Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Chegí

Klasická americká komedie středního proudu. Výkon Zaca Efrona je srovnatelný s tím High School Musical. Humor očekávaný, nezábavný. Zac Efron má určitě velký herecký potenciál, ale v tomto filmu ho určitě nenašel. ()

Tanulin

Tak tady bych s hvězdičkama přibrzdila.Efron možná umí tančit, možná i umí zpívat,snad i basket umí , ale hrát ne. Příjde mi stejný jako v HSM, nepředvedl nic jiného.Pro teenagery fajn volba, mně stačilo vidět to jednou. ()

teseth

Klišé, ohrané vtípky a naprosto jasný děj už po 5 minutách. Beru cokoliv ale tohle bylo utrpení a dělalo mi opravdu problém to dokoukat. Jediné co se mi líbilo a proč dávám tu jednu hvězdu je rozhovor mezi kamarádem hlavního hrdiny a ředitelkou školy. To mi párkrát cukly koutky. ()

montel

Mike O´Donnell (Zac Efron) je středoškolská basketballová hvězda s velmi slibnou budoucností. Místo stipendia dá ale přednost své lásce Scarlett (Allison Miller) se kterou se touží oženit a mít rodinu. To se mu také splní, ale jako třicátník je Mike (Matthew Perry) před rozvodem a jeho děti si jej prakticky nevšímají. Jednoho dne, když zavítá na svou bývalou školu zavzpomínat na krásné časy, potká starce, který mu umožní nějakým kouzlem stát se opět sedmnáctiletým idolem svých vrstevníků. Mladý Mike se tedy opět přihlásí na svou školu a díky tomu může být opět blízko nejen svým dětem, ale také své ženě Scarlett (Leslie Mann)...Pohodová i když trošku přiblblá komedie na nedělní odpoledne s pár dobrými vtipy a celkem sympatickými herci. Neurazí, nenadchne. 55% ()

ELDoctorow

Hm, príjemné prekvapenie. Neviem či tomu dopomohlo, že v slovenčine aj mladšiu, Efronovu, verziu daboval Chandlerovský Cinkota, no Efron mi tu bol fakt sympatický a film ma bavil, dokonca som sa niekoľkokrát uchechtol. Až na tie trápne nerdovské vtípky točiace sa okolo jeho kamoša, v pohode komédia. ()

Timy68

Jeminkote proč já jsem ztrácela čas koukáním na slaďouše Zaca ?! Zvídavost je svině... Nevyužitá šance na dobrý film. Nápad je sice ohraný (vracení do minulosti za účelem pozměnění budoucnosti...), ale i když na jeden námět existuje několik filmů, nic tomu nebrání, aby byl dobrý. Tomuhle filmu brání slabý scénář, který nevyužil potenciálu... A proboha, to ten Zac neumí opravdu nic jiného než hrát basket ? Proto všude hraje basket ? To už je trapný a celkový dojem filmu stahuje pěkně ke dnu... Občasné záblesky vtipu mě pokaždé vzbudily z nekonečného dřímání. Cítila jsem se víc jako Šípková růženka než zaujatý divák. 50% ()

2sistem

Mám rád Matthew Perryho, ač se ve filmu objevil jen krátce. Ale musím uznat, že Zac Efron nebyl až tak špatnej. Film jako takovej jsem viděl už kdysi, ale rád jsem se podíval znovu. Nic extra se nekoná, ale nadprumerna komedie to je. Sympatický herci, dobrý děj i hlášky a situace jsou zábavný. Vidím to na čtyři i když s odřenýma ušima. ()

P@\/EL

Kupodivu docela dobrá komedie, která potěší několika povedenými vtipnými situacemi. Děj film je překvapivě skvěle promyšlený a rozhodně se nedá říct, že by nebyl zajímavý. Vím, že to není bůhvíco originálního, nicméně já jsem se u filmu pěkně pobavil. ()

Dataminer

Vždy mě zaručeně pobaví. Scéna, kdy se puberťák stavuje vším možným co dům dá a nemá ani páru co to vlastně jí, hlavně že jí, je skvělá, protože je pravdivá (jó když je člověk ve vývinu...). Mikeho kamarád Ted je také správný pošuk. Na filmu mě v podstatě irituje jen jedna věc a to postava Mikeho dcery Maggie. ()

Rychleji

Ano, tenhle počin se dá pěkně skousnout. Pochopím důvody proti. Zvláště pak totální klišovitost romantické části filmu. Ale film má švih a zvláště pak postava Thomase Lennona je velmi zábavná ()

macoslavek

fanoušky matta perryho nepotěší ta setinka filmu, ve které si opravdu zahrál.. a jiný důvod, proč se na tento snímek dívat nějak nenacházím ani po jeho zhlédnutí.. ()

polono

Překvapivě pěkný film, chtěla jsem dát 3*, ale kvůli konci(u kterého mi ukápla nějaká ta slzička) dávám 4*. Mimochodem Zac je celkem kočičák ;). ()

ReTeZa

Píše se rok 2014 a sláva Zaca Efrona jakožto představitele muzikálů ze střední již lehce pominula, proto můžu přistoupit k jeho hereckému výkonu bez předsudků a nezaujatě říkám, že to bylo super.! Já jsem se bavila a smála... ()

Pythonator

Zac Efron mi nepřipadá jako sympaťák, kteý by měl táhnout celý film. Spíš nechutný slizoun. Ještěže tam byly nestárnoucí Leslie Mann a velmi pěkná Michelle Trachtenberg. Matthew Perry samozřejmě bez chyby, škoda jen, že musel omládnout. Celkově vám tento film nejspíše vnukne pocit, že už jste to vše viděli v jiných filmech a dokonce i lépe. Nejzábavnějším prvkem této méně vtipné komedie je kamarád hlavního hrdiny, který neváhá utratit 7 000 dolarů za repliku meče Gandalfa Šedého ze Dvou věží, navzdory tomu, že ve Dvou věžích už byl jen Gandalf Bílý. ()

demovka

Děj byl docela nevšední. Vše se dobře vyvíjelo. Ale jedna věc vše pekelně zkazila! Jak mohl z tak pěkného kluka, jaký Zac Efron je, vyrůst Matthew Perry?!! Fyziologicky by to vůbec nebylo možné, vždyť se ani zbla nepodobají. Ubralo to 50% na věrohodnosti..........Plus za Thomase Lennona a jeho zálibu v Star Wars a Pána prstenů, tahle vedlejší nitka byla velmi dobrý nápad. ()