Bitva o zlatý pohár Wipeout v argentinské metropoli Buenos Aires začíná! Tým československých celebrit se poprvé postaví týmům z Polska, Ukrajiny a Běloruska. (oficiální text distributora)

Socrates

Fakt trapný. Nebejt občasnejch krkolomnejch pádů, je to jasnej odpad. Boučkův ksicht a komentář plus vřeštění tý Sloveny tomu moc nepřidává. ()

Frajer42 odpad!

Abych hodnotil jinak než odpad je to příliš umělé. Rozhodně jsem viděl dostatečný počet dílů na jednoznačný názor. Hrozně mě sralo hned několik věcí. Moderátorskou dvojicí, která by pochválila i slepému dobrý zrak, počínaje. Stupiditou většiny českých soutěžící končeje. Prostě další trapná soutěž na scéně. Vždycky se na podobné soutěže těším, protože ve skrytu duše doufám, že budou za něco stát. Po pár dílech jsem však zklamaný a odpaduji. ()

mil@n.fanatik

Z hlediska pořadu a kvality, tristní... Co si budeme podívat... Televize nova = z 99% blbost... Ale když já hltám podobné adrenalinové soutěže typu: pevnost boayard, tak nemůžu pohrdnout a nedívat se....I když sestavené to je opravdu otřesně... ()

sarkas21

Hvězdu dávám jen za to že je to točený v Argentině kde je krásně.Jinak nechápu jak můžou dát soutěžit takové nemehla tohle má být pro normální lidi a né ještě víc dát bohatým jak v tomhle případě.Strašné měli by se nad tou republikou už všicni zamyslet ještě i do světa nás jezdí strapnovat ()

LoLaa

S originálem srovnávat je jako Trabant x Audi. "Velmi" "vtipné" komentáře Libora Boučka nemohu vystát!... ale ano, musím přiznat, výkony jsou podobně úsměvné jako ty ze staré dobré Drtivé porážky:)).. ()

heyda odpad!

Ostuda největší. Ty naše celebrity se jenom ksichtí a o lepším než posledním místě se jim může jen zdát. Hlavně, že jsou všichni se sebou spokojeni. OMG ()

Flego

Nefaľšovaný prípad ako skaziť celkom slušný televízny formát. Takto zostrihať show sa hocikomu nepodarí. K výkonom československých celebrít sa nehodno vyjadrovať, tí si šli do Argentiny užiť len seba samých. ()

Xeelee odpad!

Z úspěšných Her bez hranic si vezmeme soutěžení národů, překážky a zbytek tak napůl obšlehnem z Takešiho hradu (bláznivý gumový překážky, radost ze soutěžení) a Ninja Faktoru (časovej limit, cílevědomí sportovci, kteří chtějí vyhrát), dáme spoustu prostoru účinkujícím „celebritám“ a především mizernejm moderátorům, najmeme neschopný kameramany, nudně to sestříháme a mezinárodní hit je hotovej. Je to tak blbý a trapný a vystupuje tam tolik neschopnejch „celebrit“, že se to musí líbit. ()

SOLOM.

Tak tento projekt se bohužel moc nepovedl. Na takové Hry bez hranic to nemělo ani omylem a divák se u toho dost nudil. Některé disciplíny byly sice docela těžké a soutěžící se u nich i zapotili, ale hlavním kazisvětem byl sám moderátor „Libor Bouček“. Stejně jako Mareše ho moc nemusím. ()

ARI50

Trapas ono možná byly překážky super ale vše okolo hlavně moderátoři byli blby a člověka to vůbec nebavilo dost o ničem a snaha o kopírování se nepovedla. ()

Earl_23

Skvělá soutěž se v podání Novy změnila na trapnou hru na hrdiny! Kde jsou ti britští komentátoři (originální Wipeout), kteří si dělali z každého srandu? ()

Chickenka odpad!

Naprostá hovadina, co si to ta Nova zase vymyslela? Snaha napodobit původní (americkou) či britskou verzi skončila fiaskem. Vtipné komentáře vyzněly jako naprosto ubohé...A navíc věnovat polovinu pořadu výkonu Miloše Kramára, jehož výkon ho spíše ztrapňuje než ho ukazuje jako dobrého sportovce. Naprostá ztráta času! ()

prome odpad!

Viděl jsem jeden díl a mé hodnocení se vztahuje k němu. Nikdy jsem neviděl původní pořad, tak nemůžu porovnávat, ale toto je absolutní nuda, střihy a zpomalovačky jsou jenom na škodu. A ty komentáře a rozhovory, škoda slov. Hrůza. ()

slatkac

Je to blbost, ale musím uznat že dívat se na lidi kteří si dobrovolně rozmlátí všechny kosti v těle je celkem zábava. 20% P.S. Jestli se tohle dostane do červené barvy, proběhnu nahatý Ostravou. ()

PROROK14 odpad!

Presne tak, treba tam poslať Kramára a ostatných strarcov, čo nevedia behať a k tomu treba aj šaškovať. Pritom neustále omieľať akí sme krásni a ešte aj pády sú šarmantné. Po treťom páde sa treba nechať odviesť pomaly potápačmi však Ferko? Radšej choď navrhovať handry a skandovať tú trápnosť že fashion team. Mi bolo na grc. Neviem čím to bude, že v konečnom zúčtovaní máme rádovo o pol hodinu dlhší čas ako ostatní, Švajda nevieš? ()

Marek1991

Bola to aj zábava, páčil sa mi výber súperov, teda krajín. Naše samozvané a bulvárom zvané, takzvané celebrity sa tam však tiež objavili, ale na tom by nič nebolo, nebyť veľkého počtu trápností. Súťaž, niečo na vzor tých japonských. Chcel by som si to vyskúšať. Bola by to určite aj zábava. Avšak nie do ľadovej vody. Nepáčili sa mi falošnosti a veci robené nasilu. TV Markíza robí v súčasnosti jeden horší program za druhým. Je to taká komerčná televízia, ktorá sa snaží stať akousi televíziou založenou na americkom štýle, niečo z bulváru, niečo z vlastnej propagandy a v celku veľmi odpudivé, nepozerateľné a hlavne falošné. Nezachránili to ani peknými ženami. Toto som teda nezožral! ()