8 Out of 10 Cats (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Velká Británie, 2005, 42x24 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

Strašně varchlatý začátky s mizernym kapitánem Spikeym vystřídala skoro až bezkonkurenční přítomnost; WILTY aby se třáslo o neoficiální titul nejzábavnější panelovky. S Jonem je to uplně o něčem jinym než dřív. A Lock je pak samozřejmě vynikající stálice, díl je schopnej odtáhnout i uplně sám. (Gabby Logan ♥, tu při panel show prostě nejde nežrat). EDIT: Ačkoliv ji zbožňuju, Aisling se tady bohužel dost nechytá. Rob mi přijde super, ale ta nevyváženost je prostě do očí bijící. Bude to chtít další restart, se obávám.(21.8.2013)

Oproti speciálu je tohle neskutečně trapný, bohužel jsem se přehlédl a tak jsem viděl asi polovinu prvního dílu 21. řady. Troufám si říct, že mám docela slušné znalosti britské televizní scény, ale co se tady pohybuje za tragédy, to jsem opravdu nečekal. Velice slabé tři hvězdy a poučení pro mě, 8 out of 10 cats není 8 out of 10 cats does countdown, nechť má nepozornost slouží pro výstrahu ostatním.(22.5.2017)

Momentálně nejvtipnější tv show v UK(30.10.2012)

Restart s Aisling a Robem bohužel nedosahuje kvalit éry Seana s Jonem a nedivil bych se, kdyby po 20. řadě nastal da(e)lší hiatus.(6.7.2017)

Závidím Britům jejich inteligentní a vtipné celebrity. Opravdu pořad, který stojí za to... ale musíte být trochu anglofil :)(16.12.2012)

Doporučuji díl hned po Jimmyho skandálu s neplacením daní. Comedy gold.(5.5.2017)

Kdyby byly české pořady alespoň z desetiny tak úžasné, zvážím koupi televizoru. Jedna z nejlepších panel show, jaké UK vyprodukovala.(20.1.2013)

Skvělé vtipy, spousta zábavy, ale osobně nechàpu tu soutěžní část - soutěžící se hlásí jak chtějí až na pár výjimek a ve finále je stejně vlastně jedno kdo vyhrál.(15.4.2014)