Druhá řada seriálu mě trochu otravovala a nudila dlouhými debatami, které nic neřešily a bezcílným pobíháním po lese, třetí série mě překvapila velice příjemně, děj měl daleko lepší spád a nedělo se nic, co by příběh zbytečně brzdilo, vyjímku představuje nešťastná dvanáctá epizoda, která neměla pro vývoj příběhu žádný význam. Oceňuji, že se tvůrci i nadále nebojí obětovat i některou z důležitých postav, děj je tak mnohem přesvědčivější.(4.3.2017)

Prostředí věznice bylo suprově zvolené a pak idylické městečko vedné Morrisseyem k sežrání. Jenom mi přišlo, že je to už pořád dokola to samé. Popadla mě beznaděj - z tohoto koloběhu není úniku a stejně tak se bude seriál ubírat stejným směrem. Všichni, koho známe, postupně umřou a budeme potkávat nové postavy a ty také umřou a usoudila jsem, že kdyby vypukla zombie apokalypsa, tak bych se asi rovnou zastřelila :D(2.10.2016)

Třetí série je lepší než ty předchozí a zaručeně Vás vtáhne do děje. Skupina najde nové útočiště před chodci ve věznici. Objevují se nové postavy, některým je dán větší prostor, jiným na můj vkus až moc malý, ale některé každopádně stojí za to. Tahle série vtáhne do děje takovým způsobem, že jen sedíte a hltáte jednu epizodu za druhou.(14.1.2017)

Ve 3. sérii pomalu opouštíme farmu a stěhujeme se do vězení. Ne, že by mě opustila chuť seriál sledovat, ale mezi jednotlivými díly jsem dělala čím dál větší pauzy. Taky se mi nelíbilo, že hlavním tématem byly vztahy mezi různými tábory, soustřeďovalo se hlavně na to buď já nebo ty, a zombíci se mlátili jen tak na okraj. Pořád ale měli producenti dost co nabídnout.(4.4.2019)

Bez vyhozeného režiséra, scénáristy a "otce" toho všeho - Franka Darabonta, už to prostě není ono... Atmosféra prvních dvou sérií je ta tam a začíná se vařit z vody, kdyby 3. série měla polovinu dílů, vůbec nic by se nestalo, naopak by to bylo kuprospěchu, šlo z toho udělat určitě více, ale stále to není špatné (70%)(5.7.2016)

• - Stavba vězení trvala 3 měsíce a pracovalo na ní 60 - 70 lidí. Efektu stáří (popraskané vrchní barvy) kovových mříží v interiéru věznice bylo docíleno dvouvrstvým nátěrem. Spodní svou barvou simuloval surové železo. Vrchní byla už samotná barva nátěru mříží, která se bezprostředně po nanesení postříkala denaturovaným lihem z rozprašovače. (camper)