Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Rehooo

Upřímně řečeno, čekal jsem, že to bude větší bomba. Ale tak už to bývá, když se na film šíleně moc těšíte. Navíc mi to příjde už trochu divné, když Zac Efron pokaždé ve filmu hraje baskeťáka a tančí. U HSM jsem to bral, ale aby hrál v každém filmu to samé to už je moc. A pak Matthew Perry. Toho herce mám rád, ale do téhle role mi vůbec nesedl. On je o hodně lepší komik než celá tahle komedie. Na druhou stranu, když to vezmu úplně otevřeně tak to není zas až taková hrůza. Ale mohlo se z tohohle filmu vymáčknout mnohem, mnohem víc. ()

Rocket

Tá tretia hviezdička len preto, že si budem navždy tento titul spájať s mojou prvou návštevou amfiteátru :) Ináč slabší priemer ()

Grizzly

Komedie docela slušná (no možná spíš průměrná). Jen škoda, že Zack Efron je totální retard. Sral mne od začátku do konce a nepřál sem mu ani chvíli. Bléé. Doufám, že rychle zmizí z filmového plátna. 40% za Geek faktor. ()

Mallyyy

Komedie, která neurazí, ale ani nezaujme. Nejvíc mě pobavili scény s dětským dospělákem Thomasem Lennonem. Zac Efron mě tu nevadil, ale ještě mě nepřesvědčil, že umí hrát komedie. Michelle je KOČKA!! ()

Erinien

Hvězdička za Zacka, ty další se ztratili potom, co jsem musela kvůli "americké trapnosti" přeskákat minimálně třikrát o pět minut dál. Body plus za geeka;) ()

Bohnice05

Já vím, každý přečte v hercích Zac Efron a film pomalu hází za hlavu. Samosebou se vybaví nechvalně známé High School Musicals... Ale tenhle film je trochu jiný. Pod tou slupkou je šťáva, která stojí za vymačkání. Nejen že jsem se u filmu bavil z té zábavné čili komediální stránky, ale taky jsem se zamyslel nad tím vrácením se časem... Možná na mě zapůsobil film hlouběji než tvůrci vůbec zamýšleli, ale já si nějak nemůžu pomoct. Bylo to "skoro" perfetní. Thomas Lennon k popukání. Jediným záporem podle mne je to, že raději měli film udělat delší a vyhnout se trochu zrychlenému závěru... ()

Pitaya

Příjemná, pěkná komedie. Čekala jsem od toho opravdu méně obzvlášť od Efrona, který se tu docela předvedl a ukázal, že taky umí hrát. Nicméně tento film je o tom se zasmát a u mě to učel splnilo tzn 4 hvězdy. ()

SpeedyCZ

Navzdory původním předpokladům se jedná o velmi dobrý film, kde Zac Efron opravdu hraje a myslím, že i dobře. Škoda toho přeslazenějšího konce, jinak bych možná šáhl i výš. ()

mala_kea

Celkem zajímavý kousek, nic méně to mělo několik prvků komedie, ale také to mělo prvky romantiky a tü já vysloveně nesnáším :).Nevím, jak se někdo může smát u stupidních scén, které se defakto opakují v každé takovéto komedii, navíc, když spadl do řeky, a tím se změnil na 17 let, bylo trochu fantasy a do této komedie se to moc nehodilo. I přes to si užijete průměrnou podívanou se spousty pěkných holek ()

optimus0s

Docela mě překvapilo, jak je to vtipná oddechovka. Sice je to tisíckrát omelená kaše, ale docela povedeně udělaná. A souboj se světelnými meči byl vážně legrační. ()

cielle

Tohle byla parádní komedie, myslim že stojí za to se na ní kouknout. Ačkoli sem se toho nejdřív trochu bála (Zac Efron v hlavní roli), příjemně mě to překvapilo a moc sem se nasmála! takže doporučuju :) ()

misakurt

Taková trochu pohodovější "teen" záležitost. Snadno čitelný děj, malinko nevtipného humoru, ale jinak pěkná oddychovka. ()

merigieren

Tak, je to celkem nápaditá komedie, dělající si srandu z dospěláckých řečí vyluzovaných 17 letým mladíkem. Pak je zde jeho nevlastní nevlastní otec elf a elfí královna. Dokonce by se dalo říci, že jde o zesměšňování všech teen komedií, ale vkusně a zábavně :-) ()

robo7773

Filmov s podobnou zápletkou som už videl X, keď sa dospelý stane opať dieťaťom, alebo naopak dieťa sa cez noc stane zrazu dospelým. Otrepané a bez myšlienky, čiže taký uplný šedý priemer, niečo čo by som na tomto filme povzdvihol!! ()

Tiso

Matthew Perry je výborný herec a byl jsem rád, když jsem zjistil, že je na světě další komediální film s tímto úžasným hercem. Avšak opak je pravdou, Matthew Perry hraje pouze ve zlonmku filmu, v minutách asi 20. Na druhou stranu mě Zac Efron celkem překvapil, zahrál to velice dobře a daná role mu perfektně sedla. Ve výsledku je to příjemná komedie, za kterou stojí se podívat. 60% ()