Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Rodriguez

Asi každý chtěl někdy něco ve své minulosti vylepšit. Ale chtěl by to někdo opravdu, kdyby mohl? Za sebe bych řekl, že určitě ne a nechal bych si svou minulost taková jaká je. I když?.... 55% ()

ProNotor

Tak trošku trash, po 5 minutách jsem to chtěl vypnout, ale vzhledem k tomu, že to měla být oddychovka, tak jsem to dokoukal a byl zklamán. Jednu hvězdu víc si to nezaslouží. ()

Kwaichi

Film pekne pripomenie ako si máme vážiť veci, ktoré máme a žiť pre súčasnosť.Nemáme sa obzerať za minulosťou a stále sa pýtať, čo robiť, ak sme sa v danej situácii rozhodli inak. Stačí si len spomenúť prečo sme sa predtým tak rozhodli a hneď je všetko jasné. Zároveň tom bolo aj pomerne dosť mravných ponaučení a primeraný pohľad na život dnešných teenagerov. ()

Morzael

Mně se to prostě líbilo. Film je odlehčený, vtipný, nenucený, a Nedovo geekovské doupě je můj tajný sen. Přijde mi to tu až zbytečně odsuzované. Příběh si nehraje na nic víc, než je, a v tom boduje. Určitě si shlédnutí ještě někdy zopakuji. PS: Pokud se vaše hodnocení odvíjí jen od toho, že tam hraje Efron, tak je čas vyndat hlavu z prdele. ()

Laputa

Tak tohle jsem nečekal. Co jsem čekal ? Debilní teenagerskou komedii ( jako vždycky ). Tohle je, ale úplně něco jiného. Trapnost, nevhodnost, ujetost, zvrhlost ani nic podobného se tady neobjevuje a to je bezva. Příjemný, pomalu a přirozeně se rozvíjející příběh je v podání Zaca Efrona velice přirozený, což je teda překvapení roku. Protože to bych spíš čekal, že se opice naučí mluvit maďarsky, než že Efron vezme a zahraje hezkou roli. Příjemné OST. Prostě všechno bylo příjemné. Nepamatuju si, že by se mi něco podobného stalo ( USA komedie ) a že by se mi tak líbila. Film byl decentní vtipný a nebyl přitažený za vlasy ( i když asi jak pro koho ). A tahle by měli vypadat USA komedie. A doufám, že sto není poslední příjemná komedie s USA. ()

carly

trošku ťažko sa mi to hodnotí, ale keďže som sa pri tom filme zabavila a hlavne herecké výkony boli skvelé, tak je to za 4*. boli tam asi 2 scény, ktoré som trochu ťažko predýchávala, ale inak to bola celkom oddychovka. čo sa mi na filme najviac páčilo bola postava Mikea. ono sa nevidí často, aby vo filmoch bola postava, ktorá je tak dobrým človekom a bolo to myslené vážne. ()

pufina

Před rokem jsem na tom byla v kině a nebýt Matthewa Perryho, tak ten film letí do mé kategorie "stračkozacoefronovskýhnůj"; objevitel Zaca Efrona by si zasloužil setnout hlavu - ale chápu, i emaři musí mít idola. Film byl občas vtipný, občas trapně vtipný, když to sečtu, odečtu a vydělím: vidět to znovu nechci. ()

PainM8

Za to pobavení si to ty 4 hvězdy zaslouží. Strašně mě bavil přístup Thomase Lennona :D Takovej freak s nejlepší hláškou na konci: "Nás ale nikdo neuvidí, mám neviditelný plášť." To mě rozsekalo. ()

necisty

Zac už dávno není ten pakoš z Muzikálu ze střední a zde rozhodně dokazuje, že umí hrát, umí tam hrát v podstatě všeci a všeci jsou takoví charismatičtí, vše je krásné a zapadá to do sebe. Kdyby ještě i zápletka byla originální, tak nemám problém s pěti hvězdami. ()

Juto

Znova 17 je samozrejme iba variáciou na mnoho videných filmov a nemá zmysel si nahovárať, že ide o prelomovú žánrovú komédiu. Berie osvedčené prvky, obstojný scenár, priemernú réžiu a najmä páčivých a dobre hrajúcich hercoch na viacerých postoch, vďaka ktorým dokáže vyskočiť jemne nad priemer. Zac Efron si bremeno vlastného debutu mimo Disneyho svetov potvrdil a Matthew Perry ako dospelý Mike je dobrý, hoci si ho užijete možno menej, ako by ste chceli. Ich kombinácia však funguje, rovnako ako úlohy Leslie Mann či Michelle Trachtenberg. Víťazstvo castingu, spokojnosť diváka. 6/10 ()

c.tucker

U filmu se člověk pořád směje, buď je to opravdu k smíchu nebo velmi předvídatelné nebo třetí možnost velmi, ale velmi trapné. Pak je tu pár mrtvých pasáží, ale v celku se to ztrácí. Jediné co jsem od toho nečekal (možná, že ano, ale tak jsem se tomu bránil, že nečekal), že takhle zkurvěj a zahrajou do outu celou pointu mezi Nedem a ředitelkou Masterson a tak to bylo skvěle rozjetý. Mimochodem Zac a Matthew jen a ten samý člověk??? O co tady jde :-D ()

Šimpy

Čekal jsem horší patlaninu (jako Mezi námi děvčaty), tohle mělo švih, zac i Perry to utáhli, ovšem třetí hvězdička je za Thomase Lennona, ten je v téhle roli k sežrání ;-). A mlátička zakončená soubojem světelných mečů? CO víc si přát. Jinak nechybí poučení, že někdy je lepší nelitovat svých životních rozhodnutí...i když já bych se na konci zachoval jinak...Michelle Trachtenberg, co víc si přát? :-) ()

czejny

Člověk si říká: "Dal mi tenhle film něco?" "Asi, ne!", ale někdo ty nenáročné filmy na sobotní odpoledne natočit musí. Co se od takových sobotních filmů očekává, to tato komedie dokonale splňuje. 1) Hraje tam Zac Efron, takže se nemůže stát, že by děvčátka 10-13 už musela jít spát, protože by bylo po večerníčku. 2) Samotný příběh může zaujmout i rodiče, kteří omylem v tuto dobu zavadí o toto vysílání. Mohou se zeptat sami sebe, jestli by něco změnili ve své minulosti. (Ale spíš nad tím nebudou přemýšlet, protože po jejich boku bude jejich dcerka vzdychat nad sladkým Zacem). 3) Nikdo nebude řešit, tak trochu kouzelné cestování časem. 4) Všichni se rádi zasmějí i více trapným fórkům. Nad čím se zasmějí i ostatní bude nejspíš kámoš Ned (Thomas Lennon), který perlí opravdu každou scénou. Ať už jeho dům a lá doupě Star Wars, jeho dvoření elfské ředitelce nebo jeho celková ujetá vizáž. Nemůžeme také upřít výkon Zaca Efrona, který vypadal ve své roli dospěláka v kůži teenagera vcelku přesvědčivě. Škoda, že Matthew Perry nedostal více prostoru (ale to už je ryze subjektivní přání). Navíc v závěrečných titulcích zněla má oblíbená píseň, takže ty tři hvězdy si to opravdu zaslouží. ()

Pája=)

Výborná zábava. Bohužel, šla tu vidět ta obrovská propast mezi velkým Mikem (Metthew Perry) a malým Mikem (Zacem Efronem). Zac je prostě fešák a model a na tomhle tenhle film stavěl. Metthew takový nikdy nebyl, on je ten zábavný typ člověka. A proto je těžké uvěřit, že tak rozdílní herci mohou stvárnit stejnou postavu. Zac má opravdu vtipně napsané texty, na kterých musel určitě spolupracovat i Perry ale on je prostě neumí tak přednést. Proto je opravdu zváštní sledovat šíleného, užasně vtipného a sarkatického muže, který se přemění do mladého, krásného, vyvinutého teenagera. Obrovské plus za Neda a všechny jeho geek scény. Ale i toto působilo divně, protože nejvíc jsem se nasmál právě u těhle "doplňovacích" scén. Večeře v Elfštině nezapomenutelná! Skvěle jsem se bavil, ale bohužel tvůrci se víc zaměřili na výdělek filmu, než na kvalitu filmu. I tak nadprůměrná komedie. ()

Noviik

Nečekal bych, že to někdy prohlásím, ale Zac Efron tenhle film zachraňuje, jinak je to příšerná komedie plná neoriginality a rádoby humoru. Ne, tohle opravdu nevyšlo. ()

URBAN

Super oddychovka se skvělým obsazením a i neohranými vtípky . Neurazí ani nenadchne . BTW proč si Efron neoholí podpaždí xDDD ()

HorrFi

Takhle nevyužít potenciál a fajn námět je docela smutný.. Zac Efron se hodně snažil, ale podle mě neni typ herce kterej se hodí do komedií a tady mě svým hereckým výkonem prostě nezaujal.. první půlka ještě docela ušla, ale pak už to byla jenom nuda a nuda.. chtělo by to víc humoru a míň kecání.. ()