Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

limalama

Po naprostém nadšení z prvního dílu, zůstalo toto pokračování trochu za očekáváním. Ovšem závěrečné fighty pána s bejsbolkou a paní s kladívky mě natolik dostaly, že jsem změnil názor a místo předešlých 3 hvězd sem musel dát 4, ale celkově bych to viděl tak na 70% ()

onevoice

Nie je to taký akčný meganáhul ako jednotka ale je to stále megamasaker. Bojové scény nemajú chybu. Dej je oveľa viac prepracovanejší ako v jednotke. Pri bitke Uwais a Rahman som neveril vlastným očiam. ()

Senior74

Oproti prvnímu dílu přibilo více agresivity,někdy sice kde se mělo střílet se to řešilo osobními souboji a naopak,ale to neubírá na faktu,že dost ve všech scénách přituhlo,některé části soubojů při mé představivosti i dost boleli,ale né zas tak abych odtrh oko. ()

Rob318

Film je nádherně sladěný, kaskadéři by zasloužily okamžité zvednutí platu na dvojnásobek.Příběh je klasický, myslím si že tady hraje až druhou roli.Bojové scény jsou jedny s nejlepších které jsem měl možnost vidět.Jediné ale, je délka a ta musím říct i přes velkou zábavnost celého filmu bohužel, jednu hvězdu ubrala takže krásné čisté čtyři. ()

SamuelZ.

Těžká politika. Takovouhle řezanici jen tak nikde neuvidíte. Rozhodně ne s tak parádním dějem, vynikajícímí bojovými scénami a kamerou. 4 a půl hvězdy jak lusk. ()

Tomrou

Brutální řežba podruhé aneb může to být ještě lepší než první díl ? Může - tady je důkaz. Geniální kamera a bojové scény jsou jednoznačně nejsilnější stránkou. Asi nejlepší 150min. jatka, která jsem v životě viděl, bavil se a opravdu si je užil. Bravo a ještě jednou bravo. [96%] ()

mingi

Ohromujúci fight masaker, skvelá choreografia, prehľadné zábery, surovosť, rýchlosť, pestrosť a plynulosť súbojov a k tomu napätie a mafiánske prostredie. Iko Uwais svojimi počinmi Raid a Raid 2 nastavil látku tak vysoko, že ju možno vnímať ako hodenú rukavicu Jet Limu, Jackiemu Chanovi, Tonymu Jaa a ďalším martial arts elitám aby zo seba ešte niečo poriadne vypotili, lebo tieto snímky výrazne predčili a zatienili ich poslednú cca 6-7 ročnú tvorbu. ()

Zick01

Ve srovnání s jedničkou delší a víc příběhové. Mafiánské intriky jsou občas trochu delší, ale zase ty extra prostorové záběry :) mají něco do sebe. Každopádně, pokud chcete vidět film, ve kterém někdo zemře kromě tradičních pistolí, brokovnic a samopalů taky baseballovkou, noži různého původu a délek, kladivem, autem, nožem na koberce, krumpáčem a nárazem hlavy o rozličná zábradlí, schody, betonové podlahy a jiné, tak tady si přijdete rozhodně na své. Pro mě finálový boj v kuchyni byl jeden z nejvypjatějších :) Stojí to za to a já jsem nadšen. 5* ()

swater137

Je to gut, všichni jsou skorumpovaní určitě i to nemluvně který není vidět ). Našel jsem Asiata co umí hrát Ken iči Endó. Jinak ti ostatní jsou směšní a maličký )). Děti s bejsbolkou a kladívkama stejně jako jakuzácká ochranka se stejkovejma nožema mě úplně nepřesvědčili. Bitka ve vězení byla dobrá. Takhle nějak by se mohly řešit přeplněné věznice v ČR. Byla by to hezká reality šou o jídlo asi a vítěz by navíc postoupil do II. Já bych začal koukat zase na telku ) ()

Bihary

Škoda té přepálené stopáže, dvě a půl hodiny je na přezdržkovanou moc. Škoda toho analyzování a absence jakéhokoli sarkazmu, nebo odlehčení. Protože jinak je to parádní přehlídka kreativního kydlení na mnoho způsobů. No a posledních dvacet minut, to je Labutí jezero. Jen tak dál! Garethe a Iko..... ()

JuckiCZ

Fenomenální dílo. Musím uznat, že jsem nikdy nic podobného neviděl. Mám za sebou director's cut a musím uznat, že to bylo umělecké dílo. Skvělé střídání akční kamery a dlouhatánských záběrů doplněných o skvelé vyprávění. Akční scény stejně dobré jako v prvním díle - tudíž fantastické a všechno ostatní ještě o stupeň lepší, než v jedničce! Jeden z mála filmů, kdy jsem neváhal ani vteřinu o 100% hodnocení. ()

DeathclawCZ

Musím za sebe říct, že naprostý luxus přesně co jsem očekával... (U dvojek to vždycky začne sračkovatět skrz přidanou omáčku) V jedničce to člověka hned vtáhlo a jen nevěřícně hleděl a slintal si na paty a občas při některých detailních záběrech tak tak zadržoval obsah žaludku. Dvojka to odstartovala až kriminálem (jako taková mini ochutnávka) aby to následně dostala do obrátek bitvou na bahnitém dvorečku kde banda fetek, vrahů a jiných zmrdů vezme žiletky a ostré kartáčky na zuby a začne se to tam řezat v bahně a dozorci to mlátit vumlama po hlavách (VUML= Vulkanizovaný učitel marxismu leninismu). V tu chvíli mě přestalo srát, že se do toho míchá spousta kyd scének s mafiánskýma bosama a tešil jsem se jak babka na důchod na další výživnou scénu kdy se budou řezat achilovky, krkavice, lámat kosti, rozbíjet hlavy o pangejty a zdi. Postupně ubývá keců a krásně to graduje a přibývají chuťovky ala Kladiva, Baseballová pálka, Karambity. hmmmm prostě božííííí. Čekal jsem ze začátku, že mě to tak nenadchne ovšem omyl se naneštěstí dostavil a svou dávku krve a brutality jsem obdržel. Takže 5 jak vyšitých. ()

+sfinx+

Měl jsem tu smůlu vidět to v anglickém jazyce s titulky. Proto bych tenhle film rád doporučil všem těm hlupákům, co nadávají na český dabing, protože i ty nejhorší rychlokvašky a dabované pornofilmy nejsou tak špatné jako tyhle hnusné, ukňourané, unylé a mdlé hlasy. Absolutně žádná snaha přiřadit hlas odpovídajícímu vzhledu, váze, rase ani se pokusit upravit slova k otevírání úst, nic. Bohužel tohleto mi film dosti znechutilo. Tam kde se nekecá je to o poznání lepší. Zvláště u těch mnoha bojových scén, kde se především kamera vyřádila. Jenže i to se časem omrzí a civět dvě hodiny na lámání končetin a vraždění vším možným, kromě normálních zbraní, je poněkud unavující. Kill Bill už tady byll a od té doby se zdá jako nadlidský úkol vyvážit akci nějakým příběhem. Tohle jsou jen krvavé orgie/jatka (jak to kdo bere..) a kostra jakéhosi příběhu je někde na pozadí. S výrokem "Prepadovka 2 nie je iba prázdna „mlátička"" rozhodně nesouhlasím. ()

skonsam

Připadá mi to jako "Árný" v Comandu, kde všude padají granáty a všichni střílí, ale Árný pořád kráčí dál a ještě má v hubě doutník. Malé dítě uplácalo na pískovišti T-rexe v reálné velikosti. Jakoto, že to drží celé pohromadě? Jak to mohlo postavit? A kde sakra vzalo tolik písku? Fuck the Logic! ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou