Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jon se vydává za zeď. Tyrion se setkává s Jaimem a Cersei oznamuje Jaimemu novinku. (KajusaK)

Videa (1)

TV spot

Recenze (47)

Psychor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vesmírný pašerák Han Solo musí při pohledu na svého kolegu Davose zblednout závistí, jelikož všechny postavy ze sedmé řady Game of Thrones se dokáží přemisťovat hyperprostorem bez pomoci jakékoliv sofistikované technologie. Stačí pouhé lusknutí prstu a naši superhrdinové se okamžitě transportují z jednoho konce kontinentu na druhý. Původ těchto superschopností bohužel zůstává divákovi zcela utajen a kdo by čekal, že epizoda Eastwatch konečně nabídne nějaké uspokojivé vysvětlení, ten by se šeredně mýlil. Zázračných schopností naopak přibývá geometrickou řadou a blížící se mistrovství Westeros v potápění už tak zná hlavního favorita na vítězství. Bronn bude k neporažení, jelikož těží ze svých implantovaných žáber. Koneckonců obrněného Jaimeho dokázal pod vodní hladinou dotáhnout až téměř k hranicím Králova přístaviště. Aby však scénáristé nemuseli bez přestání poslouchat diváckou kritiku o degradování seriálu na bezduchou akci, vzpomněli si konečně po šesti dílech i na jeho nejchytřejší postavu. Malíček sice při poflakování na Zimohradě poněkud zhloupnul, ale přesto jeho hra na schovávanou nabídla alespoň určitý vzruch. Jinak se i přes všechna ta znovushledání jednalo o emocionálně plochou epizodu, kde o smysluplném ději vůbec nemůže být řeč. Finální koncept výpravy sedmi statečných na nemrtvého již vyloženě křičí scénáristickým zoufalstvím. Weiss s Benioffem oblažili diváka jednoznačně nejhorší epizodou v rámci celé historie Game of Thrones a já se více než děsím přicházejících vichrů zimy, které mohou následující sérii zcela reálně odfouknout do černých čísel. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po troch akciou nabitých epizódach muselo prísť upokojenie a aj prišlo, asi v podobe dosiaľ najslabšej epizódy série. Neznamená to však, že nemá svoje opodstatnenie, dej sa vpred hýbe, i keď pomalšie. V rámci celku celej série pôjde stále o podstatný diel do skladačky, ale ako samostatnú časť ju hodnotím iba mierne nadpriemerne. Treba však dať za pravdu užívateľom kritizujúcim rýchly presun postáv z miesta na miesto, vo Východnej hliadke tento nedostatok dosť bije do očí. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Před každým dílem si říkám, že teď už přeci musí něco přijít. Dílů do konce seriálu už moc nezbývá. Tvůrci mě tedy odkladem vždy dost zaskočí. Stále se připravuje půda pro něco velkého. I přestože nedošlo k zásadním zvratům, tak tato epizoda přinesla divákům rozhodně dostatek zajímavých podnětů. Džejmímu se podařilo opět obtěžkat svoji sestru i přes její dočasně odpudivý zevnějšek. Veslař Gendry konečně dovesloval do cíle a přidal se do neskutečně napráskané skupinky, která se vydala na odchyt bílých chodců, kteří si to vycházkovým tempem štrádují ke zdi. Nezbývá mi tedy doufat v nic jiného, než že za týden vypukne ta pravá ořechová akce a exploduje mi srdíčko diváckou rozkoší. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skutečný fanoušek si každý díl užije jen proto, že je se svými oblíbenými postavami. Takže přesvědčit někoho, aby pokleknul, není tak těžké, když máte za zády draka. Bratři se po letech sešli, ale do náruče si nepadli. Přesto snad mělo jejich setkání význam. Sam pochopil, že nelze po zbytek života jen číst o těch, co vykonali dobré skutky. Sníh se skamarádil s drakem. Arya si zahrála s Malíčkem na špiony, což bylo asi nejnapínavější z celé epizody. Cesta na sever se již nedá odkládat. Těm, co mluví o jakési teleportaci postav, doporučuji přečíst stávajích pět dílů od Martina, jelikož on píše stejným způsobem. Tak snad pochopí. Já naopak nepochopím ty, co byli znechuceni předchozími čtyřmi epizodami a sledují pátou, aby byli znechuceni znovu. Ať žijí intriky! Tenhle díl měl opět skvělý náboj! ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne! Vážně? Už jsem ani nedoufal v záchranu jednorukého bandity, ale zadařilo se i přes plnou plátovou. To bylo ale příjemné překvapení. Zjistil jsem, že jsem až příliš velký rýpal, ale nejde mi do hlavy, kde vzali Lannisterové azbest na výrobu praporců. Chápu, že tvůrci chtěli, aby i největší tupec pochopil, čí armáda přišla skrz dračí oheň o zásoby, ale fakt mám věřit, že dřevo a maso shořelo, zatímco plátno ne? Gilly mě jediná dokázala překvapit, mrška jedna sečtělá, doposud jsem si myslel, že je Jon bastard Targaryenů, teď už je jasné, že je legitimní, no není to úža? ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama