Puppet Master: Axis of Evil

Joe Walser

Kostýmy:

E. Dee Biddlecome
  • helraiser

Obrovské zklamání které jsem málem nevydejchal. Co jako tohle mělo znamenat? To rozhodně není co jsem čekal. Puppet Master jsem měl rád především pro jeho zábavnost a hlavně pro loutky a jejich kousky. Ovšem co jsem dostal tady tak to je vážně utrpení a hrůza. Hodinu se téměř nic neděje a člověk se může unudit k smrti a poslední čtvrthodinka je neslaná nemastná, loutky se sice dají do díla a pár světlých okamžiků se objeví, ale to je na celý film zatraceně málo a nezachrání to ani nová loutka nindži, která na sebe strhne většinu akce, čímž ostatní loutky odpálkuje do vedlejších rolí.(15.8.2010)

• Campbell

Poslední díl Puppet master nedopadl tak jak bych si zrovna představoval. Ale je třeba uznat že na DeCoteaua je to asi to nejlepší co ze sebe mohl dostat. Stále lepší než ti teplý hoši co poslední dobou neustále točí. Ne že by tady byly od toho daleko, čekal jsem kdy se začnou ti dva hrdinové(nemyslím tím tu holku)líbat. Protože vypadaly jako kdyby z gay porna vypadli. Takový ulízance zrovna nemusím, takže za herce mínus. Co se též moc nepovedlo je příběh kterej už tu byl několikrát a tam ve kterých dílech druhá světová fungovala tady nefungovala nějak dobře. Loutky se hejbají stále fajn ale přišly mi dost nevyužité což je škoda. A ani gore moc neustálo, krev tu je ale její málo. Tohle je prostě další z těch slabších dílů. Ale ne nejhorší.(31.3.2012)

Na Puppet Master: Axis of Evil jsem se opravdu těšil, protože jsem docela velkým fandou téhle série a samotných loutek, ale při náběhu závěrečných titulek jsem byl docela rozčarován. Film měl rozhodně dle mého názoru na mnohem víc, než co předvedl. Bohužel podle mě je hlavní příčinou upadající kvalita práce jenž předvádí David DeCoteau a špatný výběr herců. Jelikož má však konec docela otevřený děj je téměř na 100% jisté, že bude následovat další pokračování a já z celého srdce věřím, že dopadne lépe než tenhle díl. 5/10(18.8.2010)

• Bloody13

Předposlední přírustek do loutkářské série se vrací na její počátek, a to konkrétně do období prvního dílu, z něhož si bere úvodní minuty. Následně pak pokračuje naprosto zbytečnou kapitolou o nacistech, japoncích a po válce prahnoucích bratrech. Samotné loutky se tu objevují opravdu jen sporadicky, a co je nejhorší, na jejich řádění dojde až v závěrečné čtvrthodince. A kromě toho, že jejich řadu obohatil nepovedený ninja a Toulon se změnil na Tulonga (zdravím Topra Harleyho), tak je to taky šílená nuda.(2.3.2013)

• kaylin

„Puppet Master: Axis of Evil“ není vyloženě propadákem, ale má k tomu velice blízko, protože se zde sešlo pohříchu málo kladných faktorů. Navíc už vidíte, že se ani mytologie filmu nikam neposouvá, snad jedině v tom smyslu, že se objevuje jedna nová loutka. Ale to prostě nestačí. Z celého konceptu se dalo vytvořit mnohem více a vybudovat kolem toho skutečně zajímavý svět.(26.12.2016)

• - Japonská agentka spomína vo filme kamikadze útok, ale prvé kamikadze jednotky sa objavili až v roku 1944. (beso74)

• - Vo filme je spomínaný koncentračný tábor Auschwitz. Ale ten bol postavený až nejaké 2 roky neskôr a nie v čase, akom sa odohráva táto snímka. (beso74)