Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americké vojnové námorníctvo poverilo úlohou nájsť nejaký efektívny prostriedok, ktorý by bol účinný v boji so somálskymi pirátmi, spoločnosť Blue Water, špecializujúcu sa na genetické inžinierstvo. Produktom ich výskumov je tvor, ktorý vznikol skrížením bieleho žraloka a chobotnice. Ako to už býva, objaví sa malička chybička a tento netvor sa dostane na slobodu a okamžite sa začne predvádzať v plnej kráse ... (beso74)

(více)

Recenze (67)

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Nebylo to zas až tak hrozný, abych dal odpad. Ten nápad se "Žraloknicí" bych hned neodsuzoval. Kdyby to bylo víc uspořádané a ne jen jednotlivé útoky tohoto mutanta, bylo by to ještě lepší. Efekty samozřejmě hrozné, ale to podobnému výtvoru nemůžeme moc zazlívat. Některé scény stály za to a i děj nebyl nudný. Nesmí se to brát moc vážně, na vyzevlené odpoledne se to celkem hodí. 30% ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

„Ale ne, takhle ne....uááááá!" Jistě, když už si vybrat smrt, tak rozhodně ne v podobě chapadel a žraločích zubů. Napínavý příběh o honbě za laboratorním zabijákem, jenž byl navíc upraven tak, aby byl agresivnější, nepostrádá škopíky krve, řev trhaných a požíraných obětí, hrůzu a děs. Kamera také zprostředkuje nádherné lokace v Mexiku (Puerto Vallarta, Jalisco) - moře, pláže, útesy, džungli, tamější zábavu i adrenalinový bungee jumping. Samozřejmě největší slabinou jsou efekty, které jsou občas až příliš laciné, s čímž se ovšem u těchto snímků musí počítat. Film má i řadu komických scén a takových, kdy víte, jak dopadnou, a máte radost, že jste se nespletli. „Ne, nic takového neexistuje, neboj se. Áááááá!" Eric Roberts je standardní slizký padouch, a i když je hvězdičkou béčkových filmů, tak jako jediný zde skutečně hraje. Pro fanoušky podobných snímků příjemná sci-fi komedie se slušnou kamerou a pěknou hudbou, ostatní by se měli poohlédnout po něčem onačejším. Za mě očekávaná spokojenost. ()

Reklama

MiniMer 

všechny recenze uživatele

Pokud čekáte horor, u kterého budete hrůzou křičet, strachy si zakrývat oči a bát se ve vaně, tenhle film si rozhodně nepouštějte. Pokud se chcete výborně pobavit či dokonce někdy vřískat smíchy při pohledu na zmutovanou příšeru, která se jen tak prochází po kamenech, není nic lepšího! Ač jsem se na snímek dívala za účelem strachu a napětí, což vůbec nesplnil, musím tu jednu hvězdičku za ty návaly smíchu prostě dát:) ()

Ragdoll odpad!

všechny recenze uživatele

Ne, tohle přece nemůže být myšleno vážně... obluda jako z deset let staré počítačové hry, všechna úmrtí trapná až to bolí, herecké výkony, kvalita příběhu, vizuální triky... všechno se dá hodit do jednoho pytle pod názvem “sračka“. Ale i když to bylo směšné, nevadilo mi to, protože jsem chtěl najít nějaký podobný film absolutně pod úrovní, abych se měl čemu zasmát (několik posledních komedií, co jsem viděl, nesplnilo moje očekávání, takže jsem na to musel jít jiným způsobem) a vyplatilo se to. Po tomhle vám bude každý snímek připadat jako oskarový trhák... ()

djbarrel 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná kravina :) ale je fakt, že film mě pobavil a o to asi šlo především a proto dávám jednu hvězdu. Jinak samozřejmně o hororu nemůže být ani řeč, je to pohádka s mutantem, plná logických chyb a scén, za které by se ani Uwe Boll s Edem Woodem nestyděli. prostě příšerná kravina, ale je fakt, že vtipná. 15 % ()

Galerie (2)

Související novinky

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

Roger Corman chystá Rallye smrti 2050

21.02.2016

Pokud jste viděli nějaké béčko z 50., 60. nebo 70. let, je velká šance, že ho má na svědomí Roger Corman. Legendární producent a režisér sice nikdy nedosáhl "áčkového úspěchu", jeho levné drsárny ale… (více)

Reklama

Reklama