poster

Downstream

Akční / Sci-Fi

USA, 2010, 101 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • SeBig
  odpad!

  Špatný asi jako bobr.(31.7.2020)

 • honajz
  *

  Levná spatlanina Mad Maxe, Posledních lidí a nejspíš ještě jiných postapokalyptických filmů. Problém je, že děj je řiďounký (naprosto zbytečný úvod, jak mu zhebla rodina, je roztažený skoro na třetinu filmu), laciné kulisy pouště někde v Nevadě působí - hm, lacině? - a herecky jde o amatérské pokusy o herectví. Tož tak. --- SPOILER PRO TY, CO TO NECHTĚJÍ DOKOUKAT DO KONCE: Ačkoliv už nejsou ženský, potká ženskou, ale ta stejně zhebne. On jde zničit jedno z těch olejářských měst, co za všechno můžou, ale zhebne taky. Naprosto příšerná animace obranného robota, co ho v předposledním záběru střelil. Obraz jak při pokažené televizi. Závěrečné titulky.(11.10.2010)

 • mosnak
  odpad!

  Tenhle film je něco jako moooc špatný vtip. Čekal jsem podobnou záležitost jako The Eli Book,ale toto...? Tragédie...(17.3.2011)

 • merigieren

  tak o stahování nejde, ale ztrácet čas s koukáním se nevyplatí. Lidstvu dojde benzín, vše se zhroutí, jeden chlapík co mu zabili rodinu se potuluje po krajině a shání jídlo, vraždí jiný odpadlíky, Pronáší děsně umělý hlášky, je to nekoukatelná kravina. po 35 minutách ji mažu.(30.8.2010)

 • Mukade
  *

  biedna lacnota. napodobenina book of eli. bez FFWD pre mna nepozeratelne :) .skoda stahovat viac ako 700 Mb verziu.(29.8.2010)