tron

„Neznášam obleky. Vyzerám v nich ako čašník.“ – „Tak mi dones kávu.“ – „Smotanu mám pri sebe.“ Páčilo sa mi, že to bolo cielené na dospelého diváka, ale miestami slušná nuda. Herci dobrí (ale spomedzi celej tej strašnej vážnosti ma nakoniec aj tak najviac bavil blázon John Leguizamo, ktorého hláška o Shakespearovi pobaví každého, kto vie, v čom kedysi hral). Retro osemdesiatková atmosféra tiež. Viacero scén super. Niektoré veci nesedia (spočiatku kladený dôraz na postavy, ktoré nakoniec do príbehu nič nevnesú a na dlhé obdobia miznú z plátna). A nepochopil som, prečo hneď nenabonzoval obsah kufríka, keď videl, čo je vnútri. A keďže sme s pani manželkou pár týždňov predtým videli Barry Seala s Cruiseom, potešila nás zmienka o ňom. ()

cpt.Lynch

Podobné téma i retro-styl jako narcos. Oproti výpravné sérii působí jako jednohubka. Spatřit světlo světa v době, kdy narcos ještě nebyly, určitě by upoutalo větší pozornost. Tento film není vůbec špatné, jen ve srovnání s narcos bledne a brzo zapadne v zapomnění. Koukám že komentář spíše o narcos :). 3,5* ()

Anderton

Síce absolútne rutinne nakrútený triler na motívy skutočných udalostí, ale téma je natoľko silná, že to stačí. Réžia necháva priestor pre hercov a Cranston s Leguizamom, ale aj Brettom sa vyfarbili v tom najlepšom svetle. Téma rozpadu rodiny na dvoch príkladoch nevyrušuje a neprebíja boj proti organizovanému zločinu. Infiltrátor krásne ukazuje, aké obrovské riziko na seba berú títo radoví zamestnanci, ktorých komanduje nejaká milf šéfka ako boss zamestnancov Tesca. Film navyše pôsobí aj vo svetle záverečného zhrnutia skutočnosti, akoby si vystačil iba s reálnymi faktami. Asi to nebude úplne pravda, ale aspoň si môžeme povedať, že sme po jeho pozretí o niečo múdrejší. ()

Jara.Cimrman.jr

"Musíš s nima hrát, musíš s nima chlastat, musíš s nima šoustat. Jen tak si získáš jejich důvěru." To nezní jako úplně nezajímavá pracovní nabídka, ale nejsem si zcela jist, jestli si ji pan Bob dokázal skutečně užít. Mně to vyšlo tak napůl, protože spojení drogových gangů, bankéřů a CIA mi nikdy moc nevonělo. Na druhou stranu Bobovo seznámení se svou budoucí nekomplikovanou snoubenku, zúčtování s pinglem při oslavě výročí s manželkou nebo vygradování závěrečné svatby mě pobavilo i bez kokainu v nose. Takže pokud pro mne někdo má nabídku na infiltraci do nějakého drogového gangu, tak mi ji neváhejte předložit, protože já "hrozně rád" ztrácím soukromí, ohrožuju rodinu a paktuju se s movitými zmetky. Díky, že to dělá někdo za mě. ()

Flego

"Perníkový tatko" Bryan Cranston ako vyšetrovateľ organizovaného zločinu proti narkotikám ( podielal sa na produkcii ). Film zobrazuje mravčiu prácu agentov v utajení s následnými rizikami a vcelku slušne pracuje s napatím a akciou. Všetko je vo vzácnej symbióze, herecké výkony sú fajn, tvorcovia odviedli poctivú prácu. Infiltrator určite nie je žiadnym trhákom, ale má svoje nesporné hodnoty. ()

• Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)