frashmaker

Aneb jak dostat po čuni, aby to tolik nebolelo. Tahle věc mě docela baví, ale po chvíli už je to všechno na jedno brdo.... ()

Laxik

Z trojice Fear Factor, Ninja Factor a Wipeout je tohle jedničkou. A to z prostých důvodů - nejsou tam trapný a nechutný úkoly (proti nechutnosti nic nemám, ale koukat každej díl na to, jak někdo jí sloní koule fakt nemusim) a nejsou tam Japonci. Vyzdvihuju zábavné úkoly, zpomalené opakované záběry a mírně sympatické moderátory, kteří jsou i vtipní, jen kdyby jeden vtip neopakovali 10x za sebou. Tím to srážejí. Takže se mějte fajn a obří koule. ()

Falconica

Exoti, co se přišli obohatit o pár modřin, nemusej vlastně nic umět, stačí když spadnou a překážku obeplavou. Někomu to stačí. Pro mě trochu nuda. ()

Colonist

Moderátoři sice balancují na hraně trapnosti a je to sama o sobě dost ujetá soutěž, ale něco do sebe má a pobaví. EDIT 2010: Musím uznat, že Ninja Faktor je mnohem lepší, navíc moderátoři Johnové jsou s každým dílem trapnější, proto snižuji hodnocení. ()

Lauri

Raději mám Britskou verzi pořadu, ale i tady nějaké vtipy ujdou.. Jen mi tahle verze přijde moc přehnaná.. ()

Linda.csfd

Bomba. Je tam spousta akce, spousta zábavy, celý pořad tak nějak s lehkostí plyne a zpříjemní víkendová rána. Jen závěrečné finále už mě nikdy nebaví, ale to nevadí, odpuštěno. :) ()

Chen

Lahůdka pro milovníky "pádů na hubu". Americká mutace různých japonských pořadů, kde se parta odvážlivců pustí do arény plné překážek, ve které padají na ústa stejně často, jako stojí na svých. Přičtěte si rýpavý humor dvou moderátorů a úžasně přitažlivou Jill Wagner jako spolumoderátorku a je tu jasný letní hit. Nic světaborného, nic extra promyšleného, ale prskejte si jak chcete, je to prostě bžunda :D ()

SallyZen

Nová Wipeout v americké režii. Co mi tu přijde lepší je, že ta trasa je o mnoho více náročná než v předchozí "Drtivé porážce". Ale zase náhrazení R.Hammonda.. J. Andersonem a Hensonem je mínus. I tak jeden z nejlepších pořadů, na který se rád podívám. 80% ()

rakovnik

Pro mě dobrá zábava občas a jen na pár minut. Ale přiznám se, že těch pár minut sleduji pořad rád, směji se a nechce se mi úplně přepínat. Jinak je ale tento pořad ztráta času :-) ()

Attta

Velice dobrá podívaná a nejlépe tenhle pořad sledovat s bandou kamaradů, nebo v rodinném kruhu, kde se zábava posune ještě o trochu výš. Ovšem s odstupem času, byl pro mě pořad čím dál míň atraktivní, až se kouzlo pořadu dostalo na pro mě pouhé 3 hvězdičky ***. ()

DruidKarel

899. hodnocený film: Na doporučení mojí Péti jsem se na tenhle zábavně soutěžní pořad kouknul a musím říct, že to bylo rozhodně to lepší, ne-li jedno to z nejlepších, co v tomto žánru můžeme shlédnout. Jistě, Pevnost Boyard a ani Hry bez hranic, to nebyly, ale je to fajn a dá se na to koukat. 3* jsou rozhodně dobrým hodnocením. 3* ()

C0r0ner

Prostě parádní škodolibá sranda, na kterou se dá (jako dnes už na máloco v televizi) koukat velmi dlouho a člověka to pořád baví. Vždyť kdo by si nechtěl vyzkoušet obří koule, nebo šílený zametač. Jo, občas jsou tam docela smrťáky a zajímalo by mě, kolik lidí za díl se tam zničí, ale určitě bych tam s nadšením vlétl, kdybych měl možnost. 100% ()