Odstřelovač: Reloaded

Seržant Brandon Beckett (Chad Michael Collins), syn známého snipera Thomase Becketta, pracuje v amerických mírových sborech v Demokratické republice Kongo. Jednoho dne dostane rozkaz zachránit evropského farmáře, jenž uvízl uprostřed nepřátelského území povstalců. Když Beckett se svými muži přijede na farmu, přepadne je tajemný sniper a jeho útok přežije pouze zraněný seržant. S pomocí otcova bývalého chráněnce, instruktora odstřelovačů Richarda Millera(Billy Zane), se musí Beckett naučit myslet jako sniper a vypátrat vraha dříve, než se vrátí a dokončí svou práci. A také odhalit vůdce spiknutí, který dal rozkaz vyhladit Beckettův tým. (oficiální text distributora)

rossi001

jako cekal jsme co to bude za beckovou sracku, a ono to bylo vcelku povedene becko. Pekny prehled zbrani, pekne chutovky, hlavne strely z cal.50 :-D Bily Zane sympatak. Slo poznat ze neslo o americky film a tak scena strileni rebelu v trave nemelo takovy smrnc. Kazdopadne po vynikajicim Odstrelovaci s Markem Walhbergem, dalsi pocvedeny kousek se sniper tematikou 70% ()

Luukec

Jak napsal klida, záběry na krajinu, zvířata atd. sou sice hezký.. ale to je asi tak všechno.. Děj totálně nelogický a kýčovitý, typický videofilm, jenom tentokrát z prostředí Afriky.. do konce sem se sice dodíval, ale podruhé už to asi neudělám.. ()

mala_kea

Kdo chtěl čekat na nějaké "lepší" pokračování na původní snímek, musel čekat poměrně dlouho. Pravdou je, že snímek je plný americismu, ale k příběhu vás táhne jakési poutu, ikdyž jde o příběh strohý jako bačkora. No, ale Patrick nám dokázal, že každý sniper nemusí být samolibný nafoukaný idiot a že jeho řemeslo nepatří do starého železa. ()

darkreider

Bláhovo som čakal, že film bude prevážne o plížení sa džungľou s dlhou zbraňou obalenou v khaki handre. Ale ono to sa viac kecá ako strieľa. Keď už k tej streľbe príde, tak to nie je najhoršie, ale zase raz sú tí vojaci bez mozgu. Bežíme ku stromom, aby nás sniper nedostal a keď jeden zahučí do nejakej jamy, tak druhý sa zastaví nad ním a ešte sa snaží o nejaké to múdro. No nečakane to dostane olovom do obočia. A dosť ma štvalo, že sa bejby Beckett nepozeral cez kolimátor, keď pálil z tej M4ky. Billy je v pohode, aspoň čosi ostalo z pôvodného diela. ()

john.h

Přitroublé béčko plné špatného herectví a trapných scének. Pár akčních momentů a stará známá postava z jedničky však tento film trošku pozvedávají. ()

DEMON

Strasna hovadina a napriek tomu stale lepsie, ako 2ka. Na jednotku sa to nechyta ani zdaleka (3ku som nevidel celu a z toho mala, co som zhliadol to za vela tize nestalo). S vypnutym mozgom a bez nejakych velkych ocakavani to za to jedno zhliadnutie v telke v strede noci, ked nie je nic lepsie na programe, hadam stoji. ()

Peter-1307

"Prvý" diel som nevidel a tento bol typický televízny film. Nenadchol ma, ale som si ho pozrel. Celkovo ten film mi pripadal veľmi lacno. Nie som odborník na činnosť sniperov, ale na môj vkus to bolo podané veľmi naivne, často až laicky neodborne. Inak koľký krát opakovaný námet, ale bez výsledku, aby ma zaujal a ostal v pamäti. Výkony hercov nepresvedčivé a scenár by im to ani neumožnil. ()

johnsnow

Po staríkovi sa na scéne objavuje synáčik a ten slúži ako mariňák, teda iba dočasne. Musím uznať, že film pôsobí dobre, má slušnú akciu, dve celkom brutálne scény, navrátilca Zanea, a záverečná pasáž s Talianom je na B-čko cool. Tak uvidíme ako sa z hošana stane sniper. Jedinou výtkou je pre mňa to, že tu nebola ručná akcia. ()

yazik

Celkem nadprůměrné béčko, hlavně díky krásné krajině, skvělému hudebnímu doprovodu a sympatickým hercům. Případný spoiler: Závěr mi trochu připomněl konec jiného filmu Butch Cassidy a Sundance Kid. :) Ale koukatelné to bylo a nenudil jsem se, což je úspěch. Logika filmu ale už tak slavná není, takže tento film musí člověk brát s rezervou... ()

damian odpad!

Škoda, že tu není kolonka "odpadní stoka". Nejstupidnější bylo, jak ten zombík, co ho "odstřelovač" trefil asi 10x při "osvobozování" dětí, znovu vstal a běžel jak Zátopek. ()