Manžel k pohledání

(seriál)
  • USA Happily Divorced
Komedie / Romantický
USA, (2011–2013), 11 h 45 min (Minutáž: 19–22 min)

Fran Drescher, John Michael Higgins, Tichina Arnold, Valente Rodriguez, Robert Walden, Rita Moreno, D. W. Moffett, Michael Carbonaro, (více)

Série(2) / Epizody(34)

Fran Drescher se po letech vrací na televizní obrazovky. Tentokrát jako květinářka, která se po 18 letech manželství dozvídá, že její manžel je gay. Fran tak bojuje se svými novými vztahy, protože stále žije se svým bývalým manželem pod jednou střechou a ten se ke všemu i přes jeho orientaci snaží jí co nejvíce zkomplikovat život. (Napp)

Napp

Jelikož jsem velkým fanouškem Chůvy k pohledání (The Nanny), rozhodně jsem si nemohl nechat ujít nový sitcom s Fran Drescher v hlavní roli. Sitcom se inspiroval jejím životem a po shlédnutí prvních pár dílů dávám 4*. Už to sice není to, co bývalo u Chůvy k pohledání (žádný sluha, blázniví rodiče..apod), ale potenciál tu rozhodně je. Doufám, že nebudu muset hodnocení ještě snižovat. ()

Natalie9876

V podstatě volné pokračování Chůvy k pohledání, ale tohle už není vůbec ono. Raději bych kdyby hlavní roli hrál Johnny Depp, ten by dílo dovedl k úctyhodnému konci. Každopádně opakovaný vtip není vtipem a to co fungovalo dříve zde působí dosti prkenně. Navíc přesože míst působila vtipně, ona manželka je snad tou nejhorší herečkou jakou jsem kdy spatřila. Za to bych dala spíše palec dolů ()

Sagara

Môj tretí sitcom s Fran. The Nanny je klasika, Living with Fran, vyhláškovaný sitcom so sympatickými vedľajšími postavami, ktorý ale aj recykloval niektoré vtipy s The Nanny. A napokonHappily Divorced, založený na skutočnosti (Franin exmanžel a producent jej sitcomov sa jej tiež po 18tich rokoch manželstva priznal, že je gay). Zatiaľ najslabší článok, ale fanúšikovia Fran si to vychutnajú. Áno príde aj na recykláciu vtipov z jej predošlých sitcomov, aj na zopár trapasov, ale Fran sa nezmenila, jej herectvo je stále rovnaké a nesporný komediálny talent ako aj načasovanie vtipov má úžasné. Rovnako scenáristi píšu skvelé hlášky Fran priamo na telo. ("Hi I'm Judi with i" "Hi I'm Fran with fr") a dostane sa aj na návrat známych tvári v cameo rolách. Napr. Renee Taylor, ktorá hrala Sylviu Fine - Franinu matku v the Nanny sa tu objavila v úlohe priateľky jej matky Rity Moreno. "You're a daughter I never had". A v záverečnej časti sa objaví Charles Shaughnessy, ktorýv the Nanny hral pana Sheffielda. Na záver: Je cítiť, že Happily Divorced je menej podarený, ani vedľajšie postavy nie su také super ako v jej predchádzajúcich sitkomoch, ale pre fanúšikov Fran je to možnosť vidieť robiť Fran to v čom je najlepšia - komédiu. ()

Mr.Ripley

1. Série: Ve stínu Fran Fine. Tak by měl znít podtitulek nejen první série, ale nejspíše celého seriálu. Postavy jsou sice sympatické, ale chybí jim onen šmrnc. Totéž platí o postavách vedlejších. Jediné co drží tento průměrný počin nad vodou jsou občasné návštěvy známých tváří z minulosti, jež díky notné dávce nostalgie dokáží rozchechat a zvednout kvalitu, byť jen na pár minut. 50% _______ 2. Série: ()

Patw

Jméno Fran je garancí na legrační podívanou. Chůva k pohledání patří k mým nejoblíbenějším seriálům protože si na nic nehraje a navíc přináší vtip do klasických situací, které známe my všichni a nesmrtelné hlášky, které stále baví. A proto to velké očekávání a zvědavost u Happily Divorced. Líbí se mi, že Fran vlastně využila své životní situace, která opravdu přináší spoustu potenciálu do sitcomu. Jenže tentokrát tomu něco chybí - vtip. Není tu ta ostrost a především plynulost vtipů, které Fran uměla ze své pusy vypouštět každou minutou v chůvě. Za mě 3* ()

• V časti, keď Fran (Fran Drescher) chcela kúpiť dom, schádzala po schodisku a povedala, že jej to niečo pripomína. Vraj nejaký seriál, kde bola pestúnka a sluha. Bol to odkaz na seriál Pestúnka Franny (1993), kde herečka hrala hlavnú úlohu. (a_hofferson)
  • Duchovní tvůrci seriálu Fran Drescher a Peter Marc Jacobson se nechali inspirovat vlastními zkušenostmi. Dřívější manželé spolu tvořili pár již od střední školy. Po rozvodu Jacobson přiznal svoji homosexualitu, přesto s Drescher zůstávají v přátelském vztahu. (Olík)