématikou bojových umění rád, tak jsem vyhledal tento. Příběh filmu je podlě mě spíše takový "jedodušší", ba i přesto dokáže zaujmout. M.J. White je zde opět v roli nepříliš mluvného, drsného, ale férového chlápka. Bojové scénky jsou efektně propracované, nicméně místy až neuvěřitelné (např. cca 15 na 1). Takže suma sumárum solidní nadprůměr :) ()

MiCM

Jak jsem od toho moc nečekal, tak mně to neskutečně překvapilo.. Férové a smysluplné. V rámci žánru skoro vzácnost, ne-li téměř kultovní film.. ()