Externí recenze k filmu (4)

 • CinemaView.sk (Michal Lučivjanský)

  "Klub bitkárov je veľmi netradičným filmom, ktorý sa len veľmi ťažko dá porovnať s nejakým iným vo filmovej histórii, možne ešte tak s Mechanickým pomarančom. Klub bitkárov je zvláštna zmes anarchistického a schizofrenického filmu s prvkami násilia, čierneho humoru, kritiky súdobej spoločnosti a…" (více)

 • Filmweb.cz (Aleš Harazim) *****

  "Film není o klubu rváčů, i když jím to všechno začíná. Film je spíše poněkud komplikovanou a ostrou výpovědí o stavu společnosti, která mechanicky chodí do práce, nakupuje zbytečnosti, které stejně nepotřebuje a otupuje se tak. Jim Uhls vybral z knihy Chucka Palahniuka to nejlepší a velice zručně…" (více)

 • Generace21.cz (Lukáš Novák) *****

  "Ztrácíte-li se v záplavě současných generických filmů a toužíte po nějakém náročnějším kousku, s Klubem rváčů nemůžete šlápnout vedle. Jako jeden z nejlepších filmových počinů devadesátých let hravě strčí do kapsy velkou část moderní produkce. A kdo ví, třeba se jednou dočkáme i pokračování…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II)

  "Přelomový film z přelomu století, který díky dravé Fincherově režii zase o trochu posunul hranice coolovosti. A přitom zvládl nebýt hloupý." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace