Reklama

Reklama

Puppet Master: Axis of Evil

všechny plakáty
Trailer
Horor / Sci-Fi / Thriller
USA, 2010, 83 min

Obsahy(1)

Ve spojených státech uvažuje Danny Coogan o ukončení druhé světové války. Zjistí, že v jednom hotelu se zabil loutkář Andre Toulon a záhy objevuje bednu s vražednými loutkami. Zjišťuje však děsivé tajemství. Nacisté Max a Klaus spolu s Japoncem Ozim plánují útok na USA a poté, co Dannymu unesou přítelkyni Beth, je odhodlán udělat cokoliv, aby ji získal zpět a pomstil se.
Vražedné loutky se vracejí! Blade, Pinhead, Jester, Tunneler, Leech Woman, Six-Shooter, Oriental Puppet, Indian Puppet a nová loutka Ninja! (StrYke)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

JesterKruger odpad!

všechny recenze uživatele

Pro Člověka, který má rád tuto sérii, je velká bolest spatřit takové pokračování, a ještě je horší, že můj nejoblíbenější díl je trojka, a tu točí úplně stejný režisér. Tento díl obsahuje fajn herce, fajn efekty, (teda až na pár scén) ale film je totální NUDA. A je to škoda. Mistr Loutkář je super hororová série. Tímto dílem začíná hrozivá trilogie Axis, nejhořší část této série (já si nepamatuji, že by mistr loutkář byl nejhorší). ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Puppet Master: Axis of Evil“ není vyloženě propadákem, ale má k tomu velice blízko, protože se zde sešlo pohříchu málo kladných faktorů. Navíc už vidíte, že se ani mytologie filmu nikam neposouvá, snad jedině v tom smyslu, že se objevuje jedna nová loutka. Ale to prostě nestačí. Z celého konceptu se dalo vytvořit mnohem více a vybudovat kolem toho skutečně zajímavý svět. ()

Reklama

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele

Váhám s hodnocením. Na jednu stranu jsem rád že i když už jsem to s touhle sérií vydržel fakt dlouho, pořád mě něco dokáže malilinko překvapit. Mrzí mě se s loutkami pracuje pořád stejně, na druhou stranu kamera tu má mírné zlepšení (alespoň oproti nějakým dílům), hlavní hrdina je poměrně sympatický, a celé to trvá jen asi hodinu a pět minut (když z toho vyřadím titulky). Nová loutka Ninji je taktéž dost děsivá. Pořád má ale Axis of Evil co dohánět, a k nejlepším dílům série se rozhodně nezařadí. Průměrné, ale příjemné. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Předposlední přírustek do loutkářské série se vrací na její počátek, a to konkrétně do období prvního dílu, z něhož si bere úvodní minuty. Následně pak pokračuje naprosto zbytečnou kapitolou o nacistech, japoncích a po válce prahnoucích bratrech. Samotné loutky se tu objevují opravdu jen sporadicky, a co je nejhorší, na jejich řádění dojde až v závěrečné čtvrthodince. A kromě toho, že jejich řadu obohatil nepovedený ninja a Toulon se změnil na Tulonga (zdravím Topra Harleyho), tak je to taky šílená nuda. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Poslední díl Puppet master nedopadl tak jak bych si zrovna představoval. Ale je třeba uznat že na DeCoteaua je to asi to nejlepší co ze sebe mohl dostat. Stále lepší než ti teplý hoši co poslední dobou neustále točí. Ne že by tady byly od toho daleko, čekal jsem kdy se začnou ti dva hrdinové(nemyslím tím tu holku)líbat. Protože vypadaly jako kdyby z gay porna vypadli. Takový ulízance zrovna nemusím, takže za herce mínus. Co se též moc nepovedlo je příběh kterej už tu byl několikrát a tam ve kterých dílech druhá světová fungovala tady nefungovala nějak dobře. Loutky se hejbají stále fajn ale přišly mi dost nevyužité což je škoda. A ani gore moc neustálo, krev tu je ale její málo. Tohle je prostě další z těch slabších dílů. Ale ne nejhorší. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • Japonská agentka spomína vo filme kamikadze útok, ale prvé kamikadze jednotky sa objavili až v roku 1944. (beso74)
  • Vo filme je spomínaný koncentračný tábor Auschwitz. Ale ten bol postavený až nejaké 2 roky neskôr a nie v čase, akom sa odohráva táto snímka. (beso74)

Reklama

Reklama