Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Dave162

Cameron Diaz tato role parádně sedla. Z potenciálu, který film má, mohli tvůrci vytěžit daleko víc. Vtipných situacích mohlo být také více. ()

aileen.bp odpad!

Omlouvám se, ale mě se tenhle film zdál nesnesitelný a trapný, možná bych šla s hodnocením trochu výše, kdyby tvůrci přiznali, že hlavní hrdinka je "kráva" a nenechali ztrestat učitelku, kterou baví její práce a dělá ji dobře. Pak to na amerických školách nemá vypadat tak, jak to vypadá. ()

marshmallow1

Mega komedie, mega Cameron! Bála jsem se, že to nebude mít spád a bude to jedna z průměrných komedií ze školního prosředí, ale konečně něco, kdy učitelka nevystupuje jako morální osoba, která má pozitivně působit na žáky. Cameron zvládla roli bravůrně. Role "dračice" ji sedí podobně jako ve filmech "Zná ji jako svý boty a Mejdan v Las Vegas". ()

len.tilka

Cam je tu nehorázně boží. Jako největší zlatokopka, která se za to nestydí a nemá vůbec potřebu to skrývat se fakt v roli vyžila a nejlepší na tom je, že nakonec jí vůbec typicky americky nehrábne a v sekundě jí nepřeběhne život před očima a nepravděpodobně jí nedojde, jak debilně se chová. Ne prostě, kašlat na všechno, je taková a žádná změna se konat nebude, zůstane furt stejně zkažená, jen se na pár věcí začne koukat jinym směrem. Fakt perfekt uvolňák na volnej večer. "They are really expensive." -"Yea, you gotta get two of them." ()

Ether

Štvrtú hviezdičku si film vyslúžil výberom hlavnej postavy - záporáckej, povrchnej, ziskuchtivej potvory s peknou postavou a blond vlasmi, ktorá je ale úplne na dne. Radosť sledovať, do akej miery sa dá školský systém ignorovať, navyše učiteľkou. V situáciách, kde by každému tak trochu "lepilo", ona akoby mimochodom predstiera a klame, a to všetko len aby si splnila svoj "idealistický sen" (v zmysle veľké prsia rovná sa bohatý manžel). Mňa pobavilo rodičovské združenie - nepoznala mená detí, ktoré učí, vlastne ani len netušila o kom sa hovorí. No možnosť zarobiť si na "špeciálnej starostlivosti" o ne vedela zúročiť hneď. Ach, Cameron, konečne mi ten tvoj úsmev niekde ladil ako najatý. Záver na môj vkus predsa len trochu holywoodsky. Ale čo, kto by od víkendovej oddychovky, aj keď čímsi nápaditej, čakal niečo iné. ()

misikskorp

Když pominu jejich "humor" , tak si myslím, že děj nebyl tak špatný. Cameron Diaz tuto roli zahrála skvěle, takže to nebylo až tak špatné. Dokázalo mě to za tu hodinku a půl trochu zabavit, ale není to žádná extra bomba. ()

MirINDay

Ne že bych se dobře nebavil (zvlášť teda specifický způsob učení, pomocí basketbalových míčů byl k popukání), ale celý film je postaven na zlobě, závisti a nenávisti, což mi u komedie přijde trochu zvláštní. ()

Cassovian

Pri sledovaní som si kládol otázku: Má Cameron Diaz v úlohe preafektovanej učiteľky aj nejakú školu vyštudovanú, alebo je v juesej možné, aby učil kadekto, napríklad aj totoálny absentér akýchkoľvek vedomostí? Znôška umelo vyvolávaných kvázivtipných scén, zavŕšená antipatiou snáď k celému ponúknutému obrazu amerického vzdelávania. A nás, východoeurópske národy, budú mať za sprostákov? Drevené výkony aktérov podčiarkované bezduchými rozhovormi a zháňaním peňazí na umelé chuchvalce pod trikom, znegovali na podpriemernú úroveň celý film. ()

pirat87

aj napriek tomu ze tam hrala Cemeron ktoru mam velmi rad viac ako 3*** proste nemozem dat...pre mna osobne prijemna typicka americka priemerna komedia...nic menej nic viac...cize 3*** ()

Helfam

Oddechový film bez hlubšího smyslu. Postava např. tělocvikáře anebo veverky je v celku povedená a donutí vás se minimálně pousmát. Konec filmu je předem jasný, ale jako oddechová komedie není film špatný. ()

kleishani odpad!

Väčšiu hlúposť som už dávno nevidela a asi ani nebudem vidieť. Hodnotenie je ešte menšie ako odpad. Nikomu neodporúčam tento film vidieť teda ak nechcete dostať rakovinu. ()

SNCIS

Hlášky: "Vím, co si myslíte. Ale já nejsem rasista, volil jsem Obamu!" / "Vy, já, Aruba, na mé lodi, tenhle víkend. Co říkáte?" - "Myslíte, že na vašem prstě nevidím kroužek, kde bývá snubní prsten? Tohle není mý první rodeo." / "Příšerný! Proto nás Japončíci předehnali." / "Vzpomínáš, Chase? Ve druhý třídě jsme u někoho spali, ty ses počůrala a příšerně ses styděla. Musel jsem ti slíbit, že to nikdy neřeknu. A neřekl jsem. A neřeknu! Takhle to je. Mám srdce na dlani, buší a vyzvání. Stále vyzvání." / "Tak jo, jsem zkouřená, musím vypadnout. Bacha na nohy!" / "Vidíš ty mistrovské trofeje? Nebyly tady, když jsem tu začal dělat. Visely támhle. Nařídil jsem je přenést." / "Líbí se jí, že je hezkej a populární. A ty seš... citlivej." - "To jsem, děkuju!" - "To není lichotka." / "Hajzle hnusnej!" - "Volalas mě?" - "Ne, hajzla hnusnýho." Dá se říct, že to je americká verze Fakjů pane učiteli. Nejžhavější scéna: Cameron myje auto. - 70%. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní