8 Out of 10 Cats (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Velká Británie, 2005, 42x24 min

Účinkují:

Jimmy Carr, Jon Richardson, Sean Lock, Jason Manford, Aisling Bea, Rob Beckett, Joan Rivers, Peter Serafinowicz, Rhys Thomas, Janice Dickinson, Alex James, Greg Davies, Chris Addison, Simon Amstell, Jack Whitehall, Tom Rosenthal, Kayvan Novak, Olivia Lee, Russell Howard, Kelly Osbourne, Rhod Gilbert, Lorraine Kelly, Rachel Riley, Lorraine Pascale, Jack Dee, Uri Geller, Debra Stephenson, Bill Oddie, Phill Jupitus, Sue Perkins, Ralf Little, Michael McIntyre, Trevor Noah, Josh Widdicombe, Lauren Laverne, Jordan Stephens, Kevin Bridges, Katherine Ryan, Jamelia, Chris Moyles, Seann Walsh, Paddy McGuinness, Roisin Conaty, James Acaster, Nick Helm, Joe Lycett, Sarah Millican, Henning Wehn, Joey Essex, Edward Grimes, John Grimes, Isy Suttie, David O'Doherty, Gabby Logan, Charlotte Ritchie, Alex Brooker, Carol Vorderman, Joe Wilkinson, Paul Chowdhry, Holly Walsh, Rich Hall, Rufus Hound, Josie Long, Victoria Coren Mitchell, Mark Watson, Susan Calman, Chris Ramsey, Andrew Flintoff, Miles Jupp, Eamonn Holmes, Dave Johns, Christian Jessen, Mel Giedroyc, Jo Brand, Jennifer Metcalfe, Kym Marsh, Fiona Allen, Patsy Palmer, Tom Allen, Liza Tarbuck, Nish Kumar, Kate Humble, Elis James, Alexa Chung, Dawn O´Porter, Tom Davis, Micky Flanagan, Reginald D. Hunter, John Robins, Divina De Campo, Anna Richardson, Jamie Laing, Shane Richie (a.z.), Christopher Biggins, Jack Osbourne, Alice Levine

Simon Kotowicz

Komentáře uživatelů k TV pořadu (9)

Strašně varchlatý začátky s mizernym kapitánem Spikeym vystřídala skoro až bezkonkurenční přítomnost; WILTY aby se třáslo o neoficiální titul nejzábavnější panelovky. S Jonem je to uplně o něčem jinym než dřív. A Lock je pak samozřejmě vynikající stálice, díl je schopnej odtáhnout i uplně sám. (Gabby Logan ♥, tu při panel show prostě nejde nežrat). EDIT: Ačkoliv ji zbožňuju, Aisling se tady bohužel dost nechytá. Rob mi přijde super, ale ta nevyváženost je prostě do očí bijící. Bude to chtít další restart, se obávám.(21.8.2013)

Oproti speciálu je tohle neskutečně trapný, bohužel jsem se přehlédl a tak jsem viděl asi polovinu prvního dílu 21. řady. Troufám si říct, že mám docela slušné znalosti britské televizní scény, ale co se tady pohybuje za tragédy, to jsem opravdu nečekal. Velice slabé tři hvězdy a poučení pro mě, 8 out of 10 cats není 8 out of 10 cats does countdown, nechť má nepozornost slouží pro výstrahu ostatním.(22.5.2017)

Momentálně nejvtipnější tv show v UK(30.10.2012)

Restart s Aisling a Robem bohužel nedosahuje kvalit éry Seana s Jonem a nedivil bych se, kdyby po 20. řadě nastal da(e)lší hiatus.(6.7.2017)

Závidím Britům jejich inteligentní a vtipné celebrity. Opravdu pořad, který stojí za to... ale musíte být trochu anglofil :)(16.12.2012)

Doporučuji díl hned po Jimmyho skandálu s neplacením daní. Comedy gold.(5.5.2017)

sean + jon + jimmy(1.10.2020)

Kdyby byly české pořady alespoň z desetiny tak úžasné, zvážím koupi televizoru. Jedna z nejlepších panel show, jaké UK vyprodukovala.(20.1.2013)

Skvělé vtipy, spousta zábavy, ale osobně nechàpu tu soutěžní část - soutěžící se hlásí jak chtějí až na pár výjimek a ve finále je stejně vlastně jedno kdo vyhrál.(15.4.2014)