Lasko: Pěst Boží (TV seriál)

• Česko

Lasko: Päsť Božia

Akční / Dobrodružný

Německo / Rakousko, 2009, 45 min

Tobias Schmidt

Mathis Landwehr, Karl Merkatz, André Hennicke, Stefan Weinert, Heio von Stetten, Togo Igawa, Marco Girnth, Hubertus Grimm, Teresa Weißbach, Oliver Stritzel, Mike Möller, Tobias Licht, Simone Hanselmann, Andreas Günther, Julia Hartmann, Julia-Maria Köhler, Adrian Topol, Frank Giering, Isabell Gerschke, Michael Ihnow, Numan Acar, Max Huang, Alexander Strobele, Oliver Juhrs, Johannes Suhm, Paraschiva Dragus, Guntram Brattia, Yunus Cumartpay, Wolfgang Menardi, Alexander Hauff, Falk Rockstroh, Tim Wilde, Matthias Komm, Kida Khodr Ramadan, Neil Malik Abdullah, Frank-Leo Schröder, Mathilde Bundschuh, Lars Löllmann, Christian Koerner, Oliver Bender, Ernst Stankovski, Esther Esche, Constantin Lücke, Hubertus Hartmann, Patrice-Luc Doumeyrou, Christian Goebel, Andreas Hofer, Oliver Bigalke, Sigo Heinisch, Emilio De Marchi, Gerhard Roiss, Alexander Radszun, Peter Ketnath, Sharon Ryba-Kahn, Dirk Harper, Stephan Bieker, Christian Wewerka, Gerthard Haase-Hindenberg, Patricia Schäfer, Henning Nöhren, Nicolai Tegeler, Ben Schamma, Oliver Sauer, Heinz Lieven, Nils Düwell, Nick Dong-Sik, Holger Daemgen, Sinta Weisz, Kristian Wanzl Nekrasov, Mark Zak, Ljubisa Gruicic, Johannes Hitzblech, Ill-Young Kim, Martin Baden, Ralf Dittrich, Stephane Lalloz, Eduard Burza, Steffen Jung, Rüdiger Evers, Peter Kock, Adrian Can, Dmitry Brauer, Veit Stiller, Yana Marinova, Burkhard Driest, Mathias Kopetzki, Marcel Vietzke, Tobias Nied, Bernd Raucamp, Kerem Can, Eskindir Tesfay, Alberto Fortuzzi, Klaus Hoser, Matthias Zelic, Roland Florstedt
  • Nemesis

Jedna slabá hviezdička za pomerne vtipný námet. Bohužiaľ je to šialene trápne a neoriginálne. O technickom spracovaní ani nemá cenu hovoriť. Videný jeden diel(22.2.2013)

• brasek

Ten kto sa obával najhoršieho mal skoro pravdu... rakúsky bojový mních v najnebezpečnejšej akcii na svete. Áno... irónia, ale veď tvorcovia to tiež nemysleli vážne. Radšej mali naučiť Rexa rozprávať...(29.9.2012)

Keďže to má aj 2. sériu, nemohol to byť divácky prepadák. Hybrid katolíckeho mnícha a majstra bojových umení je smiešny, ale zato zaujímavý nápad. Nelogickosti nie sú problém, keďže je to od začiatku zbierka "tajných lóží" a la Dan Brown. Aj blbosť môže byť zaujímavá podívaná, možno práve preto, že nemusí dbať na logiku.(15.1.2017)

• peto12

Ukážky sa mi nelubia. Bojím sa pozrieť aspoň jednu časť tohto seriálu.(13.1.2016)

• Holubicqa

Jakožto jediná hodnotící i komentující bych mohla mít soucit, ale nemám. Upoutávka v televizi vypadala slušně, ale film samotný .... PŘÍŠERNOST! A to taková, že člověk jen kroutí hlavou, jak vůbec někoho mohlo napadnout to natočit. Kamera otřesná, o střihu nemluvě (nejsem žádný profík, ale tohle bylo tak do očí bijící, že bych musela být slepá, abych si toho nevšimla), herecké výkony k pláči a příběh směšný. Vydržím hodně, ale tenhle paskvil mě i jako kulisa otravoval a v půlce jsem to musela vypnout. A to, podotýkám, má jeden díl něco málo přes padesát minut. Kéž bych tak mohla vyzdvihnout aspoň něco, ale tady vážně není co, je mi líto. ODPAD!(25.7.2012)