Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

DannyVlk

Spousta slavných herců, občas se jím ty povídky i vydaří, ale celé je to zabalené do nevzhledného chumlu, který nemá hlavu ani patu. ()

Bloodsnake83 odpad!

Mám rád komedie, ale tohle podle mě komedie není. Nechápu jak do toho filmu dokázali dostat tolik známých tváří. Shlédl jsem až do konce abych se ujistil, že ve filmu není alespoň trochu vtipného, ale za celých 98 minut jsem nic takového nenašel. Ztráta času. ()

Maulincio odpad!

"...vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd..." Spíš pěkně blbej mix něčeho co bych očekával tak od filmařů z mateřský školky. Upřímně nechápu jak se mohli všichni ti herci nalanařit do takové hovadiny. Dal bych hvězdičku za to, že se tam vůbec ukázali, ale... nakonec radši ne. Hovno je pořád hovnem i když ho posypeš třpytkami! Je to odpad! Jediný co se mě na tom líbilo, tak byl 1. trailer. Pokud šlo filmařům hlavně o získání "Zlaté maliny", tak gratuluju! ()

Alisce odpad!

To jako vážně? Nechápu proč herci jako Emma Stone, Kate Winslet, Hugh Jackman apod. mají zapotřebí ukazovat se v něčem takovém. Pro prachy? To bych radši tvůrcům sama zaplatila, aby se taková kravina už netočila než si za to nechávat platit. ()

JirkaJJJ

Tak tohle je určitě ta největší kravina, jakou jsem viděl. A zároveň film, u kterého jsem fakt brečel smíchy! Hledáte inteligentní humor? Hledejte dál. Chcete se pobavit? Pusťte si to!! Plejáda hvězd jinde neviděná, neexistující příběh, ale prostě zábava! Koukal jsem na to večer se sluchátky v uších v přeplněném spícím ECčku, velkej problém smíchem nikoho nevzbudit!! ()

Vercis19 odpad!

Horší film jsem v životě neviděla. Je to přes 90 minut neskutečně urážející, nechutné sr****, která postrádá pointu či jakýkoliv děj. ()

Courier odpad!

Udělat s takovým obsazením takový výkal by mělo být trestné. Jsem pro fekální humor, mám ho rád. Ale už od první scény s Wolverinem s pytlem na bradě jsem tušil, že tohle nedopadne dobře. Hodinu a půl jsem trpěl největší scénaristické blitky s největšími herci Hollywoodu v hlavní roli a nevěřil svým očím. Jak se Hugh Jackman mohl tomuhle upsat ?! Jak Halle Berry na tohle kývla ?! A Gere to udělal jen z laskavosti režisérovi..Film mně byl doporučen kamarády jako skvělá komedie. Od té doby si dávám pozor od koho filmové tipy beru, abych už nemusel trpět jako u tohodle “výtvoru”. ()

Signore

Absolutně nechápu, proč tento film vůbec vznikl (tím méně pak, proč se v něm objevilo tolik filmových hvězd). ()

Andy.222

Ti kdo psali tenhle scénář museli být stejně geniální jako šílení. Celý ten film je tak vyhrocený do absurdna, až je to hrozně vtipné. Samozřejmě lepší humor střídal ten slabší, ale třeba povídky ibabe a leprikón byly prostě dokonalé. Poctivé tři * ()

kubixix

Když si tak v duchu spočítám, kolik hvězd bych udělil, nabízejí se tři. Obecně řečeno, ono to není žádné terno. Neváhám ale přidat ještě jednu poslední za úžasný zážitek. Musím říct, že již dlouho jsem se tak u filmu nenasmál. Některé scény překračovaly absurditu a dostávaly se až k lehce trapným. Stále to ale oprati dnešním jiným filmům bylo alespoň funkční. Ty vtipy, ta nadsázka, měly své opodstatnění narozdíl třeba od Grimsbyho. Takže závěr jest, že to není rozhodně pro slabší povahy, kteří brečí u Titanicu a nedají dopustit na romanťárny. Ale pokud máte alespoň trochu zvrhlou mysl, doporučuji! ()

Tethys

tak extrémní a neslýchané, za hranicí "slušnosti a vkusu" , že to člověka musí uchvátit :) jak napsal David Edelstein v New York magazine: "Je to vzácné vidět kus hovna, které ve skutečnosti vypadá a zní jako kus hovna," "Je to docela vzrušující!" ()

Kapuce

Kdo nemá rád černý humor tak se na to neďivejte... Jinak by neměl tak špatný hodnocení... Černý humor je tu fakt dobrý a film má super nápad.. Už jenom to že tu hrají takové filmové hvězdy.... Vy jste černý oni bílí.... tohle není hokej 😁😁👍👍 7/10 ()