poster

Děs za zdí

 • Česko

  Oko dítěte

  (festivalový název)
 • Hong Kong

  Tong yan

 • Hong Kong

  童眼

 • Hong Kong

  Tung ngaan

 • anglický

  The Child's Eye

 • anglický

  The Child's Eye 3D

Horor

Hong Kong, 2010, 97 min

Kamera:

Decha Srimantra
(další profese)
 • Morholt
  *

  Neviděl jsem v 3D, ale silně pochybuji, že by to zážitek z filmu nějak výrazně ovlivnilo. Nebo zážitek.........nemyslím si, že by mě 3D nudilo míň. Tohle se zkrátka Pangům nepovedlo a nefungovalo tady skoro nic atmosférou počínaje, herci konče. Párkrát se ukázala nezaměnitelná asijská sinalá dívka a jednou jsem se trochu lekl. Snad první film této dvojice, u kterého jsem si občas musel pomoci zrychlováním. 10%(21.7.2012)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 3/10 Armodféra 4/10 Efekty 6/10/// PLUS: jednoznačně skutečnost, že to je natočeno ve 3D, i v tom klasickém rozměru ve kterém jsem film viděl je to hodně patrné, působí to zajímavě, bavilo mě tyto efekty vyhledávat a sledovat, atmosféra občas zapůsobí, nějaké lekačky tu taky najdeme MÍNUS: to je ale asi tak vše pozitivní na tomto snímku, nejhorší je všudypřítomná nuda, nebál jsem se, ani jsem se krom zmíněného nebavil, nechápal jsem postavy a ani jsem nechápal co se jim vlastně děje, proč se jim to děje, ani nebylo vysvětleno jak, že by nějaké nadpřirozeno, duchové, mno měl jsem v tom víc zmatek než jasno./// Shrnutí: Rozhodně se plánuji víc zaměřit na Hongkongskou, Thajskou či jinou asijskou kinematografii. Narážím na skutečnost, že mě lekačky všeobecně moc nebaví a někdy nepomůže právě ani pro mě zajímavé a neokoukané herecké obsazení, prostředí, mentalita tvůrců apd. Tak snad příště uvidím něco kvalitnějšího./// Celkem 37%///(24.11.2013)

 • ricci.s
  ****

  Tak tvorcovia slávnych hororov The Eye a Re-cycle nám opäť predviedli svoj talent a opäť sršia originalitou. Tentokrát tu máme okrem dlhovlasého ducha ešte jednu, o niečo zaujímavejšiu príšerku. V prvej polovici sa toho veľa neudialo, ale bolo tam niekoľko vydarených ľakačiek a pekných efektov, ktoré nenápadne predpovedali, že sa fakt máme na čo tešiť. A je to naozaj tak. Čím viac sa horor blížil k svojmu koncu, tým to bolo napínavejšie. Taktiež som spokojný, že myšlienka "temného" sveta z môjho obľúbeného Re-cycle ostala zachovaná aj tu. Odporúčam, užil som si :)(11.1.2011)

 • Campbell
  **

  A bratři Pangové opět ukazují že mají kvalitní scénář a že umí udělat atmosféru ale prostě neumí celej film udržet. Ze začátku jsem byl celej natěšenej že se budu po dlouhé době bát, ale prd. Až na tu atmosféru se tu nění čeho bát. Ani scéna kdy duch 5x něco řekne a pak se rozeběhne na ženskou nezapůsobila, byla už okoukaná z jejich filmu Oko. A to byla asi jediná scéna která mohla vystrašit. Atmosféra působila celkem dobře ale prostě jí to kazilo mnoho věcí, jako strašně ukřičený herci. Konec byl celkem zajímavej a monstrum mezi dítětem a psem vypadal dobře, ale na to si musíme počkat těch 90 minut. Upřímě už nevěřím že Pangové udělají aspoň průměrný horor.(15.3.2012)

 • J*A*S*M
  **

  The Child´s Eye používá asi všechny žánrové propriety, které jsou pro duchařské horory nutné, ale přesto vůbec nefunguje. Důvod je podle mne dvojí - zaprvé velmi špatní herci, zadruhé velmi špatná hudba. A jenom taková poznámka pod čarou: bojím se psů, bojím se dětí, ale zdejšího křížence mezi psem a dítětem jsem se nebál, ačkoli jsem se o to usilovně snažil...(14.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace