Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americké vojnové námorníctvo poverilo úlohou nájsť nejaký efektívny prostriedok, ktorý by bol účinný v boji so somálskymi pirátmi, spoločnosť Blue Water, špecializujúcu sa na genetické inžinierstvo. Produktom ich výskumov je tvor, ktorý vznikol skrížením bieleho žraloka a chobotnice. Ako to už býva, objaví sa malička chybička a tento netvor sa dostane na slobodu a okamžite sa začne predvádzať v plnej kráse ... (beso74)

(více)

Recenze (69)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

„Ale ne, takhle ne....uááááá!" Jistě, když už si vybrat smrt, tak rozhodně ne v podobě chapadel a žraločích zubů. Napínavý příběh o honbě za laboratorním zabijákem, jenž byl navíc upraven tak, aby byl agresivnější, nepostrádá škopíky krve, řev trhaných a požíraných obětí, hrůzu a děs. Kamera také zprostředkuje nádherné lokace v Mexiku (Puerto Vallarta, Jalisco) - moře, pláže, útesy, džungli, tamější zábavu i adrenalinový bungee jumping. Samozřejmě největší slabinou jsou efekty, které jsou občas až příliš laciné, s čímž se ovšem u těchto snímků musí počítat. Film má i řadu komických scén a takových, kdy víte, jak dopadnou, a máte radost, že jste se nespletli. „Ne, nic takového neexistuje, neboj se. Áááááá!" Eric Roberts je standardní slizký padouch, a i když je hvězdičkou béčkových filmů, tak jako jediný zde skutečně hraje. Pro fanoušky podobných snímků příjemná sci-fi komedie se slušnou kamerou a pěknou hudbou, ostatní by se měli poohlédnout po něčem onačejším. Za mě očekávaná spokojenost. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Eric Roberts a Roger Corman se na stará kolena snad zbláznili. Absolutně nechápu jejich spolupráci se společností Syfy, která se zřejmě v posledním roce rozhodla začít konkurovat Asylum. Novým hitem se staly přerostlá a zmutovaná monstra, které díky otřesným digitálním efektům stojí za h...o. I Sharktopus vypadá hodně k smíchu zvláště pak, když vyleze z vody a za pomoci svých chapadel si to šněruje po břehu. Asi nejzajímavější jsou holky v bikinách, kterých je tu opravdu hafol a tak se je alespoň na co dívat. Jinak je to ovšem podprůměrná tragédie, u které se musím smát už jen z povinnosti. Občas se tu však vyskytly docela zajímavé gore scény, které rovněž zvedly mé hodnocení. 3/10 ()

Reklama

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Nebylo to zas až tak hrozný, abych dal odpad. Ten nápad se "Žraloknicí" bych hned neodsuzoval. Kdyby to bylo víc uspořádané a ne jen jednotlivé útoky tohoto mutanta, bylo by to ještě lepší. Efekty samozřejmě hrozné, ale to podobnému výtvoru nemůžeme moc zazlívat. Některé scény stály za to a i děj nebyl nudný. Nesmí se to brát moc vážně, na vyzevlené odpoledne se to celkem hodí. 30% ()

Mi Nü-Chai 

všechny recenze uživatele

Tohle by si zasloužilo nějakou zvláštní cenu za střih. Skoky mezi (pravděpodobně) záběry z dovolených různých členů štábu a filmovým dějem byly velmi humorné. A ano, po chapadlech samozřejmě lze chodit, jednoho dne chobotnice v bojové pohotovosti vystoupí na povrch a kdyby ho v závěru ten blboun bez trička neodpráskl, možná by je vedl Sharktopus. První Trololo ♥ ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Corman má už v produkci a i v režii dost kravin a asi mu to bylo málo tak přidal další. Shakrtopus je neuvěřitelná kravina která si to ale naštěstí uvědomuje a tak si dělá občas srandu sama ze sebe. Já si myslím že kdyby film režíroval někdo jiný než průserář O´brien dopadlo by to lépe. Takhle mám jen směsici scén kde stejnak každý čeká kdy se objevý žralok. Scény s ním jsou nejlepší jsou zábavné a překvapivě i krvavé. Roberts odvádí svůj špatný standart a ostatní herci tu jsou jen kvůli vzhledu. Scéna s Cormanem byla hodně divná, ale celkem úsměvná. Já film řadím do průměru. ()

Galerie (2)

Související novinky

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

21.02.2016

Pokud jste viděli nějaké béčko z 50., 60. nebo 70. let, je velká šance, že ho má na svědomí Roger Corman. Legendární producent a režisér sice nikdy nedosáhl "áčkového úspěchu", jeho levné drsárny ale…

Reklama

Reklama