Reklama

Reklama

Polda a polda

(seriál)
všechny plakáty
Trailer
USA, 2010, 14 h 32 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Matt Nix

Hrají:

Bradley Whitford, Colin Hanks, Jenny Wade, Diana Maria Riva, Kimberly Lynn Campbell, Jenna Burris, A.C. Hensley, Alex Fernandez, Andrew Divoff (více)
(další profese)

Epizody(20)

Na policejním oddělení majetkových trestných činů v Dallasu slouží detektivové Jack Bailey a Dan Stark. Jack by byl rád úspěšný a chtěl by pracovat v oddělení vražd. O tom však jeho nadřízená poručice Ana Ruizová nechce ani slyšet. Starší Dan je samorost, bydlí v karavanu, rád se napije, potrpí si na ženy a má neortodoxní metody vyšetřování. Když jsou přivoláni k případu ukradeného zvlhčovače v domě Eileen, Dan využije čas a sblíží se s ní. Jack najde stopy krve. Ukáže se, že zloděj je v trestním rejstříku za loupeže a jmenuje se Julius Grant. Mezitím se dealer Javier Escalante, který vozí zboží od drogového bosse Romera z Peru, rozhodne, že zmizí i se čtyřmi miliony za kokain. Jede za plastickým chirurgem Bradem Kalfusem, aby mu změnil tvář. Operace se nezdaří a Kalfus si myslí, že je Escalante mrtvý. Naloží ho do kufru vozu a poprosí známého Julia, aby auto odvezl do Mexika. Zaplatí mu deset tisíc dolarů a daruje zamčený golfový pytel, který přivezl Escalante. Když Romero zjistí, že Escalante uprchl, vyšle za ním zabijáka Pedra, vycvičeného CIA… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

GlaDOS 

všechny recenze uživatele

Po několika dílech musím říct, že Polda a polda je daleko lepší jak kdejaká rádoby-cool-drsná-vážná kriminálka Ňůjork nebo Majami. Vždy se bavím skvělým mixem humoru a dobře dávkované akce. A tak charismatickou dvojici poldů jen tak někde neuvidíte. Pokud se chcete nezávazně pobavit, rozhodně by vám tento dobře zvládnutý seriál neměl uniknout. ()

Drunk_Queen 

všechny recenze uživatele

Jack Bailey a Dan Stark řeší ty nejpodřadnější zločiny, které se kdy udály: majetkové trestné činy. Ale co když se tyhle ,,zločiny" ukážou nakonec jako ZLOČINY? Vyklube se z toho skvělá zábava. A z detektivů Jacka a Dana skvělí baviči. Tihle dva jsou docela smolaři, když zkouší vyšetřit takový případ, jsou schopni napáchat 100x větší škodu. Usměrnit je zkouší kapitánka Ana Ruizová, ale nijak se jí to nedaří. Pomáhá také podvodníček Julius, každá pomoc se hodí. A jisté pomoci se poldům dostává i od právní zástupkyně Liz Traynorové, mimochodem Jackovy ex. Skvělý krimi kolotoč zábavy. 100% ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 24.6.2011 (R: PRIMA COOL = 6.1.2013)+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 4.7.2013, réžia českého znenia (PRIMA COOL 2011) = ZUZANA TABERYOVÁ - Každá epizóda sa drží pevnej "mustry". Parťáci idú vyšetrovať nejakú banalitu a tá sa postupne vyvrbí do zásadného a nebezpečného prípadu. Toto však rozhodne nie je na škodu, pretože scenáristi dej prešpikovali vražednými hláškami detektíva Starka, ktorý má pomerne svojrázne vyšetrovacie metódy a jediné čomu dôveruje je vlastný inštinkt. :-) Mimochodom upútavky na PRIMA COOL sú "boží". (13.6.2011) - Z neznámych pravdepodobne načisto zcestných dôvodov premenovala JOJ tento seriál namiesto obligátneho POLIŠ A POLIŠ na BAD BOYS. Chvalabohu ako som zistil podľa ukážok, ponechala pôvodný - absolútne dokonalý - český dabing. ()

tomeek 

všechny recenze uživatele

Po pár episodách mi ti dva přitostli k srdci. Buranský Stark a idealista Bailey se spolu snaží řešit případy, jeden nevědomky ovlivňuje druhého a mají toho společného víc, než by tušili. Grilovací omáčky, sympatičtí herci, cynický humor a řešení ze staré školy mi sedí a je to naprostá pohodička, má to tempo a hlavně - na nic si to nehraje. Zábavný seriál, který si jede v 80's stylu a jakých je málo. ()

Bobestom 

všechny recenze uživatele

Detektiv Bailey a Stark. Bailey je mladý šprt, který chce vše dělat podle předpisů. Jeho kolega Dan Stark je jeho přímým opakem a z toho právě vyplívá humor. V každém díle je nějaká geniální nezapomenutelná scénka, která vás donutí se nahlas zasmát. V jedné epizodě jim nechtěli půjčit sledovací zařízení, tak do kufru auta zavřeli hlídaného svědka. :-D :-D Zkrátka tendle seriál mi padnul do noty a spolu s perfektním soundtrackem nemám důvod k horšímu hodnocení! 5* Co se českého dabingu týče - obsazení hlavních postav je dobré (Bouček a hlavně pan Oliva je boží), vedlejší role opět pokulhávají kvůli opakujícím se hlasům v každé epizodě. ;) ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama