Disaster Movie

• USA Disaster Movie (více)

Ixbalanke odpad!

Opravdu jsem nemohla za to, že jsem shlédla část tohoto filmu. Hráli to v hospodě u nádraží a my čekali na vlak a já seděla přímo naproti TV. Mám pocit, že někdo v Hollywoodu se už nadobro zbláznil. Párkrát mě to teda pobavilo, ale většina byla naprostý a 100%ní odpad. ()

J*A*M*A*L odpad!

Největší odpad nejen mezi parodiemi na ne tak hrozné filmy, ale snad ten nejhorší film a odpad co kdy mohl být v historii filmů natočen.0% ()

Sagara odpad!

Taký vtip z vlastnej produkcie: Viete kto je najväčší looser? Ten koho už ani Friedberg a Seltzer nechcú "parodovať". ()

Marys odpad!

No tak toto bolo fakt niečo. Nechutné, hnusné, ani kútik pery sa mi nevytiahol dohora. Fakt nechápem, čo tým chcel básnik povedať... ()

Jayem odpad!

Tak toto je najhoriašia parodia všetkych čias a asi aj najhorši film všetkych čias. Teda ani nie film. Je to skôr stupidny videoklip v ktorom sa spomenu snad všetky znamejšie filmy z roku 2008. ()

El_Rabbit odpad!

Na tenhle film jsem se velmi těšil... Vidět údajně nejhorší film všech dob? Kdo by se na to netěšil? :D A rozhodně jsem nebyl sklamán, film naplnil všechna moje očekávání. Zpěvačka, která donekonečna ožíva,aby pronesla další stupidní větu, neustále krkající trapně odporná divožena, aby autoři docílili o 2minuty delšího filmu a partička hlavních "hrdinů", která neustále někde nepřirozeně postává a blbě čumí na nejrůznější ještě blbější události. Snad jediné, co mi vykouzlilo kousek úsměvu na rtech byly death metaloví vzteklí Chipmunkové. Jak jsem už psal, film mě rozhodně nezklamal, proto hodnotím nejvyšším počtem bodů od konce! ;) Sám velký Ed Wood by bledl závistí... ()

Klay

Odpady dávam jen výjimečně. Tady jsem sice váhal, ale nakonec myslím, že to není jeden z filmů, které by mě při sledování vyloženě mučily. Jasně, je to nevtipné, stupidní, trapné na entou a objektivníma kvalitama odpad jak vyšitej. Ale právě proto odpad nedám:-) Na to byl Disaster Movie příliš "zábavný" a ve své ubohosti tak trochu fascinující. Alespoň jsem se nenudil tak, jako u Date Movie. A filmu s Carmen Electrou a chipmunkama se vzteklinou odpad prostě nedám. Víc toho na obhajobu té jedné hvězdy fakt nenajdu. ()

misik95 odpad!

Opravdová katastrofa, Scary Movie miluju, ale tady snad byli jen 2 scény, kdy jsem se maximálně pousmál. Škoda .... ()

aLPaC odpad!

Až teď si uvědomuju, že je nespravedlivé, že se odpady ještě nedělí, protože ano, "Tohle je Sparta" byl zasloužený odpad, ale v tom případě tohle by byl zasloužený sračkopad. Jedno z největších hoven (jeho aspiraci na největší si ještě v klidu promyslím), jaké jsem za svůj život viděl. Není pochyb o tom, že si hned musím jít upravit svůj profil, konkrétně sekci nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Ty narážky a parodování "slavných" osobností současné americké popkultury jsou děsně trapné. Za celou dobu jsem se ani jednou nepousmál. Opravdu rád bych si udělal obrázek o tom, kdo na tohle může jít kina (vzhledem k tržbám těch lidí bylo víc než dost). Mám favority, škoda že neexistuje nějaká studie, bylo by to zajímavé. ()

BreHas26 odpad!

Stačí se jenom kouknout na trailer, i vola trkne, že jde o další zku*venou píčovinu. Zkusil jsem se na film kouknout, ale vážně jsem se překonal jenom kvůli tomu, abych to mohl ohodnotit... ani jsem se nedostal přes 10 minut, protože na tak nevtipnou, nechutnou a debilní parodii od Friedberga a Seltzera se nedá dívat. Vlastně nelze nazvat ani parodií... i označení jako břečka sra*ek je urážka pro tu břečku. To platí i u jejich dalších povedených sra*ek. ()

Luukec

a tak jako až na pár dost trapných scén(napočítal sem asi 3 nebo 4) se to dalo, některé situace tam sparodovali docela vtipně, některé míň, každopádně si nemyslím že je to až tak hroznej odpad.. ()

D@ve odpad!

No co, aspoň jsem viděl nejhorší film historie. Ale opakovat už to v žádném případě nechci ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány