Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

JohnyPine

Po traileru jsem se na tenhle film dost těšil, ale jak už to u trailerů bývá, moje očekávání nebylo úplně naplněno. Přitom potenciál měl tenhle film docela vysoký. Ale v některých místech byl špatně napsaný a v některých špatně zahraný. Dávám 3* s odřenýma ušima. ()

cookman

Tři hvězdy,nic víc ani nejde dát.Dávám je jenom kvůli Matthew Perrymu,protože pro výkon Zaca Efrona je odpad málo...Kdyby Matthew Perry vypadal zamlada jako Zac Efron,nikdy bych si nedokázala pustis Přátele. ()

nogi

Komedie/parodie pro edělní odpoledne jak vyšitá. Přesně když potřebujete jen tak vypnout a nepřemýšlet nad ničím... Kdyby tam nebyly ty sporťáky a narážky na Star Wars a Pána prstenů... mno, asi bych dala 2 hvězdy... Přestože jako zástupce pubescentů neobhajuju Zaca... Bleee :) Jen ty modrý voči.. :) Ale jak je vidět, basket už umí, hoch, protože v každym filmu (že by high school musical 1,2,3?) kde hrál, byl hvězda třídy v hádejte čem? basketu... Ještě že jsem viděla jen hsm1... :) No a ještě Methew Perry... Ten ač měl malou roli byl asi nejlepší herec v okolí... :) ()

Ronka

Efron a film.. no čo dodať. Samozrejme nemôže chýbať basketbal. Kómedia z tých ľahších, ktoré mi stačí vidieť raz a dosť. Síce ma pobavila, ale druhý krát ju vidieť nemusím. Matthew Parry je rovnaký, ako v každom svojom filme. Naveky bude Chandlerom z Priateľov. Priemerný a priehľadný dej, presne ako som čakala, takže ma nič ani neprekvapilo, ani nepopudilo. Proste teenagerská komédia pre dievčatká, ktoré si pôjdu zaslintať do kina nad Zacom Efronom, ale nič viac. ()

kuba.luk

Cely film jsem cekal, ze se alespon rozjede vice pribeh bohateho kamarada nez hlavni postavy. Mozna ze by to bylo jedine co by filmu prospelo. Prislo mi to jako odvar Muzikalu ze stredni a tenhle typ pribehu mi je trosku cizi. Klasicke klise o tom, jak si manzel uvedomi vsechny sve chyby a napravi je a vsichni jsou stastni. ()

jirina55

Tenhle film mě velmi mile překvapil... Pustil jsem si ho víceméně jako kulisu a po pár minutách děje jsem se přistihl, jak to prostě "žeru"... =o) Faktem zůstává, že děj je z velké části okopírován ze Zemeckisových Návratů do budoucnosti, ale v tomto případě mi to nevadilo. A to bývám na předělávky filmů silně alergický!! Tady akorát vyměnili DeLoraine za Lamborgini a doktora Browna za pošahaného kamaráda, který žere fantasy... Bláznivina, která určitě stojí za shlédnutí. ()

Šušu

To je úleva, když Zac Efron 3/4 filmu nezpívá... Docela jsem se bavila. Hlavně u pasáží s Thomasem Lennonem. ()

DanieLadra

Zac je na plátně, holky šílí ... nakonec se ale možná pobavíme i my kluci, protože tahle komedie není o nafénovaných vlasech a kožené bundě, ale vlastně o trošku nadneseném životu jednoho teenagera. Scény, které mají bavit baví a celé to velmi příjemně odsýpá. Pohodový film pro pohodový večer, ideálně s přítelkyní ... ()

matik_one

ToTo bolo co????? za co to ma 63% ???? nechapem, Nuda a o komedii tu nemoze byt ani rec.. Vobec nehapem, preco som nedal odpad.. Asi za ten neprekvapivy, ale predsa pribeh.. Blee.. ()

Hystory

Zaujímavá rodinná komédia z dielne New Line Cinema. Po zhliadnutí obalu som očakával nudný stereotypný film pre deti a dorast s ich miláčikom z Muzikálu zo strednej ale veľmi pozitívne som sa sklamal. Zac Efron (na moje prekvapenie) hral vynikajúco a prirodzene. Hoci dejovo je tento film dosť schematický a predstavuje už 100x videné veľmi ma zaujal a celý čas bavil. Konečne situácie resp. scény neviedli k nijakej prasačine (ako sme si už zvykli v sérií Prci prci prcičky) a nechceli zbytočne dojať publikum (napr. hrozná komédia s Paris Hilton Až do dna), ale zabávať a len zabávať. Na dosiahnutie efektu použili tvorcovia všetko možné od súčasných trendov (viď. keď sa chlapi pobijú v škole a ostatní to nahrávajú na mobilné telefóny) cez odkazovanie na iné filmy (asi netreba spomínať Pána prsteňov a jazyk Elfov alebo meče zo Star Wars) až k starším "retro" štýlom spoločenského života (oblečenie z roku 1989 a dobre posvietili na panovačné správanie sa rodičov). Najviac som sa sklamal v Matthew Perrym, ktorý pravda mal krátky výstup, ale ani v ňom nijak neexceloval, ani nebavil a ani sympatiu nezískal. Kým v ostatných komédiách ako Môj sused zabijak, Zmätená duša presvedčil o opaku. Aj napriek tomu som sa veľmi dobre bavil a konečne som videl ozajstnú komédiu a nie takú hlúposť "vyrobenú na jedno kopyto", ktorá sa stále točí okolo straty panenstva. ()

Hepi

První dojem, když sem viděla Zaca bylo zděšení, ale musím říct, že nakonec to byl fajn filmek na odpočinutí... A části s s bláznivým Nedem mě opravdu pobavily..Zac si u mě trochu polepšil a přeci jenom je to pořád ten Zac :D ()

ghostwo

Poměrně snesitelný film (ani tak snad ne komedie, tolik srandy tam zase není) se statikem Zacem Efronem v hlavní roli. Ten kluk je fakt divnej, nesedími. ()

kritička

Lehce nadprůměrná komedie o druhé šanci táty od rodiny, který kdysi býval velká naděje basketbalového družstva. Musím uznat, že i ten Zac Efron je v téhle komedii zvládnutelný, ačkoli v Muzikálu ze střední mi přišel jako jeden velký omyl. Myslím, že bych to zvládla i podruhé. ()

foxxxxy

Film je čistý průměr -ani propadák, ani excelentní. Co mě však hodně překvapilo, byl scénář - ten kupodivu chvilkami brilantně jiskří a zachraňuje omšelý příběh. Podobně dobrý pocit mám i ze Zaca Efrona - komediantství mu jak je vidět docela sluší =) ()

BigLoser

Snesitelný Efron, starý, ale stále vtipný Perry, celkem vtipná vedlejší linka s ředitelkou... Jinak absolutně tuctové, až nezajímavé... ()

Zrcadleni

Ve skutečnosti zůstávám zcela apatický vůči Zacu Efronovi, ale film mě možná právě díky tomu zabavil a nebýt miliardáře Lennona a R8 k prvnímu dnu do školy, tak bych možná hvězdu srazil. ()

pan Spock

První film se Zacem Efronem v hlavní roli co jsem viděl. A dopadlo to docela dobře. Film sice nikterak nevybočuje ze standartu žánru, ale koukatelné to rozhodně je. Matthew Perry je snad už od dob Chandlera předurčen pro role nespokojených a lehce sebeironických mužů. Doufejme, že mu to nezůstane navěky. ()