Jonah Hill na sobě zapracoval a je vidět, že se mu podařilo nějaké to kilo shodit a určitě mu to prospělo. Jonah se také podílel na příběhu a byl výkonným producentem. Chyběl mi dramatický a vážný tón původního seriálu, protože téma drog na školách je stále aktuální. V cameo rolích agentů DEA si zahráli Johnny Depp jako Tom Hanson a Peter DeLuise jako Doug Penhall. Pod stejnými jmény postav hráli již v původním seriálu Jump Street 21 (1987–1991).(6.5.2012)

• D.Moore

Několik opravdu dobrých vtipů, ale zároveň také spousta nevtipné vulgarity a především tolik oblíbené trapnosti, kterou já zkrátka nechápu. Spíš než: "To jsou ale idioti, musím se jim smát!" si totiž většinou řeknu: "To jsou ale idioti, a tomu se mám vážně smát?" Film chce být křížencem Jednotky příliš rychlého nasazení a (filmového) Starskyho a Hutche. Bohužel bez sympatických hlavních postav a s výše uvedenými minusy se mu to v mém případě povést nemohlo. Dvě a půl hvězdičky.(19.8.2014)

Takový americký Vrať se do hrobu, akorát víc do policajtska. (No jo, já vím, že původní Jump Street 21 je starší, než mnou zmíněná šteindlerovina). Channing Tatum je opravdu okouzlující (sakra, řekl jsem to nahlas?) - dělám si kozy, tenhle typ osvalených machomanů mě vůbec nerajcuje (sakra, i tohle jsem řekl nahlas??). Mnohem bližší je mi Jonah Hill, není sice tak hezký jako já, ale jeho filmová postava má podobné sebevědomí při balení holek a štafetový finišmanský (ne, to nemá nic společného s Finskem) úsek zvládá s podobnou grácií a suverenitou jako já. Jinak je to jen takové spíše přihlouple milé krimi pro týnejdžry.(2.3.2015)

Povedená komedie, která lehce zavání nostalgickým vzpomínáním na seriál. Výborné obsazení, Tatum (debilní hrouda svalů) a Hill (tlustý šprt) se v rolích našli. Nahození do neznámého prostředí, nekorektní fóry a výbuchy zabírají. Občas je to celé dost přepálené, ale 21 má hodně vynikajících momentů. Sem s dvojkou. To očekávané cameo je geniální.(11.7.2012)

Značka prodává. Komu je dnes ke třiceti, původní seriál o tajném policejním programu dobře zná. Mladí muži zákona se v přestrojení za středoškoláky dostali do centra kriminálních výrostků v uhlazeném balení. Dívat se na to rozhodně šlo. O několik desítek let později výrazně měníme kontext, na scénu přicházejí dva průměrní pochůzkáři, kteří namísto poměrně vážně se tvářícího seriálu přináší velkou porci ironie a dialogovou munici, která rozhodně ne vždy udeří na to správné místo. Tlusťoch Hill a atlet Tatum i tak při pátrání po výrobci nebezpečné drogy solidně na necelé dvě hodinky „zabaví“, a pochopitelně těží z toho, že na střední už se dávno neřeší pupínky ve tváři, ale úplně jiné věci. Takže spapáme nějaký ten oblbovák, vyřešíme svody chemikářky, popereme se při školním představení, překonáme uměle narušený vztah nerozlučné dvojky, překvapí nás nevybuchlá cisterna s benzinem i ustřelený penis. Pár lehčích úsměvů ale ještě jaro nedělá, buddy-chemii si také umím představit lépe a celkově mi těch 73% tak nějak neladí s tím, co jsem právě viděl!!(3.8.2014)

• - V přestřelce v hotelovém pokoji je za Jenkem (Channing Tatum) a Schmidtem (Jonah Hill) televize, ve které běží epizoda z původního seriálu, konkrétně postava důstojníka Harryho Trumana (Dustin Nguyen). (cvaky32)

• - Zbraň, ze které vystřelí Jenko (Channing Tatum) ve scéně, kdy Jenko společně se Schmidtem (Jonah Hill)  ujíždějí před gangem motorkářů, je čtyřhlavňový Deringer COP .357 Magnum (cca 9mm), který bývá používán jako záložní zbraň. Mr. Walters (Rob Riggle) má ve filmu zbraň SIG-Sauer P226 ráže 9x19mm. (Kirman)

• - Jonah Hill a Channing Tatum se vsadili o to, že když bude mít film během otevíracího víkendu tržbu přes 35 milionů amerických dolarů, dá Jonah Channingovi pusu na špičku penisu. Ačkoliv Jonah prohrál, údajně k žádné puse nakonec nedošlo. (carlos.s)