Byť mnoho zábavných momentů, minimálně stejný počet těch, kde se koutek úst pozvedne tak akorát když vám po tváři začne lézt moucha, aneb hopkavá Straße. Vlastně není nic moc dalšího ho říct, snad jen že potenciál byl mnohem větší, než jak dopadl výsledek. [ ano, mohl bych tu psát o geniálním cameu, ZZ top motorkáři, Ice Kubovi a dalších věcech, ale... Nemůžu, zakázali mi to zlý gang hypergalaktických Orangutanů s fialovými chlupy za můj komentář k posledním opicím. Sakra. ](5.8.2014)

Slušná zábava na dlouhé odpoledne - Hill s Tatumem jsou možná trochu překvapivě velice dobrý tandem; dobrých komických momentů je tu celá řada a navíc to brnká na nostalgické struny - starý Jump Street kdysi běžící na začínající Nově byl jeden z prvních seriálů, které jsem jako malý capart sledoval (v tomhle ohledu bych ale podotknul, že zrovna ona scéna se starým Tomem Hansonem nebyla úplně nutná). Zážitek trochu stáhl ke dnu plochý konec. 60%(6.3.2013)

Takový americký Vrať se do hrobu, akorát víc do policajtska. (No jo, já vím, že původní Jump Street 21 je starší, než mnou zmíněná šteindlerovina). Channing Tatum je opravdu okouzlující (sakra, řekl jsem to nahlas?) - dělám si kozy, tenhle typ osvalených machomanů mě vůbec nerajcuje (sakra, i tohle jsem řekl nahlas??). Mnohem bližší je mi Jonah Hill, není sice tak hezký jako já, ale jeho filmová postava má podobné sebevědomí při balení holek a štafetový finišmanský (ne, to nemá nic společného s Finskem) úsek zvládá s podobnou grácií a suverenitou jako já. Jinak je to jen takové spíše přihlouple milé krimi pro týnejdžry.(2.3.2015)

Jako tradiční ochránce filmových hovadin jsem se na kluky z Jump Street docela těšil, ale přesto jsem byl velmi příjemně překvapen, když jsem uzřel dva poldy trhat asfalt v růžovém New Beetlu v přestrojení za KNO3 a Petera Pana pod dohledem korejského Ježíše. Je to úlet a já se bavil patrně upřímněji,než je v Sále království zvykem.(19.8.2012)

Skôr sklamanie. 21 Jump Street vsádza na sympaticky zohranú dvojicu Tatum-Hill, no z potenciálu, ktorý má k dispozícii, ťaží vcelku málo. Kadencia vtipov je pritom v poriadku, no s kvalitou je to výrazne horšie. Tento návrat na strednú školu nakoniec ničím neurazí, ale ani nenadchne a zďaleka najzábavnejším momentom filmu je tak cameo postáv z pôvodného seriálu.(9.5.2012)

• - Ve scéně v obchodě, kde je Schmidt (Jonah Hill) s těmi, na které je nastrčený v utajení, mu hrozí vyzrazení, protože ho obtěžuje jeho starší známá z rodiny. Aby nebyl prozrazen, odstrkuje ji a svým „kumpánům“ tvrdí, že mu „sahala na ptáka“. Přesně tu samou výmluvu použil Johnny Depp ve filmu Krycí jméno Donnie Brasco (1997), když se jeho postava, Joe Pistone, dostala do podobné situace. (Olafur)

• - O role ve filmu se ucházeli také Jennifer Lawrence, Juno Temple, Julianne Hough a Gemma Ward. (Aurum)

• - Tvorcovia sa snažili zakryť poznávacie znaky, ktoré by odkazovali na to, že film je natáčaný práve v New Orleans, Louisiane - nahrádzali názvy ulíc, digitálne odstraňovali billboardy miestnych firiem, vyhýbali sa všeobecne známym lokalitám v meste a pod. (Greenpeacak)