Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

reky

V porovnání s Forgetting Sarah Marshall o mnoho slabší a rozdrobené. Potěší snad jen Paul Krugman a pak taky scéna s Larsem Ulrichem: "So why don't you go and sue Napster, you little Danish twat?" :)) ()

sir-dave

Co na něm ta Katy Perry vidí, myšleno na Russell Branda. Vtipné mi to nepřišlo, tedy aspoň na můj vkus a spolu s Jonahem slabší komediální dvojice. Největší plus byla hláška s Draco Malfoyem :-) ()

otík

Pár momentů bylo slušných, ale obecně komedie s kopou sprostých slov, chlastu a drog mi nic neříkají. Russella Branda mám rád pro jeho pohybové dovednosti, ale hraje samé podivíny. Tohle znovu opravdu ne. ()

URBAN

Neurazí to, jenomže nedostanete od toho zrovna prvotřídní zábavu. S Jonah Hillem je sranda, ale tu je takový zbabělý a nedal ze sebe to co mohl. Zábavu z toho dostanete, ale spíše průměrnou. ( 12.8.17/MAC ) ()

SeanLSD

Aldous rozhodne JE ťahúň a obľúbil som si ho podobne ako iní, dokonca sa na seba vraj vraj náramne podobáme, ale centrovanie pozornosti na jeden objekt mu nemusí vždy iba prospievať. ()

Doudis19

V rámci žánru, ztřeštěné vulgární komedie jeden z nejlepších počinů posledních let. Ono když k ujetýmu, zdrogovanýmu rockerovi s tváří Russella Branda, přidáte originální zápletku, bleskové tempo a tolik odvážnej fuckoidní humor, navíc s koňskou dávkou satiry na dnešní showbussiness, to snad ani zle dopadnout nemohlo. PS: Okamžitě chci celou diskografii Aldouse Snowa, včetně African child + chlupatou zeď! :-D ()

Cedr

Get Him to the Greek je jednou z těch povedenějších komedií, při kterých se celou dobu sledování necítíte trapně. Minimálně ne celou dobu. Bohužel kvalitní humor a solidní scénky jsou trapností přesto dost často střídány. Za shlédnutí to však určitě stojí, slušných komedií je pomálu. ()

kjakob

"Another crazy movie" kterých nám Hollywood sype pravidelnou dávku se v něčem liší, stejně jako její předchůdce. Především je to Jonah Hill ve spojení s Russellem Brandem, takové duo pošuků jste na plátně už dlouho...no tak dobře, viděli jste je :) Ale podobná shledání jsou více než příjemná. ()

miguel_111

Sex & Drugs & Rock & Roll & Jonah Hill & Russell Brand = znesiteľná komédia. PS: Neviem si pomôcť, ale český preklad filmu(Dostaň ho tam) vo mne vyvoláva dosť dvojzmyselný význam. Pre mňa 60% ()

Triple H

Toto mi veľmi nesadlo - také nemastné, neslané. Russella Branda nijak zvlášť neobľubujem. Celý ten vulgárny, rockový, párty štýl filmu išiel trochu mimo mňa. A som rád, že Hill za posledné roky zhodil pár kilečiek, lebo tu bol obrastený sadlom až hrôza. ()

SG_ever

Přesně na pomezí 3 a 4 hvězdiček. Ono je to totiž místy "kurevsky dobré" ale místy je to jen sladká a bohužel často i nudná omáčka. Navíc málo která scéna Vás rozesměje k popukání, je to spíš takový klasický oddechový crazy film na zahnání nudy. (70%) ()

Mrkvič

Povrchní a celkem pokrytecký vzplanutí. Na ostrovech by ta satira byla až na kost. Amíci se spokojí jen s hodně transparentním upozorněním a u toho ten film skončil. Příběh je podobný jako ve filmu Komici, který dojel na svou stopáž. Dostaň ho tam mělo mít podle střihu určitě taky tak 3 hodiny. Nědo dostal rozum, ale to co se s tím stalo, rozhodně není štastné řešení. Takže je tu zase někdo, kdo se stará o umanutou vězdu a má s tím kopu starostí. A kdyby Jonah Hill pořád neblil a neřval, zbyla by už jen ta trocha parodie showbyznysu a několik celkem zdařilýc písniček. ()

exhoubus

Někdo by možná mohl říct, že ve filmu je moc sprostých slov… Ale právě proto je film takový jaký je a kdyby byl „slušný“, tak by se na to nedalo dívat. ()

Sfinkter

Scény z pařeb jsou nejlepšími chvílemi snímku, zbytek vyplňuje průměrný scénář, i když herci byli vybráni naprosto přesně. ()

Tyny

Zase úplně jiná, zábavná a pohodová komedie. Russell Brand v jeho " obvyklé " role, na kterou už jsme všichni samozřejmě zvyklí, jelikož on se na to prostě hodí. Nesmrtelný Aldus Snow a jeho trapasy. Proč ne. ()

LiborGondek

Kdo toho moc nečeká, zklamaný nebude. Je to asi taková klasická americká jednohubka (někdy vtipná, více trapná, znovu ji vidět není důvod) na zaplácnutí volných, řeknu to jinak, nudných chvil. No, ostatně je to přesně to, co si od dvojky Hill & Brand člověk může představit. 60% ()

marvan

Vulgárnost a přízemnost nejsou v tomhle filmu zdrojem pokleslé pubertální zábavy, ale prvkem připomínajícím trapnost lidské existence. Trapnost je jedním z největších témat (post)moderního člověka, který touží prožívat život jako drama, zatímco mu z toho vychází fraška. Kouzlo filmu spočívá v bezprostřednosti a jízlivosti, s jakou komentuje vše od hudebního průmyslu (viz. nesmrtelná ranní porada hudebního vydavatelství) přes rodinné vztahy až po správnou skladbu návykových drog. ()

ywo666

Výborná pecka. Zasmial sa neraz a to je hlavné. Zachytil som milión odkazov a narážok a verím, že ďalší milión som nezachytil. Russell Brand je super a stvára neuveriteľné kreácie. Príde mi ako kombinácia Bruno a Koňýka zo Zóny A. Skvelý je aj P. Diddy. Aj aj pár vtipov mimo hlavné postavy. Keby ubrali trochu, aspoň trošičku moralistických a romantických sračiek hlavne z konca filmu mohla to byť komédia roka. Takto je to jedna z najlepších komédií roka. Vtipnejší záver a dávam 5*. Takto je to za 4 a pol*. PS: Vôbec som nezaregistroval Pink, Christinu Aguileru a Kristen Bell ako Sarah Marshall. Na druhé pozretie si dám pozor. ()

Maki89

ocakavania som mal male, predsalen hercov v hlavnych postavach velmi nepoznam, no bol to celkom odvaz, dost vela vtipov podarenych, P.Diddy ako Sergio velmi dobry... a soundtrack k tomuto asi stahujem, tie texty... tie texty :D....7/10 ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru