Mitch a Dave jsou nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch je druhořadý herec, který mění ženy častěji než ponožky. Jednoho dne se spolu sejdou, popijí alkohol a u fontány si oba v tentýž okamžik přejí ocitnout se v kůži toho druhého. Následující den ráno se probudí a zjistí, že jejich přání byla vyslyšena. Nejraději by se zase hned přeměnili zpátky, ale kouzelná fontána byla mezitím odstraněna. Kam byla převezena, není možné kvůli byrokracii hned zjistit, a tak oběma mužům nezbývá než začít žít život toho druhého. Mitch musí zastoupit Davea v případu fúze firmy, na jejímž výsledku záleží, zda mu bude přiznáno partnerství. Dave má v Mitchově podobě natáčet porno. Ani jednomu se ale nový způsob života nelíbí. Podaří se oběma mužům nezničit si navzájem vlastní existenci dřív, než naleznou způsob, jak vše vrátit do původních kolejí? (TV Nova)

moviesfan

Komedie mě mile překvapila. Sice byla někdy zbytečně ujetá, ale herci byli sympatičtí a místy jsem se dobře pobavil. ()

JohnCZ

Komedie, kterou nahoru hodně táhne herecké obsazení, protože nebýt toho, byl by to vesměs průměrný film s nijak zvlášť promyšleným humorem. Zahrané je to ale výborně, navíc Olivia Wilde tu je zase nehorázná kočka, na kterou je radost pohledět. ()

Marsik

Já se poměrně dobře bavil, i přes to, že jsem musel být naprosto potichu, protože hlasitost notebooku nedovolovala vyšší úroveň :) Reynolds a Bateman jsou docela srandisti. Taková oddechovka, i když v podstatě magořina :) 70% (with J.) ()

PauloZ

Pro mě příjemné překvapení. Change-Up je velmi povedená komedie, plná opravdu zábavných situací a hlavně s velmi svižným průběhem. Nejvíc mě asi bavil Bateman, který hrál skvěle. Zbytek obsazení ale také paráda. Konec je možná moc zdlouhavý a chvílema dojemný. Každopádně hodnotím 4*, protože jsem se výborně bavil. ()

jarkolar

Příjemná komedie na volné odpoledne. Nic přelomového, ale rozhodně ne propadák. Humor je dost přímočarej, stejně jako děj, což někomu nemusí sednout. Možná trochu přehnaná hustota sprostých slov na tento žánr - není mezi nimi snad ani 2 minutová pauza. Po dobrém začátku to sklouzne (jak asi každý čekal) k vyzdvihnutí rodinného života a vše se v dobré obrátí. Konec se mi moc nelíbil stejně jako způsob přeměny ... ale holt to nesmí člověk brát vážne. Největší dojem na mě udělal Jason Bateman. ()

FFilipCZ

Chválím herecké obsazení - typově přesně zapadající. Mitchovy hlášky jsou fakt pekelný! A závěrečná scéna s rybama mě neskutečně pobavila! :D ()

Anchi

Na začátku špatně sestříhané záběry zapudrovaného obličeje. / "U have no job" "U have no hair." / "Story time is over, go fix your hair" *slap over the girl's butt and she falls on the staircase. / "Hey hey, what's your name?" he is tapping a little baby, one of the twins "Why can't they talk yet, are they retarded or something?" / scéna s miminama v kuchyni při krmení ve 3 ráno - mixér, sekáček, zásuvka... / ()

Pontius

Z podobných záplatek se dá vymáčknout mnohem více. Nebýt Olivie, asi by mi tam chyběl někdo, kvůli komu to vůbec dokoukat. ()

SaNcHeZ_cz

Ryan Reynolds a Jason Bateman v Mezi námi chlapci? Ani náhodou. Z filmu je cítit snaha vyrovnat se komediím se stejnou zápletkou, avšak chybí jakýkoliv důvod, proč to vlastně sledovat. Maximálně nesmírně sexy Olivia Wilde a sympatický Ryan. Nic jiného z The Change-up nevytáhnete. Čistý průměr jen dokládá koktejl místy až opravdu nechutného humoru a opakující se motivy neustále dokola. Těch pozitivních momentů je tu až přehnaně málo. ()

zlabus

První hodina byla čistokrevným utrpením, poté to přešlo do tisíkrát viděného standartu, u kterého jsem se asi třikrát i pousmál. Nad vodou (absolutního podprůměru) to drží hlavně neuvěřitelně nádherná Olivia WIlde. 50% ()

Rosana

Zajímavá studie toho, že nemáme nikomu nic závidět, protože nevíme, jaký je jeho život doopravdy. Legrace taky byla. Nachcat do fontánky. ()

Wysch

Strašně to zestárlo, fekální až na půdu, ale původní hodnocení tu nechám, protože střípky Deadpoola a nádherná Olivia. No. ()

ArsenalEagle

Člověk si jde pro průměrnou komedii, ale dostane se mu parádní jízda. The Change-Up není žádné veledílo, žádná inteligentní a decentní filmařina, ale je to čistá a nefalšovaná americká komedie. Vtipná, opravdu svižná, se spoustou vtipných scén (i pár fekálních a nízkých, přesto nijak agresivních a nehodících se) a krásných žen. Skvělé tempo, které se drží po celou dobu, a příjemný nadhled. A pokud svůj nadhled dokážou využít i diváci, budou se skvěle bavit. V opačném případě mi jich je líto, protože tahle komedie se prostě povedla. ()

Praxis

Bateman i Reynolds jsou skvělí, všechno je to taková ta sprostá feeling good rodinná komedie s romantickou jiskrou, že jsem chvilku uvažoval i o čtyřech hvězdách. Ale nakonec jsem ubral, protože některé věci jsem trochu nepobíral - hlavně ta naprosto creepy hororová miminka, co po lidech hází nože. Zkrátka některé věci byly až moc over the top. Jinak jsem se celkem bavil a nad stokrát vyvařenym námětem výměny těl jsem zdaleka neusínal a dokonce jsem se i párkrát od srdce zařehtal. 70% ()

Riddick77

Čekal jsem totální pohromu a místo toho jsem dostal opravdovou komediální pecku. Opět se ukázalo, že kombinace dobrého hereckého obsazení, správné chemie mezi hlavními představiteli, sympatických charakterů, humoru a romantiky, přiměřené dávky nadhledu a Olivie Wilde - to vše ve správném poměru - může dostatečně obarvit a oživit poměrně stereotypní příběh o výměně dvou protikladných charakterů, které vyznávají rozporné hodnoty. Reynolds a Bateman jsou oba výborní, přičemž dámy v čele s božskou Olivií Wilde a sympatickou Leslie Mann nezůstavají pozadu. Bavil jsem se a fandil jsem od začátku do konce. 9/10! ()

JJ.Gibson

The Change Up je dobrá komedie a slovo dobrá ji vystihuje úplně přesně! Několik fajn momentů, sem tam člověk zasměje. Ale není zde nic, co by mě donutilo dát vyšší hodnocení. Nadruhou stranu musím říci, že mě baví Jason Bateman, komediálnost má v těle! Třešničkou na dortu byla Olivia Wilde :) ()