Good Christian Bitches aka Good Christian Belles? Ok, tak copak to tu máme? Dallas, paničky, prachy, staré nenávisti ze střední? A zrušilo se to po deseti dílech? Čili proč ne. Je to ostatně šikovný výplach na obvyklé téma s vynikající Kristin Chenoweth do kolekce. Kvůli ní se vyplatilo vnímat už Pushing Daisies a Glee.(6.11.2012)

Asi jediný seriál kde su kladné postavy otrasné a drukujem všetkým záporným UPDATE: Diel od dielu vtipnejšie. Žiadne DH sa síce nekonajú, ale nevadí. GCB majú svoj pohľad na svet a na satiru. Tentoraz si berie na paškál pokrytecké kresťanské malomeštiačky. A ja ich žeriem. Hoci milujem Carleen (Kristin Chenoweth), najúžasnejšia je Cricket (Miriam Shor). A Amandu stále neznášam. UPDATE2: Fakt mi za vami bude smutno a preto davam trochu vyssie hodnotenie, lebo verim, ze by ste boli aj nadalej ohromne vtipne.(13.3.2012)

První dvě epizody byly výborné, pak už to trošku šlo ke dnu, ale stále se to dá a je to i celkem vtipný. Doufám, že se to ještě zlepší. Jen tak mimochodem: Moc mě potěšilo herecké obsazení Heather. /Update: Po dalších epizodách to opět zůstává na průměrné kvalitě. Bojím se, že tak úžasné jako první dva díly, už žádné epizody nebudou. Ale i tak příjemné pokoukání.(7.4.2012)

Zoufalé manželky bez mrtvoly.(23.10.2012)

Zoufalé manželky po texasku.(16.6.2012)