• vinnetou500
  *****

  Abych se přiznal, tak prostě nesdílím opěvování svých přátel, kteří GoT žerou a nedaj na ně dopustit. Dokonce musím říci, že první lajna byla chvílemi až nudná. Ale nedá se upřít skvělé finále v podobě ohňové show a přeživší khaleesi. Mimochodem její prsa a všechny ostatní sexuální scény mi lezou na nervy už od prvního dílu. Je to jeden z důvodů, který u mě zhoršuje hodnocení. Už se těším na draky v druhý řadě. A jestli tam nebudou, tak se vážně ******.(9.12.2016)

 • Loki_Six
  *****

  Koniec serie prinasa zaciatky. Zaciatok Aryinej cesty, Robbovho tazenia, Sansinho utrpenia, Tyrionovho vladnutia, Jonovej vypravy za Stenu a novej ery drakov. A samozrejme zaciatok pomerne dlhej doby pocas ktorej Shae asi vsetkym pojde na nervy. V tomto dieli bol prvy moment kedy som si povedal ze uz by mohla umriet.(13.6.2017)

 • Psychor
  *****

  Stále jednoznačně na 5 hvězdiček, i když intenzity předchozích tato epizoda nedosahuje. Není se čemu divit, tento díl je totiž o kontrastu. První polovina epizody poklidnou formou popisuje události odehrávající se v Západozemí a vytváří tak půdu pro přechod k té druhé, jež kompletně patří Daenerys, která nejdříve zjišťuje, jak vysokou cenu zaplatila za záchranu života svého milého, aby se následně v opravdu velkolepém vyvrcholení celé série znovuzrodila jako Matka draků.(8.5.2016)

 • Kaka
  ****

  Velkolepé zakončení série, které si diváka podmaní hrdinskými scénami, stejně tak komorními. Jedna z mála epizod, kde je skutečně minimum scénáristické vaty, děj má spád a nic není navíc, či samoúčelné. Motivace postav čitelné, jednoznačné, pletek už minimum. Zřejmě se v dalších sériích půjde na věc razantněji.(22.4.2017)

 • buzzwoody
  *****

  Úžasný závěr s draky slouží jako neskutečné nahození chuti si okamžitě pustit další sérii. Toto je však jeden z posledních dílů na dlouhou dobu, kde je Daenerys ještě pořád sympatická postava, pak to půjde až do šesté série výrazně z kopce. Naopak začíná cesta vykoupení pro postavu Králokata, který si od této epizody začal postupně získávat moje sympatie.(12.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace