[imdb: 7.5/10] | me: Divoká záležitosť, ktorá kombinuje faktory teenage- spolu s police buddy- movies kde šialenstvo rastie exponenciálne s ubiehajúcim dejom až do rozmerov, ktoré som fakt nečakal :) Práve vďaka gradujúcemu tempu, nezmyselnosti a cameu Johnnyho Deppa je tento film zaujímavým kúskom, ktorý pobaví svojským štýlom. [3 a pol *] Hey! stop fucking with Korean Jesus! He ain't got time for your problems! He's busy... with Korean shit! (5.6.2012)

Sledovat v jeden den Cronenbergovu Metodu a 21 Jump Street je asi podobné jako lízat zmrzlinu na Sibiři. Absolutní šílenství..... Jump Street je výborná zabava, naprosto neočekávaná, protože Tatuma rozhodně nemusím. Tady se ovšem ústřední dvojice hodně vyšperkovala, pomohl jim k tomu samozřejmě scénář a kvantum hodně přitažených situací. Veliká škoda že Američani jsou pohlavně nedospělí, jak jinak si vysvětlit další várku vtípků na téma Pincek a Varlata. To opravdu se nemůže obejít jediný film bez tohodle? Jinak po delší době hoooodně dobrý Buddy Movie. PS: Ice Cube v roli policejního náčelníka je borec.(15.6.2012)

Takový americký Vrať se do hrobu, akorát víc do policajtska. (No jo, já vím, že původní Jump Street 21 je starší, než mnou zmíněná šteindlerovina). Channing Tatum je opravdu okouzlující (sakra, řekl jsem to nahlas?) - dělám si kozy, tenhle typ osvalených machomanů mě vůbec nerajcuje (sakra, i tohle jsem řekl nahlas??). Mnohem bližší je mi Jonah Hill, není sice tak hezký jako já, ale jeho filmová postava má podobné sebevědomí při balení holek a štafetový finišmanský (ne, to nemá nic společného s Finskem) úsek zvládá s podobnou grácií a suverenitou jako já. Jinak je to jen takové spíše přihlouple milé krimi pro týnejdžry.(2.3.2015)

Kdyby tam nebyla ta jedna fakt humus scénka na konci, která se tam ani nehodila, neměla bych moc námitek. 21 Jump Street je totiž skoro stejná prdel, jako první Hangover, co víc, možná dokonce ještě větší, protože takovej záchvat smíchu jsem nedostala ani u zpívajícího Mika Tysona. Drogovej trip nebo bitka na lanech v Neverlandu jsou neuvěřitelný bomby, až mi tekly slzy. A to bylo vážně překvapení, protože očekávání se motalo kdesi u odvaru Hele vole, kde mám káru - málo vtipu, příliš pubertálního bahna. Ale i když pubertální je to místy dost, spíš si to z těhle zažitejch klišé dělá srandu, a to hodně dobrou. Jednou větou: Ujetá a vtipná akční komedie s nádechem parodie a neuvěřitelně sympatickou dvojkou trotlů Hill, Tatum. A jestliže Tatum někomu nevoní, protože ho považuje za dřevěnýho modela, tak ať se podívá na tohle. Možná mu tenhle druh role jen víc sedne, rozhodně mu ale patří chvála. Doufám, že tyhle dva spolu natočí ještě něco v podobným duchu. Říkám ano. 80%(17.10.2012)

Skôr sklamanie. 21 Jump Street vsádza na sympaticky zohranú dvojicu Tatum-Hill, no z potenciálu, ktorý má k dispozícii, ťaží vcelku málo. Kadencia vtipov je pritom v poriadku, no s kvalitou je to výrazne horšie. Tento návrat na strednú školu nakoniec ničím neurazí, ale ani nenadchne a zďaleka najzábavnejším momentom filmu je tak cameo postáv z pôvodného seriálu.(9.5.2012)

• - Zbraň, ze které vystřelí Jenko (Channing Tatum) ve scéně, kdy Jenko společně se Schmidtem (Jonah Hill)  ujíždějí před gangem motorkářů, je čtyřhlavňový Deringer COP .357 Magnum (cca 9mm), který bývá používán jako záložní zbraň. Mr. Walters (Rob Riggle) má ve filmu zbraň SIG-Sauer P226 ráže 9x19mm. (Kirman)

• - Jonah Hill a Channing Tatum se vsadili o to, že když bude mít film během otevíracího víkendu tržbu přes 35 milionů amerických dolarů, dá Jonah Channingovi pusu na špičku penisu. Ačkoliv Jonah prohrál, údajně k žádné puse nakonec nedošlo. (carlos.s)

• - Vůz, kterým Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) přijedou první den do školy, je sportovní vůz Chevrolet Camaro z roku 1970. (Kirman)