Morholt

Infiltrator sice láká na Escobara, ale pokud čekáte něco na způsob Narcos, budete zklamáni. Stejně jako já. Film se soustředí víc než na cokoliv jiného na praní špinavých peněz, do kterého jsou zapleteny společně s kartely i významné bankovní domy a podle toho to i vypadá. Takže se především mluví a z mého pohledu se mluví až moc. Ono Furmanovi sice slouží ke cti, že se snažil o maximální důvěryhodnost, což mu nakonec i vyšlo, ale pohyblivým obrázkům se úzkostlivá snaha držet se předlohy příliš nevyplácí. Místy jsem se až pekelně nudil. Vyšlo to alespoň herecky. Diane Kruger je kouzelná jako vždy, Leguizamo v pohodě a zamrzí málo prostoru pro Gilguna. Největší problém jsem měl s Bryanem Cranstonem. Ne že by zahrál špatně. Naopak. Byl výborný. Jenže já se po celou dobu nemohl zbavit pocitu, že Mazura měl hrát někdo mladší a to mi celkový dojem z jeho výkonu místy dost kazilo. 55% ()

Zeebonk

Nerad bych si tahal info z prdele, ale po třitisícech filmech jsem došel určitému poznatku a ten je, že začátek, prostředek a konec je kurevsky důležitý faktor ve výtvorech jakéhokoli příběhového ražení. Každý dobrý film musí mít začátek, prostředek a konec či se aspoň skládat z pidizačátků, pidiprostředků a pidikonců. Když už se na to nějaký sebevědomí jožin rozhodne vysrat a dát tak sbohem gradaci děje, tak by si měl být setsakramenstky jistý, že byl políbený genialitou. Takoví tvůrci bezesporu existují. U nich se však všechny filmové aspekty snoubí v tak jiskřivé a koulelechtající symbióze, až má divák na ptáku, jestli dějová linka stoupá nebo jede vodorovně. Jeden příklad za všechny je Paul Thomas Anderson. Čímž se také menší oklikou dostávám k tomuto snímku. Mít to začátek, prostředek a konec, tak ho s neutrálním pocitem slupnu a za týden ho bezbolestně zapomenu. Takhle jsem však poměrně nasranej, na jazyk se mi dere výraz "rozbředlá sračka" a s nechutí si uvědomuju, o kolik života jsem v těch dvou hodinách přišel. Jo, robzředlá sračka je poměrně výstižné označení - rozbředlá sračka, kde tak hezky hrál Bryan Cranston. ()

Corpsegrinder

Bryan Cranston opět ve světě drog a opět je z toho velmi zajímavá podívaná. Koho nebaví pomalejší filmy tak zde asi nebude doma ale fanoušci těhle kšeftovacích filmů budou určitě nadšený. Dobová atmosféra mohla bejt trochu lepší, vynahrazuje to ale suprovej soundtrack. Několik scén je opravdu památnejch a skoro všechny zastřelení tady fungujou prakticky jako lekačky v hororu :)) Hezkej a zajímavej film. ()

Johnny.ARN

Veľmi pôsobivý film, plný inteligentného humoru medzi riadkami, opäť skvelého Cranstona a všemožných praktík, či už na strane kartelu ale fízlov. Isto to niekomu príde nudné, ten to zjavne nepochopil a neprecítil. Plno rôznych charakterov, zaujímavých udalostí, vymazlenej kamery a krásnych exteriérov. 4 z 5 ()

Lischai

Překvapení ze Student Agency! Hodný family man Bryan Cranston musí jít undercover z domku na předměstí do prostředí úplně mimo jeho ligu, mezi drogové boháče v ohromných vilách a zabijáky, co střílí bez ptaní. Je to takové hollywoodsky uhlazené, takže všichni agenti jsou hrozně schopní a nedělají chyby, neexistuje policejní byrokracie a i nejtvrdší mafiósové jsou vlastně v pohodě pánové... takže pokud jste viděli Narcos, bude vám to připadat možná až moc sluníčkově milé. Ale je to svižné, zábavné a napínavé, takže jako příjemný, po srsti hladící thriller dobrá volba. ()

• Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)
  • Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)