Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

dendev

Celkom sa to dalo... Dalo sa to, i keď je námet IBA JEDNO VEĽKÉ KLIŠÉ, ktoré bolo už na striebornom plátne spracované X-krát, dalo sa to, i keď sú dialógy miestami neskutočne trápne, dalo sa to, i keď je to slabo zrežírované, dalo sa to, aj keď... Takto by som mohol pokračovať... dlho... ale sa mi akosi nechce, keďže tento Film hrá hlavne nato, že je Efron sympaťák, ktorý sem-tam dokáže zaj*be niečo vtipné - áno, svoje svetlé momenty to má - takže prečo nie... 60% ()

Foltest

Umělecká kvalita snímku je jistě nevalná, přesto se mi velmi líbil. I když je film nenáročný, zaznělo v něm mnoho mouder a hlubokých myšlenek, jako například proslov v hodině sexuální výchovy. Dalšími pozitivy filnu je spousta skvělých scén, na které se jednoduše dobře dívá, jako třeba příjezd do školy v novém autě. Filmu nechybí humor, kdy především interakce mezi protagonistovým kamarádem a ředitelkou jsou takřka v komediálním nebi. Romantická linkaje, i přes svou jednoduchost, dostačující a šťastný konec člověka potěší. Hlubší poselství filmu a obecně celá postava zázračného správce je velmi dobře pojato. Díky němu ve filmu funguje smysluplná zápletka. Hned úvodní scéna snímku byla pravděpodobně i jeho nejsilnější, zanechala ve mně hluboké dojmy. Také část s pomocí svým dětem funguje bez problému a snímek tak prakticky nemá hluchá místa. Jediné, co mi tak trochu vadilo je až příliš časté nesmyslné chování protagonisty v omlazeném těle, které bylo občas vyhnáno až do absurdna. Snímku tak nemám nic moc, co vytknout. Teoreticky by tedy asi měl mít plný počet hvězd, přesto mi však u filmu chybí jakási zapamatovatelnost, výlučnost, kterou Znovu 17 prostě nemá. Přesto jde o pohodový film, který vřele každému doporučuji. ()

DiableBlanc

Trochu jsem se filmu bál, aby nešlo o nějakou trapnou teen komedii, kde vládne hlavně sex appeal Zaca Efrona, ale spojení minulosti a přítomnosti je geniální - film odsýpá, je zábavný ...i když strýček Ned někdy jede spíše do té trapnosti, tak se mi film líbil, na odpočinutí velmi dobré a nakonec přinese vlastně i ponaučení v podobě, že minulost se změnit nedá :))) ()

wollfy

Viděl jsem poprvé a defacto náhodou šlo mi to původně jako kulisa ale pak sem odložil práci a nechal se bavit. Je to opravdu zábavná komedie. Efrona jsem viděl poprvé a musím uznat že je dobrý herec. Pery se už nikdy nezbaví Chandlera takže tam je to těžko hodnotit. Komedie má spád, gagy a člověk starší rád zavzpomíná a přehodnotí zda by se taky radši nevrátil do 17. A taky už vím kde ukradli scénář českého filmu Probudím se včera. ()

Guardian1984 odpad!

Řekněte mi, jak může někdo točit tyhle americký sračky!!? Myslím obecně americký tzv. romantický komedie a filmy! Já to prostě nechápu! Je to naprosto trapný a k smíchu... ()

Andrmen221

Matthew Perry. Když vidím, jaké hrozné role bral, pořád, když ho vidím, říkám si, jaká škoda talentu a potenciálu. Kdyby se vysral na přášky a chlast mohl tu být s námi a točit parádní filmy. Jinak celkem blitka no, co se ale dalo čekat v těchto teen komediích se Zackem. ()

Gilmak

Další verze na film Velký, zasazená do teenagerovského času, kde prostě jeden klučina, co umí vše se musí rozhodnout co pro něj bude nejlepší, Sofiina volba je zde krutá. 55% ()