Plavba vlnami hudebních novinek. Hitparádu domácích a zahraničních klipů uvádějí Aleš Juchelka a Richard Krajčo. (Česká televize)

Rosalinda

To je něco příšerného. Možná si to dřív udržovalo o hvězdičku víc, i když Krajča vůbec nemusím..., ale s tím, co se tam děje teď? To už vůbec. Navíc v současné době naprosto zbytečný pořad. ()

Petroff

Obludně trapná moderátořina... Strašlivý - a k tomu ještě celkovej look a feeling pořadu, jako by to bylo tak pro děti do 10-ti let. Bohužel nebylo. ()

jezurka42

Když tam byl Krajčo, ráda jsem se na to podívala a hlavně jsem to ráda poslouchala. Když tam byl Juchelka, ušlo to. Ale když tam dali Výtiskovou, zhrozila jsem se. Pomalu Medúza plave do hlubin oceánu... ()

SonG

Lepší klipy než ESO, neprofáklé, což se cení....Moderátoři dobří, animované prostředí studia pěkné ()

Beagle

Krajčo s Juchelkou se mi nelíbili, ale slečna Vytisková není o nic lepší. Kromě trestuhodné neaktuálnosti pořadu a pochybné a o ničem nevypovídající hitparády mě nejvíc dokáže rozesmát výslovnost jména Kanye Westa. Vážně srandovní. A velmi časté. ()

cariada

TV hitparáda, kde se přece jenom dostanou i kapely , které by se do Esa nedostaly. A hlavně kdo se dovolá má velkou šanci něco vyhrát. ()

C0r0ner

Pořad uvádí Richard Krajčo. To značí všechno, jenom ne to, že by to bylo dobré. Osobně Kryštofa považuju za jednu z nejhorších kapel nejen v ČR, ale vůbec. Tím pádem je jasné, jakým stylem se bude celé vysílání ubírat a jak kvalitní hudba zde bude propagována. 10% ()

tom88

Nemám rád túto reláciu, kedysi možno, ale novšie diely su čím ďalej tým horšie a navyše v hudbe sa zase až tak nevyznám. ()

cinemag

Klipy byly vždycky nehorázně kráceny. Prostě ten pořad měl strašně krátký vysílací čas. Půlhodinka je prostě nedostatečná. Jinak možnost vyhrát CD byla zajímavá, když měl soutěžící hádat kvíz, před tím než řekl, jakou píseň si přeje zahrát. ()

Sfinkter

Medúza je na obrazovkách už hodně dlouho a stále si drží svůj styl. Díky Kláře ten styl nyní není vůbec špatný. ()

V.Silver

Pravda, posledních asi 5 let jsem medúzu nesledoval, ale dokud byla s Juchelkou a Krajčem byla to skvělá zábava plná úžasné muziky. Eso se Pergnerkou a Jámou A.D. mohlo jít zahrabat :) ()

venca163

Chtěl jsem tomu původně dát zasloužené tři, ale pak jsem si vzpomněl na Vytiskovou. Nepřenesl jsem se přes její afektované výstupy. Jinak když jsem to poprvé viděl s Krajčem, příjemně mě překvapil. (50%) ()

Zemi11

Vzácný příklad jak lze trapnými moderátory sprznit nespriznitelné. Medúza nebyla o hudbě, ale o tom, jestli se dvojici Krajčo-šišlající Juchalka povede neupoutat všechnu pozornost na sebe. Uznávám výstřední charismatické lidi, ale i oni musí pochopit, kdy je třeba ustoupit stranou a nechat vyniknout to hlavní, na co se těšíme. V tomto případě hudební klipy. ()