Epizody(16)

Dejv23

"Naschje, pane Kjob!" Nakonec zvyšuju hodnocení ze čtyř na pět, protože mám pocit, že takhle dobrej seriál se asi v Česku dlooouho nenatočí. ()

fizo

Po prvním díle, který byl příjemným překvapením a skutečně jsem se bavil přišlo zklamání v podobě druhého dílu. Tak uvidíme, jak to bude pokračovat. Snad to nebude mít sestupnou tendenci. ()

fantascz

Zatím po prvních dvou dílech příjemné překvapení. Děj není zbytečně bláznivý a odpovídá realitě. Výborný je Luděk Sobota, který je civilní a nesnaží se zbytečně pitvořit. ()

shagisson

Abych pravdu řekl, tak to naprosto přesně vykresluje, jak to chodí v takovém normálním vesnickém klubu i se všemi situacemi okolo. A když je to známo z vlastní zkušenosti, tak nezbývá nic jiného, než se pořád jenom smát... ()

ohneta

Každopádně to lepší v serialové tvorbě co tenhle rok vzniklo. Já se tedy dobře bavím a dívá se na to i moje přítelkyně, kterou jinak fotbal, ale vůbec nezajímá. A to je už co říci........ se těším na další díly, doufám že jich bude více, než dvanáct. ()

Makovecz

Kdo někdy hrál fotbal na podobně nízké úrovni, či ještě lépe byl funkcionářem v tom klubu, zcela jistě dovede ocenit poměrně trefně vykreslené prostředí, ve kterém se nejen vesnický fotbal nachází. A tvůrci se zjevně v tomto prostředí dlouho pohybovali a nechali inspirovat... Co se seriálu samotného týče, je zde vidět nevyváženost jednotlivých dílů a některý scény jsou vyloženě přiblblý a lehce primitivní. Co se celkovýho dojmu týče, v české seriálové tvorbě se jedná o výrazný nadprůměr s tradičně výborným Vetchým a překvapivě i Sobotou. Hodnocení mezi 3*-4*, vzhledem ke znalosti prostředí se přikláním ke 4*. ()

damned

Jedotlivé díly mají děje, co by se podnehet vešlo, ale to třeba film Hoří má panenko (díl Schůze mi jej připomnělo) taky dějem neoplíval a je to skvost. Musím ocenit především vidlácké prostředí, atmosféru a i jazyk, který postavy používají zapadá do prostředí. ()

Walley

Příjemně mě překvapilo dost slušné hodnocení zde na ČSFD a proto se ani nebojím dát, alespoň prozatím, čtyři hvězdy. Jedná se totiž o jednu z mála slušných výjimek jež vybočují ze zaryté odpadní úrovně českých seriálů poslední doby. ()

ToddB

Za realističnost prostě fajf stárs !!! Takhle to opravdu ve vidláckým fotbale chodí !!! :-))) Nejlepší role Soboty a naprosto skvostný Vetchý, který hraje sám sebe. :-) ()

MAKITA

Nejdřív sem si říkal ach jo další přiblblej seriál, pak sem se o tom bavil s kamarádem, jež chodí fandit podobnýmu týmu, no a když sem viděl to hodnocení tady, tak sem teda shlédl dva díly a musim nepsat, že na česky poměry co se týče odezvy diváku tak asi dobrý, no za mě teda sem tam až moc trapný a dopředu tušený scény.. ale tak věřim, že se to asi tak líbí no.. ()

old_school

Nedovedu si představit, že by se tenhle seriál líbil jinde než v Česku. O to víc tu baví. Typická česká vesnice, typické české postavičky jak zrozené z telefonátů Ivánkovi kamarádovi. Okresní přebor není Pojišťovna štěstí vykalkulovaná na ekonomicky zajímavého cílového diváka. Okresní přebor je uvěřitelná zábava o neuvěřitelném zápalu pro kulatý nesmysl. Seriál zabydlely postavičky jak vypadlé z povídek Bohumila Hrabala: Oddílový pokladník propadlý hracím automatům a "pávrpojntu", trenér sice bez licence, ale se zápalem, který v první lize asi nenajdeš, tvrdý boss - jinak řezník a hospodský optimalizující fotbalem svou daňovou zátěž, oddílový (zvěro)lékař..., ()

Čáslav

Ondru Vetchýho sem neměl rád, ale co předvádí tady, to je geniální. Kam se hrabe Trojan nebo Roden, navíc jde jen o "seriál". Super, jak ten vesnickej fotbal žere a žije je jím. A že umí Sobota hrát? Taky sem se dozvěděl až z tohohle dílka. Příjemné překvapení ()

Dusan-Be

fotbal jsem hrával a tenhle dokonalej seriál si bere na paškál všechny jeho nešvary. slovy mého kamaráda, až s odstupem času vidim, jakej jsem byl idiot =D ()