mstychov

Podle me super napad jen misty horsi realizace. Hlavni hrdinove jsou zajimavi. Herecke obsazeni velmi dobre, jen bych od toho cekala trochu vic. Moc pekne udelane efekty, ale bohuzel takovy nijaky pribeh. Videt to jednou za 2-3 roky mi staci. ()

DanZverina

Film ma sice potencial ale sceny davaji tak maly smysl a zapletka je tak neuveritelne stupidni ze si kazdou minutu rikate jak se to mohlo stat a ze je to proti vsem zakonum, nedokazu si predstavit koho by to vubec mohlo uspokojit, film na ktery lehce a rychle zapomenete ()

Hopeman

No chápu proč je to navlečeno do romantiky ,páč je třeba ubrat základním fyzikálním zákonům....si dokážu představit jak to ty slapový síly rozjebou na cimprcampr....ale k filmu....vizuál je hezkej, jenže logika i děj mají inteligenci sklenice vody...a poselství o zlých korporacích a horním a dolním světě? wtf (ve skutečném světě mnohem horší)....takže pokud si to najde svého diváka ok. ..... ovšem tak do 10ti let...ostatní na tom prostě ty kiksy hledat chtě nechtě budou! ()

HellsAngel

Ani sebeoriginálnejší svet nezachráni mdlé spracovanie a diery v príbehovej logike. Samotný koncept je ale natoľko dobrý, že si zaslúži druhú šancu. Tentokrát s vyšším rozpočtom. ()

Ace.A.T.L.

Bohužel, další nevyužitej potenciál. A je to velká škoda, protože myšlenka byla super. Jen se to pak celý sesypalo, jako domeček z karet. Začátek super a pak to šlo níž a níž. Člověk pořád doufá, že se to zpátky nakopne, ale ono ne. Bohužel. Vizuálně hodně pěkný, jen to ztrácí to, co by to tahalo nahoru. Já jsem si to svým způsobem užil, ale mrzí mě to, jak je to nedotažený. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

BigStayer

Jedna * za nápad a grafiku.... Vymyslet "fyzikální principy" a současně je ve vlastním filmu ctít a respektovat, je ovšem pro tvůrce očividně laťka nad jejich schopnosti.... ()

sitans

Skvělý nápad. Dva světy, opačná gravitace. Je to takový malý průlom ve vnímání možnosti kinematografie. ()

Thundler

Klasický romantický doják zasazený do zcela neklasického prostředí. Úžasný nápad. Upside down velmi mile překvapil a určitě jsem ho neviděl naposledy.. Jedno z největších překvapení takle na konec roku 2012 ;)) *THUMBS UP* ()

Welsiot

Úchvatný námět tvořený jednoduchou myšlenou, zabalený do 2 kontrastních kabátků a dozdobený dokonalou ústřední hereckou dvojicí. Jim Sturgess válí! 85% ()

fredikoun

Zdravím, film jsem viděl z jistého důvodu vícekrát než většina z vás. Tři dané zákony fyziky jsou porušeny méněkrát než se na první pohled zdá. A někdy není snadné najít vysvětlení. Museli byste se podívat na danou situaci důkladněji. Popřemýšlet, co dělají kapky deště, co právě teď udělá opačná hmota - vždyť "Vše je v této knize." Pokud by hrdinové neměli zvládnout nebezpečné pády, zřejmě by nikdy nevznikala u filmů pokračování. Upside Down se mohl přiklonit na stranu fyziky a akce nebo jít za romantikou a láskou. Zůstal někde mezi dvěma žánry. Když se dáte na jednu stranu vy, pak budete spokojeni nápadem, herci, světy i hudbou. Ale nezapomeňte na jedno - nejste na Zemi! ()

fabregas1

Upside Down je důkazem toho, že sci-fi a romantika může jít dohromady. Snímek mě celého pohltil a už nepustil ( krása střídá nádheru ). Film má příběh, krásné postavy, je v něm romantika i napětí. Jim Sturgess mě přesvědčil a moc jsem mu fandil. Doporučuji na tenhle film vzít přítelkyni, určitě neprohloupíte. ()

111a111

Od úplného začiatku audiovizuálne veľmi zaujímavé a originálne, k tomu skvelý rozprávač... Ale prečo do toho úžasného prostredia museli dať tak priblblé, jednoduché, predvídatelné a trápne postavy? V tomto smere je jediný ako-tak svetlý bod Timothy Spall. ()

michalkop

70% za výborný nápad i jeho provedení. Příběh už místy drhne, ale co. Líbilo se mi ztvárnění světů i prostoupení emocemi. Závěr je kýčovitý. Jinak toto je první film, u kterého vím, že zmizely titulky z titulky.com. ()

athena07

Film jsem viděla v předpremiéře a věděla jsem dopředu, že od něj nemám moc očekávat. Ale při sledování filmu a dechberoucích scénách, kdy se oba světy propojovali, jsem si říkala, že z něj mohli autoři vymáčknout více. Efekty skvělé, myšlenka zajímavá, ale ten děj to kazil. Kdyby se to vyvíjelo trochu jiným směrem.......sci-fi by to mohlo být dobré. Podle mě průměr. ()

tuntik

Jasné, žiadny adept na oskara alebo tak, ale... Veľmi originálna myšlienka, skvelá atmosféra... Až na malé detaily vychytané fungovanie... (možno som nepochopil, či tie svety sa točia, či tie mestá sú na póloch planét... ale nie je to podstatné)... A ten záver... trošku mi to prišlo ako: viete čo, sme na hrane s termínom/máme posledný kotúč filmu... tak to nejak zrýchlime. Lepší záver = 5*. Takto jedna dole. P.S.***SPOILER*** Komu vadí, že im nepadajú vlasy k vôli gravitácii malá nápoveda. Týpek si ich pri prvom prechode "niečím" natrel... ()

sha.piro

Herci byli dobří, hudba také, některé scény byly opravdu povedené a musím říct, že jsem se vcelku slušně bavil po celý film, ale pokud mé hodnocení má být věnováno snímku jako celku, působil na mě dost průměrně. Navíc je v něm tolik chyb a podivností, že pokud už se chtěli tvůrci opravdu blísknout parádní filmovou "antigravitačkou", neměli se zaměřovat pouze na chození hlavou dolu v druhém světě, nebo koktejly v restauraci, ale i na zbývající součásti světů a lidí v něm. Spousta z nich byla totiž hodně v rozporu... ()

Mesmeric

Nápad sice originální, ale za tak nudné podání by měl někdo být pověšen za koule do průvanu. Hluchá místa vyplňovaly neskutečné nelogičnosti, křečovitý happy end na závěr. Z výsledku jsem zklamán. ()

00honza

Jiz pred filmem jsem cekal spise dobre efekty, nez dobrou dejovou linii.. Bohuzel ani ty se nedostavily v ocekavane mire.. Pres tyto slabosti (nehodlam film hodnotit nejak vysoce), mne film neurazil.. Zaver byl klasicky "happy ending" (coz jsem si skoro u konce filmu myslel, ze nebude, ze reziser prekvapi). Nevadi. Podruhe bych nesel a na notebook bych vubec nestahoval, presto dam 60% za originalni dobry napad, hlavni 3 herce, kteri byli prijemni a protoze nemuzu rict, ze bych se po tech 108 minut nudil.. Jeste dodam, ze Jim Sturgess se casem jeste ukaze ! ()