Všechno, co chceš

• Velká Británie Absolutely Anything (více)

Mimozemská civilizace nalezne ve vesmíru letící sondu vyslanou z planety Země, která obsahuje informace o lidské rase. Mimozemšťané diskutují o tom, zda Zemi zničit, nebo učinit lidstvo dalším členem mezigalaktické rady. Jako test dají náhodnému mladému muži na deset dnů neomezenou moc dělat absolutně cokoliv. Pokud tento muž využije svou moc k páchání zla, bude Země zničena. Vybraným člověkem je Neil Clarke, učitel, kterého ředitel školy Robinson nesnáší za jeho pozdní příchody. Neil, který si je vědom své nově nabyté síly, si přeje, aby mimozemšťané zničili třídu nenáviděných studentů. A mimozemšťané skutečně zabijí všechny žáky této třídy. Aby napravil smrt svých studentů, přeje si, aby všichni, kteří zemřeli, zase obživli. Jenže tím způsobí, že obživnou úplně všichni mrtví na celém světě, včetně mrtvých na pitevnách i v hrobech, proto si Neil rychle přeje, aby k výbuchu, který způsobil smrt studentů, nikdy nedošlo, čímž vrátí zpět všechna předchozí přání… (TV Nova)

Lovely.Bones

Nikdy jsem neviděl žádný Monthy Python, a jestli jsou stejného rázu, jako tenhle film, tak je vidět ani nepotřebuji. Simona Pegga mám rád, ale tady mi prostě nevyhovoval. Kate Beckinsale hraje pod svoje (už tak nízké) možnosti. Robina Williamse si nemusíte ani v tom výpisu herců všímat. Celý ten nápad mi přišel sice originální, ale působí nedotaženě a díry ve scénáři se hledají až moc jednoduše. Ale některé vtipy se opravdu povedly, to se tomu musí nechat :) ()

Ollie235

Lepší, než jsem čekal. Absolutely Anything rozhodně není kandidátem na komedii roku a mnohé starší kousky s nálepkou Monty Python jsou určitě kvalitnější, ale musím uznat, že jsem se bavil. Film působí velmi svěžím dojmem a díky solidní porci vtipu a příjemnému hereckému obsazení si ho třeba někdy rád i zopakuji. ()

bobstock

Pohodovka, né moc vtipný ólmaity, britský, Bruce. A jestli by o našem osudu rozhodovala banda stupidních, želatýnových ufounů? Tak to radši fakt nevědět. Zamrzí vzpomínka na Robina Williamse. 50% ()

Jaroslaf

"chci mít penis, který by se líbil ženám" - CINK - "hezký, akorát jen v bílý barvě" :) (jinak film nestojí za moc.) ()

nonick1

Tuhle nudnou, neoriginální a pohříchu nevtipnou slátaninu že režíroval režisér Života Briana a dalších montypythonských skvostů??? No to mi ho teda vyndej...! Zajímalo by mě, kdo by asi tak měl být dle producentů cílovkou pro tenhle infantilní druh „humoru“, místy balancující až na samotné hraně trapnosti. Pro mě osobně o to větší zklamání, že se na projektu podíleli i ostatní členové Monty Python, kteří se tak stali spoluviníky tohoto filmového průšvihu, zatloukajícího další hřebíček do pomyslné rakve kdysi elitní britské komediální partičky. ()

bratr.Milan

Kvůli Simonu Peggovi, kterého mám rád, jsem tomu filmu dal šanci, i když jsem tušil že to nebude nic moc. No a, nebylo. S tím nápadem to mohla být dobrá žánrová sci-fi komedie a byla tu i snaha, ale z nějakého důvodu to nevyšlo. Překvapilo mě, že to natočil Terry Jones, neviděl jsem tam vůbec jeho rukopis. Možná ti mimozemšťani, kteří byli vytvořeni ošklivou CGI animací. Kdyby je udělal pomocí klasických loutek, vůbec by to nevadilo, stejně měli působit karikaturně. Líbilo by se mi to víc. Scénář prý čekal 20 let než byl natočen, podle toho co nakonec vzniklo to vypadá, že za tu dobu asi zplesnivěl či zkysnul. Za mě zklamání. ()

DaeGurth

Lehká komedie, u které jsem se několikrát, od srdce, zasmál. Není geniální, ale po všech těch věcech od Netflixu a Disney je to jak čerstvý vánek. ()

Rehooo

Ač se to bude zdát možná divné, je to bohužel tak... Nejlepší z celého filmu je trailer. V něm jsou nejlepší scény z celého filmu a zbytek nestojí pořádně za to. Je to taková přelepovaná slátanina. Chvíli se to tváří jako komedie, chvíli jako drama a dohromady to tvoří takový podivný snímek. Maximálně na jedno podívání a pro některé ani to ne. ()

johnymdoe

Čtvrtá hvězda je za Robina Williamse, jinak film průměrný, nicméně příjemně koukatelný a jednou jsem se vážně mohl potrhat smíchy, což kvituji s povděkem. ()

zdeny99

Parádní oddechová sci-fi komedie se skvělým Simonem Peggem v hlavní roli, kterého obdarují mimozemšťané na deset dní mocí, že se mu splní cokoliv, co si bude přát. A tak zničí svoji třídu, všude obživnou mrtvoly (což je jedna z nejlepších scén ve filmu a snad i ze všech zombie hororů), umí vařit, povídá si se psem atd. To vše je podpořeno skvělými efekty. Mimozemšťané se taktéž povedli a hezky se na ně dívá, stejně jako na tradičně krásnou Kate Beckinsale. [3171. hodnocení, 165. komentář, 64%] ()

Hapretor

No tak toto byla teda kokotinka na zabití času. jen sem si tím potvrdil, že Simon Pegg je prostě sympaťák největší, takový filmy mu total sedí a že Kate je na svůj věk neskutečně "hot", teda když ji pořádně nalíčí:) ... jinak vlastně typický britský "suchý" humor, který často zavání trapností. Ale na zabití času je to těžká pohoda. Simon to jistí se vším všudy. ()

Rado-KE

Výborný film! Má to všetko ( absolutely anything :-) )...dobré herecké výkony, príjemný humor na čele so simonom peggom a robinom williamsom(R.I.P.) , peknú herečku kate beckinsale, nejaké tie sci-fi efekty čo tiež ujdú. Kiež by takýchto komédií točili viac :-) ()

Rockerman

Typický montypythonovský humor balancující, jako vždy, na hranici nevkusu (ale málokdy ji překračuje). Svižná komedie je variací Božského Bruce a nezaostává za nim v ničem. Je to zase tak ujeté až je to dobré. P. S. Jsem rád, že můj Bart neumí mluvit, protože by po mě neustále loudil piškoty, tak jako Denis. ()

BOURQUE

Vždy sa teším na filmy so S. Pegg. A keď je tam ešte slečna s menom K. Beckinsale, tak potom to určite nebude zlý. Teraz som sa však mýlil.. Scenár katastrofálny a ani jednotlivé vtipy sú spíš nevydarené, niektoré dokonca absolútne zbytočné. O jednotlivých scénach ani hovoriť/písať nebudem. Veľmi ma prekvapuje, že K. Beckinsale sa v niečom takom zúčastnila. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Ben Nevis

Mírné spoilery Kdyby ubrali romantiky, bylo by to klidně na 5/5. Jenže snaha napasovat k sobě dva rozdílné sousedy komedii trošku degraduje na americkou rodinnou sračku. Na jednu stranu byl film dost dětinský (mluvící pes, růžové uniformy), na druhou stranu výhradně pro dospělé. Vyspělí ufoni vyžadují, aby lidstvo dělalo dobro, přitom sami ničí jednu planetu za druhou. A našli bychom spoustu dalších protimluvů. Přes tyto nedostatky je film krutě zábavný a líbil se mi hlavně konec, kde problém vyřešili docela originálně. PS: Pokud se dostanete k nějaké božské moci, obrátit globální oteplování není opravdu ten nejlepší dobrý skutek, co by se dal vykonat. ()

Rathalos

Vyborna komedia s originalnym nametom s vtipnym Simonom Peggom a krasnou Kate Beckinsale,takto si predstavujem skvelu zabavu a ten pes nemal chybu,bol cool...:-) ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (více)