Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

ladymarmelad

Tenhle film byl sice stejný jako polovina dalších filmů ve kterých se najednou promění mladý/á kluk/holka buď v dospělého nebo mladého. Ale stejně mám důvod dát čtyři hvězdy sice Zaca Efrona nemám zrovna v lásce, ale v tomto filmu byl Zac Efron vážně k sežrání. Ale stejně ten film mohl být lepší vzhledem k tomu že tam hrál Zac Efron ale tak nikdy nemůže být všechno dokonalý. ()

Crazzynka

No přemýšlím co říct. Neříkám že film byl příšerný ( soundtrack byl úžasný ) některé scény doopravdy neměly chybu , na to nemůžu říct nic špatného. Dějová linie ujde až na to že víte co cca očekávat. Film mě pobavil , ale už bych ho pravděpodobně nechtěla vidět znovu. Dokážu si představit že teenagery a speciálně teenagerky musí tenhle film milovat. Já už na tyhle věci tak moc nejsem takže 6/10... ()

nicky.2000

S komediemi, ve kterých přenesení se do dospělosti nebo naopak, se roztrhl pytel. Tato ovšem patří k těm skutečně povedenějším. ()

sako44

Pokaždé, když se režiséři rozhodnou ve filmu "cestovat časem" tak je to velmi riskantní. I když Zaca Efrona zrovna nemusím, tak tady jsem mu to v celku uvěřil. Aspoň, že jednu z hlavních rolí obsadil Matthew Perry, kterého mám rád z Přátel. Nakonec i scénářsky docela povedené. Dobrá oddychovka, kterou bych si klidně pustil. ()

Bednobuch

Zase jedna středoškolská komedie s Efronem a basketem. Naštěstí se tam tentokrát nezpívá. Efron dle mých názorů pěkně ukázal pocity, které má dospělý člověk a otec, který vidí svoji vlastní dceru, jak se ve třídě líbá s nějakým pankáčem. Pěkná komedie. Nicméně nejsem si úplně jistý podobou Efrona a Perryho. ()

chlumecky

I přesto, že jde o věčně omýlané téma, tak se na to dá pořád koukat, pokud tedy jde vždy o jiný film. Zde si myslím, že není nic pokaženo a film je velice dobře koukatelný. Určitě nepatří do odpadu, tam ponechme počítačem vytvořené megalodony a podobnou havěť. :D ()

Figuto

Bylo by to víc fajn, kdyby hrdina nechodil do školy svých dětí a nepotkával se se svojí manželkou. Mohlo to mít daleko větší hodnotu, tak se na to jen dobře dívá. ()

sun.eagle

Od začátku to bylo jasně nalajnované a konec byl očekávaný, nic to nemění na tom že jde o zábavný film a v tomto žánru nadprůměr. ()

DarthHuzeCZ

Jediná dobrá věc na celé této tragédii je snad jeho supergeek kamarád, který mi tak trochu připoměl mě samotného, nebýt této skvělé postavy, nedal bych ani tu jednu hvězdu... ()

klipers

Nebyť tam toho kto s kým chodí a prečo nechodíš s tým kým nechodíš a prečo vlastne chodia a prečo chodia dvaja a ako to, že nechodia traja a ja by som chcel chodiť s tebou a oni chodia spolu ale eventuálne by mohli chodiť aj inako stuff tak by to bolo priemerné. Niečo podobné tu totižto už bolo a malo to názov Návrat do budúcnosti I., a bolo to o dosť decentejšie. Takto balancujem medzi jednou hviezdičkou a dvoma. Hm. Jedna a pol. ()

DavidAAAA

Herci na jedničku, příběh skvělý, natočeno s citem, mooooc příjemná komedie. S romantickým koncem, při kterým mi oko zvlhlo. Týpek dostal druhou šanci a nejen, že napravil život svůj, ale ještě sehnal svýmu synovi holku a svou dceru zbavil násilnickýho debila, kterýho milovala. Happyend úchvatnej, žádný trapný cukříčky. Těchhle filmů se nedá vidět moc najednou, ale semtam skvělý. ()

TXmovie

Už v základu film staví na velmi zajímavém smyšleném námětu. Být opět mladý, kouzlem se vrátit do pro mnohé v podstatě bezstarostného života náctiletých. Pro některé sen a pro jiné noční můra. Byť můžete namítat, že se jedná o v podstatě hloupý film s absurdní myšlenkou, není tomu tak. Skýtá totiž filozofickou otázku, která se projevuje hned v několika rovinách. Předně, s odlišným věkem se díváme na realitu kolem nás s jiným zájmem a všímavostí. Také díky tomu mohl strávit Mike více času s jeho dětmi a jako jejich kamarád lépe pochopit jak si ve skutečnosti vedou. Získal tak jedinečnou možnost jim pomoct. Další neméně důležitou složkou je fakt, že tato situace umožnila jemu, ale i jeho ženě připomenout tolik důležité pouto lásky, na které roky v manželství zapomněli. To jakým způsobem se mu to povedlo či nepovedlo posuďte už sami. Komediálně laděný film se zajímavým filozofickým podtextem určitě doporučuji zhlédnout. Jediné co bych lehce vytknul je fakt, že i zde, tak jako i v jiných filmech tohoto ražení, občas naleznete účelové a účinkem se míjející ne-vtipné situace. 80% ()

Kaidan

Sice to nebyla úplná paráda, ale dívalo se nato pěkně. Řekl bych že spoustě lidí se to moc líbit nebude, a i já jsem měl chvíly pochyby co je to zase za Americkou slátaninu. Jenže to bude možná i mou dobrou náladou že se mi to celkem líbilo. Pár trapností tam bylo, např: Pán Prstenů. Ale to je v dnešní době prostě běžné. Zac Efron sice není nějaký superherec, ale v tomhle filmu mi nějak moc nevadil. Snad jen ta zápletka byla taková, předvídavá. Ale co jiného čekat. ()

Marty1905

Skvělí film na poučení, vždy se rozhoduj správně a přemýšlej nad tím co zahodíš, po x letech je pozdě čas už se nevrátí. Film super proto 4 hvězdičky. ()

andydufrsn

Nechat se kouzelným ukliízečem změnit na svých sedmnáct a zachánit si tím manželství ? Hmm celý je to dost křečovitý a postrádá to lehkost nadhledu nebo naopak hloubku. Ztráta času na to koukat ()