Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (více)
všechny plakáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

Víteček odpad!

Šel jsem do tohoto filmu bez velkých očekávání. Čekal jsem obvyklou nekvalitu studia Asylum na kterou se prakticky nedá koukat, ale to jsem se mýlil. Byl jsem překvapen. Mile překvapen. Tenhle film dával smysl, příběh byl ucelený, nebyly v něm žádné slepé uličky (třeba nic s elektrárnou) a nelogičnosti. I dialogy byly rozumné. Lidé a monstra se nepřemísťovali z místa na místo, jak je napadlo a monstra neměnila neustále velikost. CGI bylo velmi kvalitní, příšery vypadaly velmi věrohodně, souboje byli kvalitní a velmi plynulé. Zázračně se tam také neopravovaly helikoptéry a neuzdravovali umírající lidé a pokud krokodýl někoho sežral, tak ho následně nevyplivl a neusnul. To by samozřejmě byly nesmysly, ale naštěstí tam nic takového nebylo. Stejně jako nebyly v ponorkách hloupě umístěné stoly s rádii a nedošlo k živelné katastrofě. Takže za mě veliká spokojenost a nebojím se dát plný počet... eh... ne ...počkat... Omlouvám se, spletl jsem se, to byl jiný film. Mrzí mě, že hrál Robert Picardo v takovéto a podobných kravinách, myslím, že má na víc. A nikdo mi nevymluví, že spolu ve skutečnosti krokodýl se žralokem neměli poměr. Dokud byl krokodýl v džungli, tak neměl žádná krokodýlátka. A proč? Nebyl kdo by oplodnil jeho vejce, samozřejmě. A najednou, když se dostane do moře, se ze všech jejích vajec líhnou potomci, někdy i v tom okamžiku, kdy je naklade (ne-li dřív) a film jasně zmiňuje, že žralok navštěvuje všechna místa, kde vajíčka jsou. Myslím, že je to jasné. ()

zzzzzjjjjj odpad!

Sr*čka všech sr*ček. Doporučuji shlédnout video od Maceho na YouTube, "Dívám se na nejhorší horor všech dob". Taky právě z tohoto videa snímek pouze znám, ale na názor to stačí... Jak film, tak to video je sice hovadina na Ntou, ale právě proto se na těchto dvou tvorbách s chutí ujedete. 😂 Film ale stál za velký kulový. Je vidět, že režisér má oblibu v takovýchto filmech, a to mluvím i o jejich názvech... 🙈👎🦈 ()

mFranta odpad!

Nééééééé, proč, proč? Už první díl byl naprosto k nekoukání a tohle je ještě horší- několikrát za film zrecyklované záběry, grafika efektů horší než u počítačových her let 90., naprosto tupé herecké výkony, kamera a prostě všechno. Ach jo, doufám, že Asylum nechystá ještě třetí díl- to už bych vážně nepřežil. ()

dthwinter odpad!

Žralokovi s chobotnicí jsem tu jednu hvězdičku dal, ale přestože asylume opět dostál své pověsti, tantokrát už ani ta hvězdička nebude. Nasmál jsem se sice dost, ale popravdě si už ani nepamatuju, kdy jsem viděl horší film. ()

Ondrew odpad!

Zase raz som sa vecer pustil do odvaznej cinnosti, t.j. napadlo mi, ze si mrknem nejaky film z produkcie Asylum. No a... dopadlo to zhruba tak, ze drvivu vacsinu casu som skratka nechcel verit tomu, co sa odohravalo na obrazovke. Lenze, kedze vieme ake studio za tymto brakom stoji, niet sa vlastne co cudovat. Jedno plus by sa ale naslo -- pomerne dobre sa pri tom zaspava ;) ()

maniak.sused

Vzhľadom k tomu, že Mega Shark vs Giant Octopus nastavil latku vysoko, bál som sa sklamania. Predsalen obrovský žralok, na ktorom doslova môžete počítať pixely, vyskakujúci z mora do výšky 10 000metrov a útočiaci na lietadlo, to patrí aj v rámci Asylumáckeho portfólia medzi silné momenty. O herectve Lorenza Lamasa ani nehovorím. Napokon však musím konštatovať, že ani voľné pokračovanie nesklamalo, práve naopak. V rámci dialógových replík sa vo filme objavilo hneď niekoľko skvostov. ,,Dúfam, že je tu každý na to, aby chytil toho Pažraloka Šabľozubého (z hľadiska lexikálnej morfológie je skombinovanie pakoňa pásavého a už vyhynutého tigra šabľozubého vskutku geniálny počin). ,,V Orlande je dnes viditeľnosť 2percentá" (viditeľnosť v percentách merajú asi iba mozgy z Asylum) či ,,Mali by ste sa radšej zaoberať tým 450 metrovým krokodílom." (polkilometrové čokoľvek, Bobe?!). Dôležitým momentom filmu je tiež to, keď si agentka dá dole vrchnú vrstvu a ostane iba v tielku, ktoré jej ide až do konca filmu prasknúť pod náporom bujného a krásne sa vzpínajúceho poprsia. Záverečný súboj sa dal zvládnuť lepšie, ale poteší, že najprv v jednom zábere bomba rozmetá telá oboch monštier na kusy a o pár desiatok sekúnd klesajú ku dnu ich kompletné siluety. Herecké výkony boli síce bohužiaľ o pár percent lepšie ako v Mega Shark vs Giant Octopus, no bolo to vynahradené debilne absurdným konaním postáv a niekoľkými naozaj zábavnými útokmi zvierat, z ktorých sa zdalo, akoby si ich hlavne Crocosaurus naozaj vychutnával s veľkým potešením. Proste keď to mám zhrnúť, každý fajnšmeker céčkovej monster kinematografie si určite prišiel na svoje. ()

Carnosaurus

Nádherně úchylné béčko s trapnými triky a ještě trapnějšími herci zachraňuje jeden fakt. Tenhle film má koule. Nehraje si na nic a ještě se dokáže shodit. Samozřejmě, že podruhé se dívat na něco podobného hraničí s masochismem, ale myslím, že pravý fanda monstr, eko, já nevím co, snímků, nad touhle jednohubkou může zajásat. Návíc má ten film tak kulervoucí název, celkem sympatická hlavní megazvířata a občas dokonce i překvapí, když zamíchá s pořadím jdoucích na smrt. ()

B3njamin odpad!

už jenom ten název sráží hodnocení filmu na ** ale to co se pak začne dít v prvních minutách filmu je naprosto jedinečné:D ()

Dave.wud odpad!

Tak jo film je ještě horší, než se jmenuje. Ze začátku jsem se tomu smál jaká je to blbost, ale pak už se tomu smát ani nedá.. Souboj Megažraloka s Crocosaurem by dokázal natočit kdokoliv líp i s mobilem. Hrůza děs. ()

bmx6

Mega brak,tak nějak by se měl nazývat tento film,protože tak strašně hloupý film(samozřejmě je jich mnoho),ale tento mě za poslední dobu fakt dostal.Jen jsem nevěřícně zíral jak někdo toto mohl vyslat do světa a když vidím,že existuje ještě daleko více skvostů s podobným názvem,tak mi je do breku.Alespoň ten scénář byl fantastický,protože takové hovno jsem už dlouho neslyšel.Opravdová zábava.Já jen nechápu,proč se vlastně točí takové hlouposti.Je to prostě HNUS a už nikdy nechci podobnou věc vidět.Jednu hvězdičku dávám jen proto,abych neurazil ty obrovské stvůry,které na mě pokukovali celý film. ()

Chaloupek

Hlavními hrdiny a zároveň scénaristy jsou přerostlý digitální krokodýl a žralok. A podle toho to taky vypadá. Vrcholem filmu je scéna, ve které žralok vdechne ponorku. Pak už to trochu ztratilo na síle, ale napnutej jsem vydržel až do konce. Bohužel, nic horšího už nepřišlo... ()

Martynez

Perfektní Megasračkosaurusovina....... nekoukatelný, k nevydržení, ale ta snaha všech lidí na place ta byla fakt ukázková!! Nesmí se to opravdu brát ani jako film a už vůbec ne jako horor to by pak totiž i Čmelda s Brundou byli exploitation slasher podle skutečné události. ()

chaosteory

Asi půjdu proti proudu, ale Megashark part 2 mi přijde lepší než předchůdce. Tím lepším nemyslím, že by se zrodily nové Jaws, to vůbec. Oproti jedničce je tu méně trapnosti, takže žadné sežrané stíhačky, žádný Golden Gate. Absenci "Lamanose" spíš vítám a opakované záběry nemají kadenci samopalu. Nadruhou stranu děj je stejně dementí, role jsou předimenzované, dialogy z komiksu a triky (jsou to ještě vůbec triky??) na úrovni Photoshopu. 100% Asylum, žádné náhražky :-) . ()

MakinaB odpad!

Tak, jednička se ještě dala dokoukat, ale tohle .....probohaaaa. Tohle je děsivý a to jsem teprve zkoukla prvních 20 minut. Aspoň, že ty herecké výkony už nejsou tak děsně trapné. To jsem fakt tak blbá, že jsem se podívala i na tento druhý díl??? Asi jsem sadomasochista se zálibou v sebepoškozování, jináč to není možné... Jen se modlím, aby náš žralok už nemohl s ničím bojovat ..... i když ....takový mega pavouk, mega had, mega pták ......ty by možná náš megažralok ještě zvládl, ale v posledním díle nastoupí mega blbost a proti té už by neměl šanci ()