Zpívánky jsou u nás doposud jedním z nejstarších a nejvděčnějších pořadů na obrazovce České televize. Je to zpěvník tradičních lidových písniček a říkanek. (Rodriguez)

SOLOM.

Těch pár minut se vskutku dalo přežít, ale ani já tomuto „pořadu“ coby malý smrad zrovna dvakrát neholdoval. Nejvíc si vybavuji znělku s holkou a holubicí (nebo co to bylo za ptáka) a když trošku odbočím, tak mi v paměti utkvěla hlavně Čtvrtníčkova parodie v České sodě. Každopádně nechci nikterak znehodnocovat kvalitu lidových písniček… ()

duklak2

Já, ty, my, vy, no prostě všichni si někdy, někde, s někým, zazpíváme nějakou písničku. Ať už je to některá z rádia, či televize, nesmí chybět ani ta ze Zpívánek. ()

draggo odpad!

Neskutečně mě to sralo už jako malýho. Debilní pořad na zalepení časových mezer. /viděno v TV: 0% a odpad!/ ()

stration

Jak píše Karlos80. Proč tam dávali tak debilní úvodní animaci s kočkou s namalovanýma rtama? Ale jinak spousta tehdá populárních herců a mé dětství. ()

L_O_U_S

Jsem rád, že existuje pořad, který se snaží děti naučit naše písničky. Zaráží mě nízké hodnocení - vsadím se, že kdyby byl tenhle pořad rozdělený na "staré" a "nové" epizody, flákali byste těm původním vysoká hodnocení (ale abych nepapal, tak i mně se ta původní cimbálová znělka líbila více). (910.) ()

Petroff

Trololo pořad pro děcka a postižené dospělé. Vždycky mi strašně vadila ta stylizace do národních dresů (eh, krojů, sorry) a většinou navýsost trapný písničky. Žádná Bedna od whisky, žádnej loupežník Babinský, prostě žádný hitovky... ()

C0r0ner

Jelikož je můj hlasový projev i po mnoha letech profesionální edukace v hudební výchově horší než když se mlátí kočky, tak mi Zpívánky nemají moc co nabídnout. Ale vlastně je fajn se podívat na někoho, kdo toho umí víc, než já (což je vlastně každý) a poslechnout si pár klasických sraček. 35% ()

Šimpy

Některé písničky jsem si rád zazpíval s nimi, ty novější i díky nové znělce nestály za nic, jinak celkem nostalgie.... ()

sir-dave

Zpívání a hudebky jsem neměl nikdy rád (pokud se tam nedělali srandičky) ale na tohle se jako malý rád díval, když přepl kanál. Za nostalgii hvězdičku navíc :-) ()

LadyPupu

V dětství totální opruz. Člověk se těšil na Večerníček a místo toho banda umělců otvírala pusu na playback. Teď jsem to náhodou viděla znovu i s tou klasickou upoutávkou a hrozně jsem se smála. Možná úlevou, že už se na to nemusím koukat :-) ()