GO - GO šou

Česko, 2000, 90 min

Režie:

Jiří Adamec

Účinkují:

Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Felix Slováček, Renata Kajdžas-Angelov, Patrik Hezucký, Leoš Mareš, Petr Martinák, Ludmila Zábršová-Molínová (více)

Go Go šou byl zábavný televizní pořad z produkce TV Nova, který uváděli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. Pravidelnými hosty byli také Felix Slováček se svým Big Bandem, Patrik Hezucký a Renata „Kajdžas“ Angelov. Go Go šou byl úspěšnou televizní estrádou plnou písniček a scének, hlavně z tvorby sourozenců Gondíkových. Avšak vystupovalo zde také množství českých zpěváků, zpěvaček a tanečních skupin. Pořad byl vysílán z pardubického divadla, a to po dobu pěti let. (oficiální text distributora)

topi odpad!

Úplně stejné idiotské publikum jako v Mr. GS, jehož reprízu jsem také omylem shlédl vzápětí. O moderátorech a jejich hostech se netřeba ani zmiňovat. ()

stration

Jednu hvězdičku za Gondíka, protože přes všechnu trapnost si myslím, že umí spoustu věcí. Zábavné pořady ale nikoliv. ()

L_O_U_S

Gondíky jsem nikdy neměl nějak zvlášť rád a když uváděli KOLOTOČ, tak jsem je doslova nenáviděl. Nicméně pokud mám srovnat GO-GO ŠOU s takovými NOVOTAMI, vítězí u mě na celé čáře Gondíci. (473.) ()

Caminzind odpad!

A to jsem nazval Novotného Novoty odpadem všech odpadů! Stydím se za svojí domýšlivost, a žádám tímto vedení ČSFD o nové stupně hodnocení. ()

cariada

Estráda Gondíků no velká blbot sice občas se objevila dobrá scénka, ale jinak to byla spíš trapnost a nekutečný kýč. ()

LadyDevil odpad!

Asi jedna z nejhorších trapáren, co kdy Nova zplodila..Gondíkovi mi jsou opravdu nepřekonatelně odporní a trapní..fucking shit, really!:-D ()

sahe odpad!

Nedávno jsem si na tento pořád vzpomněla a musím se smát nad tím, co vše mohli v TV dávat..... ajajajaj.... (i když... co si budeme povídat, v nynější době není tomu leckdy lépe....) Nevtipné, trapné a.... no radši nebudu dál psát.... ()

Ravi odpad!

Já nemám Gondíky rád a ani jejich plochý samoúčelný humor, ale v radách ptáka Loskutáka jim to sedí nepoměrně víc, než u tohohle mučení duše komika. ()

Lukoboss odpad!

To bylo hrozný utrpení, vyzdvihl bych snad jen Patrika Hezuckého, který se tam ale mihnul tak málo, že nevykřesal ani jednu hvězdu. ()