CinemaRanger

Takřka mohu prohlásit, že se jedná o zklamání. Těšil jsem se na skvělého Bryana a na mexický kartel. Nakonec to je jen taková holá kostra toho, co to mohlo být. Žádné napětí, hodně hluchých míst. Bryan hraje tak na půl a rejža se lajdá. Nejprve jsem dal horší 3 hvězdy, ale když se mi snímek uležel v hlavě, měním na 2. ()

ilemas

Perníkový táta a Narcos se mi líbí mnohem víc. Na tomto filmu mě zaujala spíše velmi riskantní a nevděčná práce agentů, když se sblíží s lidmi byť kriminálníky a následně je musí zradit. Chápu, že to tak musí být, ale měl jsem z toho jakýsi divný pocit. Skvělý film, který mi zůstane dlouho ležet v hlavě, jen by to chtělo trochu větší šmrnc. ()

Happens

Dvojí život federálního agenta stojí nervy a vztahy všechny jeho blízké.. Ve výsledku i ty z druhého břehu. Je to takový nabitý snímek, který se snaží být dobrý jako Narcos, ale to jen nedaří se. Po shlédnutí mám rozmazanou stopu jakéhosi krimi akčního snímku. Nic zapamatování hodného. ()

Kaka

Bohovské téma drog a příběh kde se mihne i ten nejpovolanější z nejpovolanějších - látka jak stvořená pro epický, nebo alespoň hodnotný film. Proto je velká škoda, že The infiltrator vypadá spíše než prvotřídní pecka jako hrdý zástupce rohových dvd půjčoven, kterého si budou půjčovat jen skalní fandové žánru. Mít to lepší layout, kultivovanější, epičtější zpracování a ostřejší tempo, určitě by to bylo mnohem zábavnější. O chlup lepší, než ultraprůser Black Mass, ale z dost podobného těsta s podobnými neduhy. ()

Nach

Kvalitní žánrovka se vším, co od tohoto žánru chcete vidět. Zde s lákavým bonbónkem "podle skutečných událostí". Bryan Cranston je výborný (jako ostatně ve většině svých rolí). Drogový kartel a celé podsvětí je vykresleno s důrazem jak na zločineckou, tak i lidskou stránku. Vývoj postav je zde poutavě zobrazen a na to, že má film dvě hodiny, tak uteče celkem rychle. Prostě dobrá jednohubka, kterou si možná někdy rád pustím. :) 75% ()

• Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)
  • Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)
  • Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)