V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

liquuid

Účel splněn. K pobavení došlo a několik hlášek bylo neskutečných. Z hlediska logické stránky je třeba trochu opomíjet otazníky, které se v průběhu 109 minut tvoří. Celkově vzato je to velice solidní oddychovka. Lepší průměr, slabší 4H ()

DoNotCross

Po uslintaných komentářích tady jsem čekal víc. Musím říct, že mi zatraceně imponovala celá myšlenka poldů, co se vrací do školních lavic, aby dostali toho hnusáka, co tam kazí děti. Celý film je natočen s láskou a chutí, vykouzlí vám úsměv na tváři a občas vás dokonce opravdu přinutí otevřít ústa a vypustit všechnu tu srandu do éteru pěkně naplno, takových chvil ale zase tolik není. Být o něco mladší, mám ho ve své topce a sjížděl bych ho s ožralými spolužáky pravidelně. Neškodná řachanda, která se naváží do středoškolských stereotypů a jednou větou spláchne do záchodu celou hollywoodskou produkci. Naprostou lahůdkou jsou zde ale (bez ironie) závěrečné titulky, které mají potenciál vyrobit z kdejakého puberťáka euforií řvoucí hovado, tak strašně silné klimax to je. Já už jsem ale těmto záležitostem příliš odrostlý suchar. ()

Pitryx

Nu, komedie pro náctileté a mírně starší. Mne osobně zas tak nebavila, i když jsem se sem tam i docela zasmál. Ale vcelku jde o klasiku dvou parťáků, nechybí obligátní hádka ani smíření, ani love story, prostě klišé se vším všudy. Když máte k tomu všemu rádi vulgarismy, někdy zbytečné, rozhodně se budete bavit. Já v tom zase něco tak extra neviděl. 10302/10937 ()

Vsheta

Očekával jsem málo a o to víc jsem byl překvapen!! Parádní komedie a teď hurá na dvojku! A překvápko na konci v podobě Deppa? TOP!! :) ()

Ivoman

Dá se na to podívat, ale že by to byla super pecka ? To tedy ne. Hluchých míst je zde dostatek a nevyužitých věcí také. Např. honička limuzín je naprosto bez nápadu a i jediná zničená limuzína je viditelně digitální. Potěšil Johny Depp. Toť vše. ()

Brano

Výborná akčná komédia o dvoch policajtoch v utajení, z amerického stredoškolského prostredia. Dobre sa na to pozerá a vo filme sa nájde aj dosť komických scén a hlášok. Herecké obsadenie tiež príjemne a zápletka ušla, ja som bol spokojný. ()

mig21

Očekával jsem nenáročnou zábavu a tu jsem dostal. Dokonce nad očekávání vtipný, z kategorie Superbad nebo Starsky & Hutch... ()

darthvader77

"Představoval jsem si více střílení a honiček a méně uklízení hoven po bezdomovcích" Jo bylo to dobré, správně ulítlé a akční závěr skvěly(Deppovo cameo neskutečně potěšilo). Ovšem je tu pár docela podstatných hluchých míst a některé scény na můj vkus trochu moc homo. Dále trochu nepovedený dabing, kdy nechápu Aleš Procházka(i když je výborný jako vždy) mluví tři postavy naráz. Silné čtyři. ()

george82

Film docela fajn. Sem tam vtipná hláška a hlavní dvojice mi taky sedla. Očekávání bylo sice vyšší, ale žádná tragédie. ()

zuzanara

Proboha, co to bylo? :D Pustila jsem si tento film prakticky omylem a jakmile jsem viděla Tatumovo jméno, byla jsem skeptická (bohužel jsem viděla G. I. Joe). Nicméně jsem se od začátku do konce smála. Dlouho jsem neviděla tak vtipnou, dobře napsanou i zahranou komedii. ()

Renie42

Jak by se řeklo v této době, bylo to hustý. Já jsem se u toho nasmála a hlášku o malém černém gayovi to slyším furt. Povedlo se to i přes to, že nemusím hlavního představitele Ch. T. ()

helrohir

Priznám sa, že túto dvojicu hercov vôbec nemusím, a preto som sa zhliadnutiu tohto filmu už pár krát zámerne vyhol. Aké to bolo následne prekvapenie, keď som zistil, že sa pozerám na jednu z najlepších "teenage" komédií aké som kedy videl. Hoci Tatum ma nejak nebral ani tu, ale naopak Hill ukázal veľký komediálny talent. Taktiež je to jeden z mála filmov, kde znesiem aj toho blbca Ice Cube-a. Krimi zložku filmu som viac menej ani nevnímal, ale tie fóry a scénky, ktoré z nej vyplývali ma takmer celý film rozosmievali, takže ako komédia tento film u mňa zožal slušný úspech. ()

eFOXsize

Čekala jsem nějakou "Sandlerovku", které mě spíše nutí plakat, ale K.Hill a Ch.Tatum byli překvapivě dobrou volbou, čemuž se divím ještě teď. Mně osobně rušilo střídání mezi jasně humornými scénami s těmi rádoby vážnějšími, které se staly spíše otravné a kýčovité. I tak. 3,5* ()

PlayEasy

Pro místní samozvané filmové experty to bude vyblitina prvního kalibru, za nás se ovšem jezdá o ultrazábavnou buddy jízdu s tunou nezapomenutelných scén a vynikající ústřední dvojicí. Z daného námětu je vytěženo naprosté maximum, a tak není divu, že jsme se doslova smíchy váleli na podlaze. Chjo, kdyby takhle opravdu vypadalo studium na střední, člověk by se na prázdniny ani netěšil :) ()

Nathaniell

Tohle je jeden z těch filmů, který působí jako ze staré (nebo alespoň starší) školy, ovšem je v novým hávu. A proč ne? Hlášky, příběh, spád, vše tam je. Očekávatelné klišé nijak extra nevadí, ale ani neoslní, Jonah Hill jednou pro změnu nehraje úplnýho čůráka, což je taky osvěžující a ačkoliv to není na plnou palbu, 4 si zaslouží určitě... ... 4* ()

mrclTV

Dost jasný priemer, nápad na prvý pohľad môže zaujat (viem, že to je remake zo seriálu), ale je plný stererotypných vtipov a neustáleho pseudovtipného hláškovania, ktoré sme počuli už monohokrát (a obávam sa, že sa ešte bude dlho omieľať, stredná škola, puberta, skupinkovanie študentov, černoch - nadriadený - stále tie isté vtipy). Trochu zabaví, ale nie je to nič, na čo by ste do konca dňa nezabudli. Celý čas som bol konštatne na rozmedzí 2 a 3 hviezdičiek, podľa toho ako išli scény, niektoré boli úplne oničom, niektoré boli aj celkom OK. Ťažké hodnotenie. Ale v druhej polovici fimu sa to zlomilo smerom nadol. ()

Gamekeeper77

Super svižná komedie se stylem humoru mě hodně blízkým, takže není co řešit. Mý odjakživný antipatie k Tatumovi jsou tytam. 80%. ()

JosefTomas

Naprosto fantastické a mistrovsky zvládnuté dílo. Sranda na každém kroku a to ještě hrají tak skvělý herci, kteří jsou jak stvoření pro tyto role. Dokonalá pocta. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)