Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

salamandrr

2010: Pro mě tedy nic moc, akční ještě víc než komando se Schwarcenegrem, ale používání modrého pozadí moc bolí. Zároveň je to o ničem, parta chlápků vystříli ostrov a ani nevíme proč, jen kvůli neznámé holce, které v závěru dají peníze a nikdy ji neuvidí?! to je tedy scénář jak proprděné babičiny spoďáry.... fajn vidět hvězdy pohromadě, ale čekal sem více, čtu to pozitivní hodnocení, odmyslete si, že tam jsou hvězdy vašeho mládí a nezbude vám skoro nic! EDIT po 12 letech v roce 2022: celý film jsem náhodou viděl znovu a ani jsem si nepamatoval, že bych to kdy dřív viděl, to o kvalitách filmu svědčí ()

gp_one

Kdyby film dokázal upoutat mou pozornost na delší dobu než 10 minut, určitě bych *** dal. Ale nedařilo se mu to a já se musel neustále snažit ze všech sil, abych se zvládl koncentrovat až do konce. Raději si pustím starou klasiku kteréhokoliv z hlavních protagonistů. ()

Al44...

Film, který již dopředu před svým uvedením do kin lákal na hvězdné herecké obsazení. Jaký je výsledek? Pro mě je tento film hlavně souborem hlášek, které jednotliví akční hrdinové během filmu pronesou. Přitom se musí tvářit dostatečně drsně a výsledek nemůže být vyloženě špatný. Promyšlený příběh od tohoto snímku opravdu nečekejte, je to celé velmi jednoduché a prostoduché. Film sází jednoznačně na akci a na superhrdinské výkony nesmrtelných žoldáků. Dále pak potěší sice samoúčelná ale zábavná scéna s Willisem a Arnoldem. Škoda jen, že v týmu záporňáků nebylo též více výrazných postav. Dle mého dobrý film na jedno shlédnutí. ()

Greathawk

Našlapaný film plný lidí které jsme měli/máme rádi a nezapomínáme na ně. Ve srovnání s posledním Rambem sice né tak krvavé, ale opravdu našlapané akcí a akcí a akcí a ještě akcí. A fanoušky postarších akčňáků určitě potěší některé hlášky a odkazy na další akční pecky. Příběh je sice jednoduchý, ale co z toho, když to je hlavně o té akci :) Vypnout mozek, nabít and go! ()

Kritiq

Tento film ve mně už dlouhou dobu před uvedením do kin, vyvolával nadšení a velkou zvědavost na to, jak se Sly popere s režií a zda se mu podaří to, co většina fanoušků očekává. Film dlouhou dobu před uvedením, vyvolával horlivé diskuze o tom, jak to dopadne, jak dlouho na plátně vydrží Arnie, kolik mrtvol padne atd :D.Podle mého názoru se mu to podařilo na výbornou. Když pomineme pár nedostatků, které jsou ve filmu, jako je zbytečně chvějící se kamera, někdy nudné dialogy, tak film splnil to, co sliboval. Výbornou zábavu a především spojení sil tolika známých akčních herců, že člověk, který vyrůstal v okouzlení těchto „béček“, nemůže dát jinak než 5* . ()

Nail

Od Stallona jsem čekal film plný akcí a bojových scén což se také stalo. Co se mi na filmu až zase tak moc nelíbilo, tak velké počet známých herců, někteří si ve filmu zahráli zhruba minutu :-D, klidně jich tam mohlo být o polovinu méně a film by na atraktivitě neztratil. Ae jinak pěkné akční pokoukání. ()

Biopler

Stallone a parta silných mužov dôjde bezducho vyvraždiť nejaký gang. Dialógy medzi hlavnými postavami, ktorých je tu viac, sú prázdne, trápne silácke reči. Pobavil ma len rozhovor Willisa, Stallonea a Schwarzenegera v kostole. ()

Achlastajda

Byla jsem zvědavá na tento film a mile mě překvapil jak výborné herecké obsazení tak i humor postarších herců nezklamal. I tak to beru jako průměrný akční triller, samá střílečka, výbuchy a nakonec i dojetí. Ikdyž Stallone, Willis a jiní palec nahoru... ()

foundation

Super beckova beckovina ktora ma teda tu vyhodu ze bola od zaciatku takto proklamovana a myslena, ako spomienka na tie vsade ospevovane akcne 80 te roky. Mne to bohuzial / nastastie? / nic nehovori a preto pojde moje hodnotenie mimo nejakych zanrovych poziadavok. V podstate velmi podobna zalezitost ako nedavno videny Machete s tym ze smerom ku koncu to takisto nabera na obratkach ale nie za cenu totalneho zhovadenia sa. Napriek tomu ze obidva filmy vidim takmer rovnako Maceta vo mne cez tu svoju blbost zanechala dokonca este vacsi dojem ako nevyrazna particka Expendables. Pozeratelnost je celkom bezproblemova ale nech to znie akokolvek divne vo vzajomnej konfrontacii u mna tentokrat vyhral Trejo, Segal a De Niro. Hlasok je tu malo, ked uz nejaka pride tak nestoji za nic, narozdiel od Machete kde sa na nich dalo aj zasmiat, a tak jedine co moze trochu pobavit je ksicht Stalloneho ktory stale vyzera ako keby mal plnu hubu polystyrenu. Vybuchov, bitiek, nahanaciek a podobnych zalezitosti je vo filme celkom dost ale co z toho ked 80 percent tych scen je natocenych neprehladne. Celkovo ta kamera bola jeden z najslabsich clankov. Scenar neriesit, herecke vykony neriesit. Nie je problem uznat ze nostalgiu vacsiny akcnych fanusikov to naplni do puntiku, mne to povedalo iba tolko ze som rad ze sa dneska tocia ine filmy ako kedysi. 65 percent. ()

the_bitch

Legenda Stallone, nedobytný Statham, zdatný Jet Li a parta tvrdých chlapíkov. To presne je Expendables. Veľa, priveľa akcie, niekedy priam až absurdnej takmer zatieňuje celý príbeh. Potvrdilo sa len to čo som si stále myslel - Stallone nevie režírovať. ()

parabellum

Expendables můžu vyjádřit třemi slovy: Komando je zpátky !!! Pro mě nejlepší akční počin roku 2010 a Sly mě už utvrdil, že je velmi dobrým režisérem akčních počinů ze staré školy, Děkuji Sly:)) ()

IBI

Ukázkové zavzpomínání na staré časy - minimum sentimentu, maximum energie! Stallone na to zkrátka kápl a ukázal se i jako schopný organizátor (viz. obsazení) ()

Darckol

Troška som otáľal pri hodnotení - na jednej strane mi tam chýbal poriadnejší príbeh, ale na druhej som sa bavil celý čas. Skvelá akcia, kopa hviezd pohromade klapala na výbornú, humor mi sadol tiež, menšia škoda občas poriadne viditeľných plameňov robených počítačom, ale nakoniec predsalen musím tejto priamočiarej akčnej ,,podívanej" udeliť 9,0/10 :) ()

Kingjiri

Stallone je zase v kurzu a vyrukoval na nás s pořádnym kalibrem. Je obdivuhodný, že se mu podařilo dát dohromady takovou partu známejch akčních bouchačů. Když jsem šel do kina, těšil jsem se na pořádnou dávku testosteronový akce se starejma známejma obličejema a to jsem taky dostal. Příběh ale taky není vůbec špatnej. Celej film pak při sledování nechává vzpomenout na osmdesátý léta, kdy se točily nejlepší akční filmy. Nějaký rezervy Expendables samozřejmě maj a trochu mě zklamalo, že Bruce Willis nedostal víc prostoru, ale i přesto dávám pět slabších hvězd. Pro milovníky akčňáků "must see" záležitost. ()

cerbygerby

Nooo tak tohle bylo pro mě velké zklamání... čekal jsem fakt hodně, ale nemůžu říct že bych nějak hodně dostal... začátek super, potom jako by střihloa vůbec nic se nedělo, konec to zase dost napnul ale nehrát tam ti herci, tak je to pro mě průměrnej akčnák.. takže nemůžu si pomoct, ale jsou to jen hooooodně slabé 4*...ale fakt jen díky hercům kteří to dost pozvedli ()

Mandalorian

Klasické akční filmy, jak je známe, už se dneska netočí. Proč ? Odpověď máte přímo před sebou: Klasický akční film už dneska nemá moc co nabídnout. Lidi vyžadují originalitu a nové nápady. Co nabídli Expendables ? Příběh, jak se několik nesmrtelných sešlo a šli kopat zm..dy do p..dele. Ale každému, kdo zapřemýšlí, je už po patácti minutách jasné, jak film dopadne. Osobně nemůžu dát větší hodnocení. Ta hvězdička je za Stathama. Ne že by byl nějak extra dobrej. Ale dostal už se do áčkovýho filmu. I když do jakýho ? ()

pepa3rd

Příjemná akční pocta, pomník vystavený hercům ztělesňujícím akční žánr, postavený ovšem spíše z pískovce, než vytesán z poctivé žuly. Tenhle film rozhodně není špatný, ale v podstatě se tak nějak prořítí zběsile kolem vás a když utichnou poslední výstřely, zjistíte, že ve vás vzpomínky na něj vydrží jen stěží déle, než dokmitá vrhací nůž umístěný v poslední vteřině doprostřed terče. Přesto 70 % ()

LokiZombie

Ten příběh není průměrnej, on je podprůměrnej. Uznávám a obdivuji ty šaškárny, co si musel Sly vytrpět, aby měl film s takovým obsazením a proto jsem myslel, že i kdyby byl film na tři hvězdičky, tu čtvrtou mu dám prostě za cast. Jenže snímek je jinak celej na 2* a tak mu pánové pomáhají jen k třetí. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju