Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Skleena

Proti Sandlerovi nic nemám. Ani proti stupidním rodinným komediím, založeným obvykle na humoru tak trapném, až se člověk směje snad i proti své vůli. Ale tady to prostě nefungovalo. Alespoň tedy na mě ne. Hvězda za poprsí Brooklyn Decker :) ()

shyster

Nejnovější komedie od Sandlera se řadí po bok minulé komedie a to v tom špatném smyslu. Zkus mě rozesmát to možná zkusilo, ale nepovedlo se. I ta tradiční moralitka, která je ve všech Sandlerovkách, se tady nevyvedla. ()

bourec

Původně sem měl za to,že tohle se asi moc lidem líbit nebude,ale opak je pravdou.I já byl pobavenej až,až.70%. ()

Attta

Příjemné ačkoli hodně předvídatelné. Co mě dost překvapilo na takovou typickou odrhovačku, jsou docela příjemné herecké výkony jak Jennifer tak překvapivě i Sandlera. Občas zábavné a občas prostě klasicky americké. ()

Streeper

Nemůžu uvěřit, že jsme tuhle komedii ještě nikdy předtím neviděla. Bavila jsem se od začátku do konce. Několik hlášek z tohoto filmu mi utkvěly v hlavě snad napořád a dvojice Adam Sandler a Jennifer Aniston je dokonalá. ()

bukowski83

Hezké, milé, romantické, ale tak trochu klišé. Bohužel Sandlerovi romantické komedie, jsou všechny stejné a takové i zůstanou, ovšem alespoň člověk ví co od nich má čekat. ()

exitak

Když jsem po půl hodině začínal kroutit hlavou, o co to tady jde. Došlo mi, že se dívám na jiný film, než bylo v plánu. Sandlerovy komedie nebyl nikdy můj šálek kávy a hořce jsem zaplakal i tentokrát... ()

C0r0ner

Spojení slov romantický a komedie je pro mě jako stopka na křižovatce. U Zkus mě rozesmát jsem se ale bavil skvěle. Zaprvé díky dobrému scénáři, který se sice motal kolem vztahu dvou lidí, ale nabídl i spoustu jiných věcí, nutno podotknout, že velmi vtipných. Zadruhé se perfektně povedl casting, takže ve výsledku velká spokojenost. 90% ()

Martrix

Tisíckrát provařené téma o hledání něčeho, co máme celou dobu před očima. Ale z nějakého důvodu mi to tentokrát sedlo. Snad to bylo hereckým obsazením a zvláštní chemií mezi nimi. A možná že to bylo tím, že Dugan netlačil na pilu a nepokoušel se o prvoplánovité vtípky(mimo scény s ovcí) a tak působil celý film nenuceně a všechny postavy sympaticky. Příjemné překvapení byla i N. Kidman jako Devlin. Žánr romantický/komedie moc nevyhledávám, ale tentokrát jsem spokojený a Sandler mě navnadil na znovuhlédnutí Opilí laskou, které bylo ještě lepší. ()

J0hny5

Už od začátku příběh lehce předvídatelný ( i díky plakátu), film neni nijak moc vtipný, ale stejně si mě na závěr nějak dokázal získat.Možná to je neobjetivní tím, že jsem se slepě zamiloval do Jennifer Aniston, tim pádem asi v rámci objetivity jedna hvezdička dolu. ()

necisty

Zkusil jsem se rozesmát... a vyšlo to na výbornou! Vážně, takhle jsem se už dlouho nenasmál. Sandler je úžasný a obě ženy nádherné, ale Decker na celkové charisma Aniston prostě nemá:)! Děj se mi taky hodně líbil, protože to bylo zase něco trochu jiného, i když jsme teda všichni věděli, jak to dopadne, že:)?! Určitě tomu dávám plnou pětečku, protože to předčilo mé očekávání! U té ovce jsem byl mrtvý:D. ... Souhlasím s Malarkey ()

Pajky3

Jsem v šoku, překvapivě stravidelný film se Sandlerem z jeho vlastní produkce. O hvězdičku značící nadprůměr se to okradlo samo trapným fekálním vtípkem v závěru. Docela jsem se divil, co tady děla Kidmanka, ale peníze nesmrdí. A ty holky z Přátel asi nestárnou. Stejně jako Courtney Cox v Cougaru, tak i Jennifer Anniston tady vypadá moc dobře. A cameo Andy Roddicka pobavilo. ()

campix

To lepší ze Sandlera, tak by se dalo charakterizovat Zkus mě rozesmát. V posledních letech totiž nejsem nijak velkým fandou Adama Sandlera což u mě umocní nejspíše jeho nový počin Jack and Jill, jenže Zkus mě rozesmát je trošku jiná káva. Občas je sice trochu trapný, ale oproti jiným filmů je ještě v mezích a sice to není taková komediální jízda s nějakými lehce zapamatovatelnými a ikonickými vtipnými gagy, ale poctivá lineární romanťárna s příjemnou Aniston, která viditelně věkem zraje. ()

PainM8

To bych nominoval na Oskara :D Smích vám setrvá po celou dobu filmu. Jennifer Anniston a Adam Sandler, to byla ta nejlepší volba herců na rozhádaný pár, co v sobě nakonec najde to dobré. Fakt skvělý. 90% ()

pakobylka

Zkoušeli mě rozesmát a občas se jim to i podařilo ... ale ... co jsem vlastně čekala ? Rozhodně jsem neprahla po tom, aby byl každý zajímavý, nenucený a vtipný prvek vzápětí přebitý či přímo znásilněný nezajímavým, nuceným a nevtipným gagem vytaženým až odněkud ze čtvrté cenové skupiny. Neboť je sice možné akceptovat humor jakéhokoli druhu, ale obecně platí, že se s ním musí umět zacházet. Bídné 2* ()

Juto

Film vyzerá príťažlivo, je režírovaný s istotou a soundtrack je vhodný a nie príliš všeobecný. Napriek tomu, že scenár má niekoľko chýb, tak má veľa vtipných a nežných momentov. Príbeh je pomerne jednoduchý a  predvídateľný, ale aj veľmi zábavný. 7/10 ()