Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

GIK

Výborná komedie se spoustou povedených hlášek, hlavně James Marsden perlí na účet svého mladšího bratra naprosto neskutečně. Ten si ale nenechá nic líbit a karta se postupně obrací. Jen ke konci nemuseli být tvůrci tak doslovní. Orientace hlavních postav byla patrná od začátku. ()

fraktal

Tedy musím říct, že jsem od tohoto nečekal nic než jen trochu umenšenou nudu, neb teen-comedy většinou není mým šálkem čaje, leč... Fakt je, že jsem (navzdory důraznému zákazu od režisérů) rovnou viděl "Unrated Version" (130 min) - tj. o 25 "zaručeně nekorektních" minut obohacenou versi a tak odpadly všechny ty "soó sweét" scény (neb byly hlasitě předem oznámeny hlasitým trávením natáčecího týmu) + přibylo odlehčení od (pro hollywood tak typické - možná až typizované) "whole family entertaiment"... Kinoversi bych asi vidět něchtěl (typoval bych tak na 2.5*), neb ten bimbající penis mne prostě vždycky dostal! ;-))) Takže, ač už dávno nejsem ani náctiletý, ani panic - a ani příznivcem komedií, této dávám plné hodnocení (ač objektivně bych se měl žřejmě zastavit tak max na 80%. ()

cerbygerby

Jedna z těch komedii o jízdě kluků jedoucích si pro šuk... docela překvapení že to bylo tak dobře natočené, protože jsem se i při tak dlouhé stopáži bavil... kvalitní 4* ()

misbos

Tvůrci mají k žánru evidnetně zdravý odstup, což jim dovoluje stokrát provařené vtípky přetáhnout kousek přes hranu a tím je "resuscitovat". Bonusem je pak celá "amiš" linie, James marsden utržený z řetězu (scéna s gumicukem patří k vrcholům), a finální sice krátká, ale naprosto odzbrojující sekvence "zatýkání koblihy", po které jsem se nekontrolovaně šklebil jako debil snad deset minut. ()

Cheeker

Klasický road movie, který pobaví. Krásná Amanda Crew udržuje mojí pozornost. A perfektní roli dostal i Seth Green. Amiš, který rozumí autům je nezapomenutelný. ()

Razzor_82

"Ona ho tam fakt chce!" Tuctová záležitost co se svezla na vlně slavnějších panických road-movie. Stejně jsem se u téhle americké blbosti královsky bavil i po letech. Tehdy šel totiž ještě humor natočit bez trapnosti a s nadsázkou. Když chcete ale vypnout mozek a zasmát se, tak tohle prostě zabere. Sprosté gagy, svižná hudba, hezké holky a nablýskaný Pontiac GTO 1969. To jsou pro mě důvody pro čtyři hvězdy. 7/10 ()

GodKnows

Veľmi dobre urobená komédia a lá American Pie/Road Trip. Škoda, že je sem tam až do oka bijúca podobnosť s niektorými inými komédiami (viď riadok vyššie :-D). Napriek tomu som sa dobre bavil a preto dávam za 4* = 75% EDIT: Upravujem na 3* - 68% - je to "len" mierny nadpriemer.......:-D ()

LordMysti

Solidních 70%. Prostě nenáročná zábava která překvapivě nenudí ani v Unrated - necenzurované více jak dvouhodinnové verzi. ()

Bart16

Po mnoha a mnoha letech opět podařené teenegerová komedie!Nečekanně jsem se skvěle u filmu pobavil.Na některý scény jen tak nezapomenu,viz třeba ta na záchodě.Jen škoda,že Marsden nedostal víc prostoru,má totiž skvělý komediální potenciál. ()

MELODY

Ledacos by se dalo zkrouhnout : množství trapasů, přehrávání některých herců (Ianův brácha by potřeboval koňskou dávku neurolu a pár lekcí herectví) a koneckonců také stopáž. I přesto to ale není špatný film, uznávám. ()

Martell47

Vypnúť mozog a hurááá na mega kokopišovinku:).....pekne uletený film, ktorý neviem ako vás, ale mňa rozhodne pobavil ;) ()

bakeero

U tohohle filmu si tvůrci vzali poučku, že druhou nejlepší scénu dát na začátek a nejlepší na konec k srdci. To co se děje mezitím je ale skoro k nevydržení. Tlouštík, kterýho bych asi přirovnal k Marku Ebenovi z Kamarádů je tu za největšího macho samce a balí jednu kost za druhou. Ale jak říkám; ten konec to zachránil alespoň na 2*. ()

dEst28

Klasická americká komedie by se dalo říct. Vtipné momenty střídající trapné u kterých se zasměje jenom američan, nebo psychicky labilní člověk. Potěšila mě minirole Setha Greena, který mě opravdu pobavil. ()

HoR

"Ještě štěstí že sem kliďas..." Tak táto scéna s Rexom ma dostala. Docela vtipná teenagerská road-komédia. Nenudil som sa. ()

Kingjiri

Tak trochu Prcičky ve stylu road movie. Docela povedenej mix teen humoru, nadsázky (super pojetí Unrated verze:)) a romantiky. Objevilo se dost dobrejch hlášek i nápadů (Amiši nebo basa). Hlavně se taky podařilo pohodovou atmosféru z placu dostat i na plátno. Zkrátka fajnová feel good podivaná, u který jsem se dost nasmál a tentokrát mě ani nijak výrazně nevadil občasnej humor fekálnějšího rázu. Režisérská verze byla sice dost dlouhá, ale zase přinesla spoustu nahotinek :D Ćtvrtá hvězda za před/po titulkový scény, sympaticky vypointovaný finále, zábavu a zužitkovanej Rkovej rating. ()

rublik05

Velmi příjemná a pohodová road movie se skvělým humorem, která svým stylem a hlavně kvalitou až tak úplně nezapadá mezi ostatní americké teen komedie. Je to především díky perfektnímu humoru, který je skutečně odzbrojující a na některé scény se nedá jen tak zapomenout. Herecké výkony jsou skvělé, herci působí přirozeně a role jim dokonale sedly. Dokonce si dovolím tvrdit, že některé postavy jsou přímo excelentní (například brácha Rex nebo sarkastický Amiš), herci si své role užili a jde to sakra znát. Takhle si představuji šílenou jízdu, která nenechá vaše bránice ani na chvilku si odpočinout. 8/10. ()