Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Franche

Jednoduše se mi to líbilo. Nebylo to tak stupidní jako hodně podobných filmů což šlechtí hlavně Zaca Efrona. Místy jsem se opravdu hodně smála. ()

AnyLae

Klasická americká naivní pitomost... šťastný konec... co víc si přát? Nenáročné publikum se zasměje. Ti, co mají rádi FILMY, tak ať radši zvolí jinou cestu, protože tohle žádnou hlubší myšlenku neskýtá... tohle je prostě komedie pro pubescenty... ()

Zajija

Milé překvapení. Zaca Efrona upřímně nesnáším, myslel sem si, že to bude hrozná blbůstka. Sice opět hraje basketbal a neodpustil si ani tanec, ale musím přiznat, že tadle komedie byla dobrá a pobavil jsem se u ní. 60% *** ()

Ronee

Naozaj super film, skvelá hudba, dobrí herci. Myšlienku som prekukla a hovorila som, ako to bude pokračovať a mala som pravdu, ale tak nebolo to nič náročné, iba ďalší zábavný americký film z prostredia strednej školy. Na rozdiel od iných je však zábavný a dobre natočený. Oddychovka, ktorá si zaslúži vyššie hodnotenie. ()

RajCZitko

Docela pěkné, originální, milé a v podání některých postav často i vtipné. Hold se zde musí vzdát scénárisctům, kteří zde odvedli docela dobrý kus práce. Dialogy dávají smysl a více-méně ani neujíždějí z reality. Hudební doprovod také není vůbec špatný. Díky žádnému vyrušování navádí lehce a neinvazivně atmosféru, kterou k filmu potřebujete. I když se mi ze všech stránek tento film dost líbil, nebude nikdy patřit do té skupiny, kdy ho za nějaký čas budu vyhledávat znova. ()

johhny007

Tak sem to viděl znovu na Nově a líbilo se mi to ! Levný film , který si nečekaně na sebe vydělal myslím , že hlavním tahákem byl Zac Efron pár vtipnýc hmomentů tam bylo . Když přivřu obě oči tak by to ty 4 mohlo dostat :) ---------70%------ ()

Iddea

Haha, kupodivu mi tady Zac Efron vůbec nevadil - právě naopak a navíc jsem se docela bavila, což u komedie je asi nejdůležitější. Jedna z těch lepších :o))) ()

playboy_05

Čekal jsem další Disneyovskej výplach typu HSM a jelikož Efrona ze srdce nesnáším, tak jsem tomuhle filmu opravdu moc nedával...ale překvapil, hodně a mile...odsýpá to, je to vtipné, má to styl, Efron je strávitelnej...ale nejlepší z celýho filmu - filmový maniak Ned :D ()

ilovebritain

Kam ten svět komedií spěje. Jestli má tento film být příčinou výbuchů smíchu a dobrého pocitu na konci, tak opravdu netuším, jak toho docílit. Leda by už toho moralizující hezounka někdo přerazil. Sedmnáctiletý kluk má tak co žvanit o rodinném životu. Mě se tohle stát, tak opravdu silně zvažuji, co naznačuje véčkový výstřih a tyhle řeči. Mohu vás ubezpečit, že kolem krku bych mu rozhodně neskákala. Jediným plusem je pro mě Matthew Perry, který se obávám už brzy opravdu vleze naprosto do všeho. ()

Judy24

Znáte to. Nedá se říct, že by ten film byl špatný, ale že by to byla nějaká velká sláva? To asi docela těžko.||| U tohohle filmu je škoda, že se jeho zábavnost (a tedy dejme tomu kvalita) příliš moc kýve ze strany na stranu. Je tam několik vážně vtipných scén, které skvěle využívají hlavní zápletky a je tam i pár moc hezkých scén na zamyšlení, to když tatínek v podobě teenagera vychovává a poznává své děti zcela znovu. Na druhou stranu je tam ale několik až moc vyhrocených momentů, které (místo toho, aby přidávaly na vtipnosti) ubírají na zajímavosti. Většinu těchto scén mimochodem zajišťuje postava Thomase Lennona. Ten příběh není špatný a stojí jen na několika starých a osvědčených faktech a Zac Efron navíc udělal tímhle filmem moc hezký mezistupeň mezi uječeným Troyem z High School Musicalu a těmi složitými rolemi, kterými navazuje, ale rozhodně se nedá říct, že by mi dlouho ležel v žaludku, nebo bych se u něj smíchy dusila. Lepší průměr. EDIT: Napodruhé to na mě udělalo překvapivě mnohem lepší dojem. S klidem přidávám hvězdičku; nenašla jsem tam moc nudných částí, Zac Efron vážně jede a kvůli několika dialogům jsem se při přehrávání opakovaně vracela. ()

VvV14

Rozhodně nejsem fanda Zacka Efrona, ale sem mu to sedlo. Hlášky, příběh a dokonce ani dialogy nebyly až tak směšný jak jsem čekal. Mile mě to překvapilo. ()

coco.brice

jeden z těch filmů,na který se koukáte,jenom proto,že se vám líbí hlavní ženská hrdinka..aspon teda to je můj případ...Leslie Mann...čili pokud nemáte stejný vkus na ženy(at jste hetero,nebo lesbička:-)..tak nevidím jediný duvod se na to dívat..:-) ()

Snathoras

Když jsem se na to začal koukat, tak jsem si řekl, to zase bude nějaká hovadina s Efronem...ale ono to vůbec nebylo špatné! Naopak film byl příjemné překvapení :) ()

liberita

Podarená komédia s troškou moralizmu o tom, čo je v živote skutočne dôležité. Zac Efron zvládol cekom dobre úlohu tridsiatnika v mladom tele, hoci ho zatieňujú ako vždy roztomilá Leslie Mann a supernerd Thomas Lennon s jeho popkultúrnymi hláškami. Fajn padlo po dlhšej dobe od Eutrotripu vidieť aj Michelle Trachtenberg a zase naopak by som vymenila Matthewa Perryho, ktorý ma o svojich hereckých schopnostiach nikdy nedokázal presdvedčiť. ()